Aktywnie

Interesujące artykuły

Siedzący tryb życia, brak aktywności i zwyczajowe wypoczywanie prze telewizorem sprawia, że społeczeństwo zmaga się z otyłością. To nasza cywilizacyjna choroba, z którą dużo z nas próbuje walczyć.

siedzący tryb życia
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Największy problem dotyka co najbardziej dziwi młodzież w wieku szkolnym. Dietetycy biją na alarm, rodzice próbują walczyć wszelakimi metodami , ale nie zawsze to im wychodzi. Najczęstszą rozrywką dzieci ciągle pozostaje komputer, konsola czy ostatecznie telewizor. To opiekunowie odpowiadają za ten stan rzeczy w dużej mierze, gdyż sami kreują metodę odpoczynku przed telewizorem, a młodzież powiela jedynie te zachowania. Należałoby więc rozpocząć od zmiany swych nawyków. Niedługi spacer żwawym krokiem, czy bieganie choć pół godziny dziennie przyniesie wielkie korzyści zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Co robić, aby być dużo zdrowszym człowiekiem?

pulsometr
Author: Polar
Source: Sport-Shop.pl
Nasi rodacy wreszcie zaczęli bardziej dbać o stan zdrowia - chociaż naturalnie ciężko rzec, że to jakaś reguła, ponieważ wiadoma kwestia, że jeżeli ciągle idą do góry wskaźniki dotyczące choćby zachorowalności na raka, to nie można być hura optymistą. Inna kwestia jest mianowicie taka, iż bądź co bądź nawet te osoby, które umieją o siebie zadbać, zwykły uprawiać bardzo dużo sportu, po prostu zapadają na najróżniejsze choróbska. Przykładowo jakiś czas temu umarła młoda aktorka, którą kochała znaczna część naszego społeczeństwa.

Dbaj o kondycję przez cały rok

Author: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A
Kiedy dużo ćwiczymy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy bardzo uważać na to co i kiedy jemy. Niezwykle istotne jest to, żeby dostarczać ciału wszelkich potrzebnych substancji odżywczych. niezwykle istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w ciele człowieka, stąd powinny stanowić około 60-70 procent naszej diety. Na drugim miejscu znajdują się proteiny, konieczne do rozbudowywania mięśni, budowania odporności i wielu innych przemian zachodzących w organizmie. Na koniec zostały tłuszcze tez niezbędne choćby do przyswajania niektórych witamin oraz prawidłowego działania mózgu.

Sklep turystyczny- punkt warty odwiedzenia w przypadku organizowania wyjazdu w góry, pod namioty, jaki i na kamping.

Namiot turystyczny
Author: summonedbyfells
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na wakacje bez wątpienia należy zatroszczyć się o wszystkie akcesoria, które są niezbędne w czasie podróży i odpoczynku. Każda osoba, której zależy na wygodzie powinna zdawać sobie sprawę, że może je zapewnić tylko najwyższej jakości wyposażenie, dzięki któremu mamy pewność, że żadna błahostka nie utrudni nam całego wyjazdu.

W jaki sposób wybierać ćwiczenia, żeby zrzucić wagę? W jaki sposób ćwiczyć rozsądnie, żeby nie przydarzyła się kontuzja?

trening
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Często, kiedy zaczynamy ćwiczyć mamy pewne postanowienie. Jest duża rzesza ludzi, która za sprawą ćwiczeń chciałaby schudnąć. Powody są różne, lecz najczęściej spotykane są te mówiące o świetnej figurze oraz lepszym samopoczuciu, które takie ćwiczenia mogą zapewnić. Kolejną grupą są ludzie, przeważnie mężczyźni, którzy ćwiczą, żeby stworzyć masę. Dla obu tych grup istnieją inne zestawy treningowe. Warto się z nimi zapoznać.

Sklep sportowy

Author: iStock.com
Nasz kraj odznacza się dość niedobrym klimatem. Dużą część roku występują tu ulewy, a temperatury są niskie. Drażni to na pewno każdego trenującego, który regularnie uprawia jogging. W zimowe miesiące konieczne stają się bieżnie znajdujące się w ogrzewanych miejscach. Kupowanie wejściówek na siłownie jednak jest dość kosztowne. Rozmaite te przeszkody zwyciężą zbudowanie prywatnej sali do ćwiczeń. W tym artykule omówimy sprzęty, które trzeba kupić, by wykreować domową siłownię.

W domu także możemy mieć takie gry

stół bilardowy
Author: Javcon117*
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli uwielbiamy spotykać się ze znajomymi oraz grać w różnorakie gry, to bez wątpienia często odwiedzamy dobre salony gier. Niestety takie wyjścia pociągają za sobą spore koszty, lecz mamy szansę robić coś, aby grać w ukochane gry, lecz jednocześnie zapłacić za to wszystko dużo mniej i jeszcze nie być uzależnionym od godzin otwarcia takiego salonu.

Pages