Aktywnie

Interesujące artykuły

Gdzie na jazdę na nartach w Polsce?

narty
Author: Philips
Source: Philips
Sezon na narty trwa. Ogromna ilość śniegu spowodowała, że narciarze są gotowi do wyjazdu na piękne stoki w atrakcyjnej okolicy. Gdzie można wybrać się na jeżdżenie na nartach w Polsce, o czym pamiętać? Między innymi o tym w naszym dzisiejszym artykule.


narty
Author: Philips
Source: Philips
Zimowe sporty kojarzą nam się przede wszystkim z górami. Zakopane, Szczyrk, Karpacz, Wisła – to pierwsze skojarzenia jakie przychodzą na myśl, kiedy zastanawiamy się nad narciarstwem w Polsce. To rzecz jasna dobre kierunki, wszak w górach naturalnie jest najwięcej śniegu, a nachylenie terenu i geologia sprawiają, że nie trzeba tam wznosić żadnych sztucznych stoków. Po prostu jeździ się na tym, co proponuje natura i trudno się temu dziwić. Niemniej jednak już od wielu lat powstają stoki w mniejszych miejscowościach, w miastach, a nawet na terenach, które zupełnie nie kojarzą się z nartami. Narty założyć możemy na przykład na Suwałkach, czy na Pomorzu. Oczywiście stoki nie będą bardzo długie i super atrakcyjne, ale dzięki dobrej infrastrukturze i odpowiedniemu zapleczu, jazda na nartach tam jest możliwa i nie będzie stanowiła praktycznie żadnego problemu. Warto, aby wiedzieli o tym mieszkańcy terenów nizinnych, czy wyżyn. Nie muszą oni jechać na drugi koniec Polski żeby szusować na nartach i cieszyć się piękną zimą.

Wyjazdy windsurfingowe - które miejsca kraju są dobre, aby uprawiać ten sport?

morze
Author: Albert Torelló
Source: http://www.flickr.com
Chociaż wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest bardzo popularny w naszym kraju, nie jest to wcale prawda, a coraz więcej ludzi decyduje się na ten typ aktywności. To połączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z przyrodą, lecz także zachować kondycję oraz przekonać się o własnych umiejętnościach. Windsurfing zapewnia również duże dawki niekłamanej adrenaliny, co jest zdecydowanie ogromnym plusem tej dyscypliny.

Ważną częścią każdego treningu będzie doskonale opracowany plan.

Sport, bieganie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Doskonałe przygotowanie do zawodów sportowych jest to podstawowe jak i najistotniejsze zadanie dla każdego sportowca. Na okrągło powinien być w doskonałej formie, tymczasem w chwili kiedy będzie brał udział w nich, aktywniej powinien się do tego przygotować. Trener układa konkretny plan działania oraz w porozumieniu z dietetykiem konkretną dietę. I bywa to niezależne od dyscypliny, jaką się kultywuje. Dla przykładu omówiony zostanie plan treningowy triathlon. Po pierwsze czym będzie triathlon?

Nowa oferta strony Vivafitness.pl

na siłowni
Author: National Assembly for Wales
Source: http://www.flickr.com
Sklep Vivafitness.pl to nowatorski, multibrandowy sklep internetowy. Z uwagi na sporą rozpiętość tematyczną proponowanych towarów, jego asortyment uporządkowany jest w siedmiu podstawowych działach, zawierających akcesoria znanych i cenionych producentów.

Wybór rzeczy potrzebnych na piknik

Jazda na wrotkach
Author: Jason Hullinger
Source: http://www.flickr.com
Letnie słońce grzeje, intensywna zieloność traw raduje oczy, a świergot ptactwa inspiruje do kontaktu z naturą. Wykorzystując ów czas powinno się spędzić go z rodziną na na łonie natury.

Troszkę oryginalniejszy wygląd jest czymś na wagę złota!

ciuchy sportowe
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Moda uliczna to w dzisiejszych czasach coś niezmiernie rozpowszechnionego. Pewnie z tego powodu, że nareszcie mieszkańcy naszego kraju mają możliwość manifestować własne "ja" na bardzo wiele sposobów. Można w sumie powiedzieć, iż w szczególności streat wear to powszechny prąd wśród pań - przede wszystkich młodych.

Wyprzedaż butów trekkingowych i sandały do biegania - buty na miarę możliwości

Czysta woda
Author: Niyati Bane
Source: http://www.flickr.com
Nowe technologie i postęp sprawiły, że spora część z nas uznaje osiągnięcia czy produkty stworzone przez człowieka jako kwestie oczywiste, będące poniekąd zjawiskiem zdecydowanie oczywistym. Dostęp do bieżącej wody został rzeczą tak powszechną, iż uznany został jako jedno z podstawowych praw człowieka, przysługujących wszystkim ludziom.

Dłuższe podróże rowerem- co zabrać ze sobą oraz jak się spakować na wyjazd, aby móc wygodnie jeździć z bagażem

Latarka
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Planując dłuższą podróż rowerem, trzeba pamiętać o odpowiednim ekwipunku. Powinniśmy zabierać tylko niezbędne rzeczy, by nie musieć wozić dużych ciężarów. Odpowiednio spakowani będziemy mogli czerpać ogromną przyjemność z jazdy na rowerze. Przed podróżą najlepiej zrobić listę niezbędnych rzeczy.

Pages