Podróżowanie

Interesujące artykuły

Czemu warto wybrać się na wczasy na Kubę? Prześwietlamy jedną z najpopularniejszych wysp karaibskich.

Kuba
Author: Roderick Gray
Source: http://www.flickr.com
Kuba to uroczo położona i jedna z największych wysp na Morzu Karaibskim. Jej stolicą jest Hawana, a największe miasta (oczywiście warte zobaczenia) to Santiago de Cuba, Santa Clara i znane Guantanamo. Jej skomplikowana i burzliwa historia a także szczególny, słoneczny i gorący klimat, zachęcają do spędzenia tam długiego urlopu w gorących rytmach Buena Vista Social Club, a doskonale zachowana kolonialna architektura jest jedną z najpiękniejszych atrakcji na wyspie.

Zobaczyć cały świat - to marzenie wielu osób. Czy jest to możliwe do zrealizowania, czy w sumie możemy na to liczyć?

Do wakacji, gotowi, start!
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jeśli przyjąć założenie, iż faktycznie życie mamy jedno, to trzeba postarać się przeżyć je jak najbardziej ciekawie. Jeśli będziemy o tym pamiętać każdy dzień jesteśmy w stanie zorganizować tak, jakby zależało od niego bardzo dużo. Może nie mieć to znaczenia w skali mikro, aktualnie, ale kiedy za określony czas spojrzymy wstecz, to się przekonamy, że mimo wszystko korzystnie było tak właśnie żyć oraz spełniać swoje marzenia.

Egzotyczne wycieczki wykonalne dla wszystkich!

plaża
Author: Angel Escartin Casas
Source: http://www.flickr.com
Ach, kto z nas nie marzy o urlopie?! Okazuje się, że większość ludzi mało kiedy znajduje czas na to, by oddać się beztrosce na wakacjach. Wielokrotnie jesteśmy zapracowani i nawet nie mamy kiedy wyrwać się i pozwolić sobie na wyjazd gdzieś za granicę. Niestety pęd życia, na który jesteśmy zdani, nie sprzyja naszemu zdrowiu. Duża część z nas jest stale zmęczona, niektórzy nie pamiętają, czym jest dobry sen.

Wakacyjny wyjazd w ciepłych rejonach, to super koncept na letni wyjazd. Nie trzeba już czekać do sezonu, aby wybrać dobrą ofertę biura podróży.

jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli nie posiadasz jeszcze planów na tegoroczne wakacje. Zamierzasz odwiedzić z bliskimi, bądź grupą przyjaciół pewne egzotyczne miejsce - warto zapoznać się z obszerną ofertą wycieczek biur podróży.Kiedy nadchodzi sezon wiosenny i zakończy się zima - ktokolwiek posród Nas zaczyna już powoli snuć koncepcje na tegoroczny wyjazd. Często marzymy, żeby ten wolny i przyjemny czas w lecie jak najlepiej spożytkować. Dokładnie przeliczamy budżet i rozmyślamy, gdzie mozemy się udać. W tym momencie - podróże i przemiejscowienie się nie stanowi już żadnego problemu.

Internetowy sklep sportowy może nam zaproponować interesujące produkty

Fitness
Author: Rafał Depa
Source: Star Fitness
Jakie kwoty przedstawia internetowy sklep sportowy?
Jeśli powinniśmy wykonać jakichś zakupów, chcemy posiadać świadomość, że za wszelkie produkty nie przepłacimy, a co się z tym łączy, że dokonujemy odpowiedniej decyzji finansowej. Przez to trzeba zobaczyć co może nam zaoferować internetowy sklep sportowy, ponieważ tylko wtedy mamy spore szanse na to, że nie przepłacimy za zakupy i będą się nam one opłacały.

Chcesz spędzić niezwykłego i niezapomnianego Sylwestra? Już dzisiaj zbierz znajomych i zabukujcie noclegi w Bieszczadach!

Bieszczady
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
Sylwestrowa noc dla większości osób jest bardzo wyjątkowa i niezapomniana. Coś się kończy, a w tym samym czasie coś się zaczyna. Końcem roku robimy postanowienia i określamy cele na przyszłość. Jednak tę niezwykłą noc każdy spędza wśród najbliższej rodziny czy też sąsiadów.

W dalszym ciągu nie posiadasz planów na urlop? Już w tym momencie poszukaj pokoi w Stegnie, żeby przeżyć najlepsze wczasy!

Morze Bałtyckie
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Czas wakacji zbliża się wielkimi krokami, sporo dorosłych ma już przewidziane terminy urlopów, uczniowie natomiast nie mogą doczekać się końca czerwca, aby mieć upragnione dwa miesiące wolnego. Warto już dziś pomyśleć o tym, w którym miejscu przeżyć tegoroczne wczasy i jak najprędzej zabukować miejsca noclegowe.

Wakacje już naprawdę blisko, czyli już dzisiaj można zacząć planować

Plaża nad Bałtykiem
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Zanim się obejrzymy, a nastaną letnie miesiące, czyli czas wakacyjnego wypoczynku. Wiadomo, że można już dzisiaj zacząć myśleć o tym, gdzie będziemy chcieli spędzić wakacje. Musimy bowiem mieć świadomość, że im wcześniej zarezerwujemy nocleg, tym większe mamy szanse na naprawdę ładne miejsce.

Pages