Podróżowanie

Interesujące artykuły

Czas wolny nad polskim morzem jest interesującym doświadczeniem

basen pływacki
Author: Aleksandr Zykov
Source: http://www.flickr.com
Jak co roku powinniśmy podjąć decyzję gdzie przeżyć urlop. Wartą uwagi propozycją jest spędzenie lata na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.


Olsztyn
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli oczekujesz dużych, piaszczystych plaż pełnych bursztynów,bliskości cieków wodnych i morza; terenu do uprawiania letnich sportów wodnych tj. kajakarstwo albo łowienia ryb niepowtarzalnym obszarem jest gmina Stegna.

Urlop nadchodzi. To najlepszy moment by zdecydować się na zakup stylowego stroju plażowego!

Kostiumy kąpielowe Loupoline
Author: Lupoline
Source: Lupoline
Wszyscy cierpliwie czekamy na urlop. Wakacyjne nastroje zaczynają kiełkować już od pierwszych gorących wiosennych dni. Każda z pań z nostalgią wspomina chwile przeznaczone na plażowanie,odpoczywając w upalnych promieniach słońca i ciesząc rozgrzanym piaskiem. Dysponując wolną chwilą warto zainteresować się wakacyjnymi zakupami.

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry, góry
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskichwierzchołków to około dwa tysiące trzysta metrów, długość pasmaw linii prostej – ok. 53 km, z kolei szerokość sięga trzydziestu kilometrów sprawiając z nich miejsce chętnie wybierane na odpoczynek dwa tysiące czternaście.

Wakacje w Maroku - zafunduj sobie wymarzony wypoczynek!

wyspy kanaryjskie
Author: Javier Castillo
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością większość z nas rozmyśla już o urlopie. Nie jesteśmy w stanie się wprost doczekać tych leniwych dni, spędzanych na piaszczystej plaży. Jesteśmy już zmęczeni powszednimi powinnościami. Praca pomału robi się po prostu nie do zniesienia. Jesteśmy narażeni na wieczne stresujące sytuacje.

Wymarzone wczasy

Tunezja
Author: Sergio Conti
Source: http://www.flickr.com
Ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże, stara cywilizacja, czarujące wsie, oszałamiająca pustynia, kurorty wschodniego wybrzeża i w niczym im nie ustępująca wysepka w sercu Morza Śródziemnego - Djerba, proponująca różnorodność wodnych sportów - oto Tunezja od swojej najlepszej strony!

Jak odszukać lokal mieszkalny pod wynajem na urlop?

apartament
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Udając się na urlop, poszukujemy najczęściej miejsc noclegowych w hotelach i pensjonatach. Postępowanie tego rodzaju jest naprawdę powszechne, jednakże nie jest to jedyna opcja, jaka może nas zaciekawić. Dobrym pomysłem będzie głównie skorzystanie z oferty firm lub osób fizycznych, jakie proponują wynajem wygodnych mieszkań bądź apartamentów. W lokalu takim nie ma obsługi hotelowej, ale pomimo to atutów jest całkiem wiele.

Wakacje na terenie Polski? Dowiedz się, w jakich miejscach dobrze jest spędzić weekend bądź dłuższy wypoczynek

krajobraz na Mazurach
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Każdy czeka na wolne, bez znaczenia, ile ma lat. Maluch chce oderwać się od szkoły i korzystać z atrakcji, dorośli zaś nie marzą o niczym innym niż zapomnieć o prezesie i powinnościach w pracy, których po kilku żmudnych miesiącach bez dnia dla siebie można mieć naprawdę dość.

Jakie egzotyczne zakątki możemy zarekomendować tym turystom, którzy chcą w kolejnym roku spędzić wakacje poza granicami kraju

dubaj
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Głównie w spotach promujących usługi banków przewija się jeden charakterystyczny motyw. Otóż, szarym obywatelom bezustannie przypomina się o niezrealizowanych wielkich marzeniach, czyli przykładowo o egzotycznych podróżach. Ten fakt naturalnie nikogo nie dziwi, ponieważ wycieczka dookoła globu, na odległy kontynent lub choćby nad Morze Śródziemne generuje tak duże koszty, że rozważni faceci natychmiast rezerwują nocleg nad polskim morzem. Wyśrubowana cena jednak z pewnością nie odstraszy pasjonatów zamorskich podróży, zatem wycieczki na Bali albo Sumatrę czy Seszele raczej w kolejnych latach nie przejdą do historii.

Jak dobrze wybrać nocleg, aby podczas brzydkiej pogody było co robić na urlopie.

Jezioro w Polsce
Author: jose maria vazquez
Source: http://www.flickr.com
Wakacje w Polsce to w dalszym ciągu najchętniej wybierana opcja przez wiele osób. Mimo że kraje na południu przede wszystkim będą kusić rewelacyjną aurą i pięknymi plażami, to jednak klimat naszych nadmorskich czy mazurskich miejscowości jest tak duży, że cały czas jest tam wiele turystów.

Pages