Szczepienia

Interesujące artykuły

Dbaj o kondycję przez cały rok

Author: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A
Jeśli sporo ćwiczymy, rozbudowujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy bardzo uważać na to co i kiedy jemy. Niezwykle ważne jest to, żeby dostarczać organizmowi wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. Bardzo ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są podstawowym źródłem energii w ciele ludzkim, dlatego powinny stanowić około 60-70 procent naszej diety. Na kolejnym miejscu są białka, niezbędne do budowania mięśni, tworzenia odporności i wielu innych przemian zachodzących w organizmie. Na końcu zostały tłuszcze także potrzebne choćby do rozpuszczania pewnych witamin oraz właściwego funkcjonowania neuronów.

Jak leczą pijawki?

szpital
Author: Interested Bystandr
Source: http://www.flickr.com
Pojęcie medycyny niekonwencjonalnej w Polsce jest bardzo kontrowersyjne. A przecież akupunktura, która w naszym kraju traktowana jest jako metoda naturalna, w krajach azjatyckich uważana jest za tradycyjną i konwencjonalną. Do niedawna podobnie było z leczeniem pijawkami. Pacjent, który informował lekarza o zabiegu hirudoterapii zazwyczaj spotykał się z sarkastycznym uśmiechem.

Markowe artykuły kosmetyczne

zdrowe włosy
Author: PR-ZONE
Source: pr-zone.pl
Kobiety, ale też panowie pragną mieć nadzwyczajne włosy. Nic więc w tym zaskakującego, że wciąż szukają produktów idealnych. Stosowanie szamponów oraz odżywek na bazie naturalnych składników absolutnie poprawi obecną kondycję naszych włosów. W tym celu należy zaznajomić się z prezentowanymi przez poszczególnych producentów ofertami kosmetyków.

Suplementy diety nie mogą człowiekowi zaszkodzić

flakoniki z tabletkami
Author: Bart
Source: http://www.flickr.com
Czasami mamy szanse się zetknąć z stwierdzeniem, iż takie ciągłe zażywanie przeróżnych suplementów diety, że ich wymieszanie, ma szanse doprowadzić do tego, iż miast podpierać własny organizm i umacniać swoje zdrowie, to sobie szkodzimy. Jednak należy wydawać sobie sprawę z tego, że takie opinie są zupełnie nieprawdziwe i bez wątpienia nie należy sobie tym zawracać głowy, zwłaszcza jeżeli naprawdę leży nam na sercu nasze zdrowie.

Stopery do uszu

stopery do uszu
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
O tym, żetrzeba chronić oczy, a jak wzrok się pogorszy zacząć używać okularów albo soczewek kontaktowych wie każdy z nas. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że także o słuch trzeba regularnie dbać, a wiele złych nawyków i zachowań mogą spowodować, że pewnego dnia człowiek przestaje odpowiednio słyszeć. Typowe kłopoty z narządem słuchu są mało widoczne, ponieważ zmiany zachodzą wolno i pacjent po prostu się przyzwyczaja do nich.

Masaż ciała robiony przez fizjoterapeutę może być panaceum na wszelkie bolączki

masaż
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Masaż całego ciała to jeden z zabiegów leczniczych wykonywanych u fizjoterapeuty oprócz rozmaitych ćwiczeń i naświetlań. Naświetlania są korzystnym rozwiązaniem przy złamaniach kończyn - przykładowo po złamaniu ręki w odcinku łokciowym i kilkutygodniowym noszeniu jej w gipsie, tego typu zabiegi mogą wesprzeć proces rehabilitacji. Działają one bowiem rozgrzewająco na kości łokciowe, a w ten sposób ręka jest bardziej swobodna i można robić nią rozmaite ćwiczenia mające na celu przywrócenie jej całkowitej sprawności.

Jak choćby zbliżyć się zewnętrznym wyglądem do choćby Pudziana?

ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Łatwo dostrzec, że wśród polskich facetów ostatnimi czasy jest ogromna chęć znaczącego zwiększenia swojej masy - i oczywiście mięśni. Ja to bardzo dobrze rozumiem, ponieważ sam kilka lat temu także całymi godzinami myślałem sobie, co robić, aby najzwyczajniej przypakować. Nie ma w tym nic nieodpowiedzialnego - naturalnie należy zachować umiar, ale to w sumie ze wszystkim właśnie tak jest. W jaki sposób zatem masz okazję zbliżyć się do choćby Mariusza Pudzianowskiego, a więc tego osobnika, który jest niekwestionowanym idolem dla wielu Polaków?

W jaki sposób najlepiej dbać o swoją skórę?

Delikatny problem, czyli cera naczynkowa
Author: 123rf
Source: 123rf
Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że rzeczywiście skuteczna troska o własną skórę jest niezwykle istotną kwestią dla właściwie każdego z nas. W końcu w znacznym stopniu wpływa ona na cały nasz wygląd zewnętrzny, przez co jeśli ktoś chce atrakcyjnie wyglądać w oczach innych ludzi, to w żadnym wypadku nie powinien ani trochę zaniedbywać owych kwestii. Nie chodzi tu jednak tylko o sam nasz wygląd zewnętrzny, bowiem jakiekolwiek choroby skóry mogą stanowić niezwykle poważne zagrożenie dla całego naszego stanu zdrowia.

Pages