Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Wczasy w Indiach i Bangkoku - najogromniejsze, najciekawsze miejsca

Interesujące artykuły

Wakacje w dalekich, egzotycznych krajach częstokroć są marzeniem wielu osób. Mnogość biur podróży oferuje niesłychanie ciekawe propozycje wakacyjne dla całych rodzin. Szczególnie pod koniec sezonu można trafić na tak zwane „last minute”, czy na oferty cechujące się fenomenalnie atrakcyjną oraz dogodną ceną. A do których regionów pożądane byłoby wybrać się na wakacje?

Wysokim zainteresowaniem cieszą się oferty Bangkok last minute oferowane przez liczne biura
Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
podróży. Bangkok to stolica Tajlandii, zabytkowe miasto, które zachwyca swoją kulturą, interesującymi tradycjami oraz kapitalną architekturą (zobacz). Znajduje się tu niemało zabytków, które zachwycają wielu turystów. Będąc w Bangkoku, bezsprzecznie wskazane jest wybrać się na wyprawę promem pasażerskim po rzece Menam. Ceny biletów są niezwykle małe, natomiast widoki, które można podziwiać cudowne. Powinno się zwiedzić także: http://www.rehafit.org/ Wielki Pałac Królewski i Świątynie Szmaragdowego Buddy. Pamiętajmy jednakże o tym, iż wchodząc do świątyni należy mieć zakryte nogi, ramiona oraz dekolt, prześwitujące albo za obcisłe stroje także są nie na miejscu. Bangkok wskazane jest zwiedzić również nocą, albowiem życie nocne jest tam nadzwyczaj bogate. Na ulicach zobaczymy różne kolorowe stragany, bary lub hotel hp poznań dyskoteki, i także klimatyczne zakątki.Także Indie często są wybierane na zamierzenie wakacyjnej podróży. Indie to nadzwyczaj zróżnicowany kraj, znajdziemy tu zarówno pustynie, himalajskie szczyty, oraz także dżungle. Bezspornie wakacje Indie do monotonnych należeć nie będą (zobacz ofertę na wakacje w Indiach).

Podróżując po Indiach, pożądane byłoby wybrać się do złotej świątyni Sikhów - Amritsar, do tego duże zaciekawienie wzbudzają himalajskie świątynie, takie jak Char Dham. W Indiach odszukamy niemało kompleksów świątynnych, pałaców, fortów otoczonych murami obronnymi, i także skwerów narodowych, wodospadów i muzeów. Bezsprzecznie zachwyci nas także indyjskie jedzenie, które opiera się na sporej ilości wonnych przypraw. Indie posiadają także ciekawą kulturą oraz interesujące zwyczaje.