Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Metody poprawiania libido

Interesujące artykuły

Libido to element, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Kłopoty z tą sferą dotykają dużą liczbę osób, w szczególności po przekroczeniu pewnego wieku. W większości przypadków występuje to po czterdziestce, choć zdarza się również wcześniej. Stopień libido zależy od wielu rozmaitych warunków. Aspekt ten wygląda również całkowicie odmiennie u kobiet i u mężczyzn. Przykładowo stopień pociągu seksualnego u kobiet bardzo często zmienia się w zależności od etapu cyklu menstruacyjnego, w którym kobieta się znajduje. W ramach cyklu bowiem ulega zmianom ilość hormonów, odpowiedzialnych także za ochotę na seks.
kobieta w koszulce nocnej na łóżku
Author: Danni Angel
Source: http://www.flickr.com
Częstym problemem kobiet są również gwałtowne zmiany tego czynnika spowodowane braniem doustnych środków antykoncepcyjnych. Z kolei u mężczyzn kłopot ten nierzadko pojawia się z wiekiem i bierze się ze złego stylu życia, obejmującego między innymi niewłaściwe odżywianie się, brak ruchu czy nałogi. Istnieje jednak kilka sposobów na regulowanie poziomu libido i w razie potrzeby podniesienie go.

Środki naturalne Niewiele osób wie o tym, jak dobre rezultaty w sferze seksu można otrzymać za pomocą jedynie naturalnych środków. Już setki lat temu odkryto, że pierwiastki zawarte w niektórych produktach mogą podnosić poziom libido w bardzo skuteczny sposób. Produkty takie zwie się afrodyzjakami. Wśród nich nagminnie wymieniane są różnorodne owoce, takie jak banany, truskawki czy gruszki. Zalicza się do nich również czekolada, a także rozmaite owoce morza. Warto także wiedzieć, że dobre skutki w tej sferze można również otrzymać wykorzystując odpowiednio dobrane przyprawy do dań.Środki na poprawienie libido Poza środkami naturalnymi, podniesieniu popędu mogą także służyć rozmaite środki dodatkowe.

Jeżeli zafascynował Cię ten tekst, to w tym miejscu znajduje się notka spod linku (http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/catering/), która również posiada bardzo ciekawe informacje na prezentowany tutaj temat.

Takie środki w większości przypadków są do kupienia w każdej aptece bez recepty (www). Często ich skład opiera się na naturalnych substancjach, występujących jednak w dużym stężeniu. Suplement diety na poprawę libido może mieć bardzo pozytywny wpływ na życie seksualne danej osoby. Poza tym środki nie są lekami i w większości przypadków nie występuje niebezpieczeństwo związane z ich zażywaniem - . W każdym przypadku trzeba jednak zapoznać się z ulotką.