Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Polacy pokochali szaleństwa na stoku!

Interesujące artykuły

Polacy polubili snowboard! Jeszcze niedawno, sporo z nas było zdania, że ślizganie po śniegu na desce to tylko popisowe tricki małolatów. Dziś to dyscyplina sportowa i potężna gałąź przemysłu sportowego.

Gdy warunki narciarskie służą zimowym sportom, miliony ludzi chwyta za deski. W tej dziedzinie sportu, każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko wybrać najbardziej nam odpowiadający styl, aby zafundować sobie odpowiednią dawkę emocji. Od najbardziej ogólnego stylu jazdy, który bazuje na ślizgu po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po jazdę między choinkami na dzikim stoku (frreecarving) .

Jeżeli masz chęć uzyskać więcej informacji na omawiany temat, to notka z www (http://www.siatkasportowa.pl/) także takie dane zawiera, zatem kliknij tutaj, aby je poznać.

W zależności od tego, jaki styl jazdy preferujemy, taki rodzaj powinniśmy kupić. Istnieją deski uniwersalne, z przeznaczeniem dla początkujących i średnio zaawansowanych amatorów sportów zimowych, jak i tych zaawansowanych. Jednymi z najbardziej cenionych marek na świecie są deski snowboard Gnu oraz Lib Technologies Attack Banana. Gnu, to deski solidne, wyróżniające się najlepszą jakością oraz odjechanymi grafikami - często budzącymi spore kontrowersje! Lib Technologies Attack Banana EC2-BTX Snowboard idealnie nadaje się do zabawy, jak i konkretnego freestylu.
snowboard
Author: Eyes Up
Source: http://www.flickr.com
Wybierając się na stok, zwróćmy uwagę na odpowiednią odzież. Jest to istotna kwestia, szczególnie jeżeli jesteś początkującym narciarzem czy snowboardzistą. Nawracające upadki są nieodłącznym punktem każdej nauki jazdy. Snowboard odzież ma za zadanie nie przepuszczać wody ze śniegu, deszczu i chronić przed silnym, mroźnym wiatrem, pozwalając na spokojne odparowanie potu.Niezależnie od tego, jak chcemy jeździć na desce, koniecznym jest by na początku, nauczyć się ślizgu i podstawowych technik. Z tego względu najlepiej jest stawiać pierwsze kroki pod okiem instruktora, który przekaże nam wiedzę i technikę. Dowiemy się co robić, aby jazda na snowboardzie stała się naszą pasją i przy tym była całkowicie bezpieczna. Snowboard to idealny sposób na aktywne spędzanie czasu zimą, toteż nie zastanawiajmy się dłużej i gdy tylko warunki narciarskie na to pozwolą, wskakujmy na deskę!
Tags: