Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Jakie buty są dobre do grania w piłkę nożną? Jaki typ korków dobrze zakupić? Zobacz od czego to zależy

Interesujące artykuły

Mniej profesjonalni, oraz bardziej zaawansowani użytkownicy dosyć często mają trudność, by dobrać najlepsze buty sportowe. Nie jest łatwo znaleźć buty, które będą wytrzymałe przez cały sezon. Przy tym, takie same modele zachowują się w inny sposób na każdej stopie. Na co więc zwrócić uwagę w trakcie kupowania obuwia do gry w piłkę nożną?
Nowoczesne buty piłkarskie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej znane marki robią korki w trzech głównych klasach: niskiej, średniej oraz najwyższej. Każdy z tych poziomów ma troszkę inne zastosowanie, w jednej serii buty konkretnych klas różnią się od siebie, choć zewnętrznie są bardzo podobne. Najniższa klasa, jak sama nazwa wskazuje, to po prostu obuwie rekreacyjne, typowo amatorskie. Klasa ta wydawałoby się, że odnosi się do czegoś słabego, lichego, jednakże w tak naprawdę te buty są tak po prostu nazwane, podczas gdy są to solidne modele, po prostu porównując do reszty klas plasują się gorzej. Możesz to sprawdzić odwiedzając nasz serwis Hurtownia S.C.idź tutaj oklejanie aut wrocław cennik oklejanie aut wrocław cennikWojciech Wojtkowiak, Adrian Jędrasiak. Tutaj oferta: rękawice do walki.Klasa średnia to bardziej buty treningowe, stworzone z całkiem dobrej jakości materiałów, zaś klasa wysoka to korki meczowe, które dają najwyższy komfort.

Są z pewnością lżejsze, mają zastosowane systemy kontrolowania piłki, jednocześnie te zalety mają wpływ na cenę, która jest sporo wyższa od obuwia z poziomów niżej. Do tego, niezależnie od modelu trwałość takich butów powinna być porównywalna. Każdy typ obuwia jest odpowiedni na inną nawierzchnię, tak jest z lankami, jak lanki ace, wkrętami czy butami na hale. Pamiętajmy więc, że nieodpowiedni dobór butów w stosunku do nawierzchni sprawia, że gra się znacznie trudniej, a buty szybciej się niszczą. Interesujące dane:


Cholewka butów do gry w piłkę nożną może być zrobiona z materiałów syntetycznych lub hulajnoga wyczynowa lekka ze skóry naturalnej.

Jeżeli zakupimy skórzane korki powinniśmy pamiętać, że podczas używania “rozbijają” się one o mniej więcej 0,5 centymetra, dlatego dużo zawodników zakupuje bardziej ciasne obuwie. Surowce syntetyczne stosowane przy produkcji butów tego typu gwarantują ich użytkownikowi taki sam stopień komfortu, co korki zrobione ze skóry naturalnej. Spora ilość piłkarzy też docenia obuwie wykonane z nowoczesnych materiałów syntetycznych. Jednocześnie, to które zakupimy buty w zależności od materiału jest subiektywną decyzją zawodnika.