Aktywnie

Interesujące artykuły

Czas wolny nad polskim morzem jest interesującym doświadczeniem

basen pływacki
Author: Aleksandr Zykov
Source: http://www.flickr.com
Jak co roku powinniśmy podjąć decyzję gdzie przeżyć urlop. Wartą uwagi propozycją jest spędzenie lata na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.


Olsztyn
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli oczekujesz dużych, piaszczystych plaż pełnych bursztynów,bliskości cieków wodnych i morza; terenu do uprawiania letnich sportów wodnych tj. kajakarstwo albo łowienia ryb niepowtarzalnym obszarem jest gmina Stegna.

Jazda na rowerze popularnym sportem, czyli sport to sposób na zachowanie zdrowia

rower
Author: Frédérique Voisin-Demery
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie Polacy są coraz intensywniej świadomi tego, jak wielki wpływ na ich zdrowie ma aktywność fizyczna. Ruszamy się coraz częściej i niezwykle chętniej. Wśród popularnych sportów, na które wybierają osoby w naprawdę różnym wieku znajduje się jazda na rowerze. Jazda na rowerze to sport właściwie dla każdego, na który obecnie nastawić może się każdy z nas. Na rower wsiadać mogą z powodzeniem nawet te osoby, które mają za sobą zawał mięśnia sercowego.

Jak planować wyprawę kamperem bądź z przyczepą?

kamper
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Zima to czas idealny do realizowania wszelakich remontów i wprowadzania ulepszeń w kamperach oraz przyczepach. W ciągu paru miesięcy bez problemów uporamy się ze wszelkimi problemami technicznymi. Jednakże zima to także doskonała pora, aby zacząć zamierzać i organizować wakacyjne wyjazdy. Wielu kierowców namyśla się, jakim sposobem to zrobić.Oczywiście w pierwszej kolejności trzeba określić cel tegorocznej wyprawy. Paradoksalnie bywa to trudniejsze aniżeli reszta przygotowań.

Szukamy tych butów, które są perfekcyjne do gry w piłkę nożną!

buty piłkarskie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Piłka nożna to fajny sport, choć absolutna większość mężczyzn na nieszczęście nie uprawia owej dyscypliny sportowej - ogląda ją wyłącznie w telewizji. No cóż, można powiedzieć, że chociaż bierne przyglądanie się piłkarzom tak czy siak ma wiele zalet, nigdy nie należy zakładać, że czymś o wiele lepszym nie jest granie ze znajomymi w piłę! Na szczęście bez żadnego problemu możemy połączyć owe opcje. Zatem nie można powiedzieć, iż powinniśmy wybierać. Dobrze, lecz kiedy po zapewne długiej przerwie powracamy do grywania w nogę, mamy święte prawo zakładać, że nieco pozapominaliśmy.

Szeroka dziedzina aktywności sportowej będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania.

trening
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
W triathlonie – sportowiec kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a do całkowitego czasu wlicza się także zmianę odzieży sportowej. Szykując się do triathlonu trzeba pamiętać o ćwiczeniach siłowych, sprawnościowych, stabilizujących, rozciągających a także o podstawie treningu - tzn. prostych ruchach rozgrzewających czy też dogrzewających . Taką gimnastykę warto zastosować przed każdym treningiem pływackim , treningiem kolarskim i bieganiem. Bardzo istotne jest, aby główne mięśnie a także stawy były przystosowane do wysiłku.

Używanie pokryć na boiska sportowe

boisko do biegania
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy budulec przeznacza się do stworzenia solennego i bezpiecznego boiska. Poliuretanowe nawierzchnie sportowe cechują się wielką trwałością, oraz idealnymi parametrami użytkowymi. Dzięki temu znajdują używanie zarówno na wyczynowych obiektach lekkoatletycznych jak i na boiskach przyszkolnych, oraz osiedlowych.

Emocjonująca oraz bardzo modna dyscyplina sportowa

Piotr Adamczyk
Author: Giant
Source: Giant
Teraz włada moda na zdrowy tryb życia. Mnóstwo osób transformuje swój sposób żywienia się, rozpoczyna zażywać więcej ruchu. To zdrowe i sprzyjające dla wszelkiego organizmu, jakkolwiek w podobny sposób dieta jak i ćwiczenia fizyczne, powinny być odpowiednio przystosowane do indywidualnych potrzeb i możności.

Ubiór osoby jeżdżącej na snowboardzie – podstawowe elementy. Co koniecznie trzeba mieć?

człowiek i snowboard
Author: Eyes Up
Source: http://www.flickr.com
Strój snowboardzisty jest niesamowicie ważną kwestią. Oczywiście można włożyć na siebie komfortowy, zimowy zestaw sportowy, lecz jest duże prawdopodobieństwo, iż kostium ten nie spełni naszych potrzeb, a przede wszystkim – że nie sprawdzi się jako strój do uprawiania sportu zimą.

Urządzenia oraz ćwiczenia pozwalające na utrzymanie formy w zimie

Author: Sport-shop.p
Przyszła złota polska jesień, a już niebawem za nią zjawi się okres zimowy. W tym zimowym czasie najchętniej każdy z nas nie wynurzałby nosa z domu. Takie rozwiązanie nie jest dobre, bo wtedy prędziutko przybędzie nam dodatkowych kalorii, które następnie ciężko nam pozbyć się. Każdy rodzaj aktywności fizycznej bardzo dobrze na nas wpływa, chociaż w czasie jesienno- zimowym należy mieć silną ochotę, aby zadbać o formę.

Pages