Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

W którym miejscu znaleźć bezpieczny urlop w egzotycznej Tajlandii?

Interesujące artykuły

Bangkok jest z zasady bezpiecznym miastem więc osoby przybywające na wczasy w te strony, nie muszą bać się go w wyższym stopniu niż dowolnej innej stolicy. Na pewno w każdym nieznanym miejscu, a zwłaszcza w dużym mieście trzeba pamiętać o pewnych elementarnych regułach bezpieczeństwa. Miasto to ma mały współczynnik przestępczości, gorzej wypada w sferze korupcji, jednak to nie tyczy się podróżników.
Bangkok
Author: Quang Pierre
Source: http://www.flickr.com
Proponujemy kilka wskazówek tyczących się bezpieczeństwa w Bangkoku: Uważajcie na przypadkowych ludzi, którzy proponują wam pomoc w charakterze pilotów. Naciągacze pracujący dla taksówkarzy bądź sklepów z biżuterią są w stolicy Tajlandii częstym faktem. Osoby te mogą przekonywać nas, że konkretna atrakcja jest zamknięta, proponując w zamian wizytę w drogim sklepie oraz - naturalnie - czerpiąc dochód za każdego sprowadzonego nabywcę. Nie chodźcie w pojedynkę po pustych uliczkach bądź po opuszczonych okolicach - wytyczna aktualna zawsze jak też w każdym punkcie na Ziemi.

By uzyskać dodatkowe szczegóły w tym temacie przenieś się do kolejnej strony. W niej zapewne zainteresuje Cię interesująca treść (https://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/o-hotelu).

Ciekawa oferta: wpis.

Turyści - w szczególności wyglądający na zamożnych - są ulubionym celem złodziei. Najlepiej jest zatem mieć przy sobie tylko niezbędną ilość gotówki, zaś resztę pieniędzy, karty kredytowe oraz dokumenty zostawić w sejfie hotelowym. W miejsce portfela w tylnej kieszonce, zaleca się saszetkę noszoną z przodu. Noście przy sobie jedynie fotokopię paszportu.Turystom, którzy nie umieją ani angielskiego, jak też tajskiego zaleca się wykorzystywanie przede wszystkim hotelowych taryf, o ile nie znają trasy. Przed wejściem na statek a (lina w kluzie) wycieczkowy trzeba zachować pewną przezorność; w miarę możności osobiście sprawdzić stan statku i wypytać się o wyposażenie w sprzęt ratowniczy.

W Bangkoku jest wiele autoryzowanych agencji podroży - korzystajmy tylko z ich usług. Pod każdym względem nie pozwólmy się się zwieść osobie, jaka zaczepia nas po czym poleca dany sklep, w jakim "akurat" będzie wyprzedaż. W żadnym przypadku nie pozwólcie sobie na kupno czy też użycie narkotyków. Kary za to wykroczenie są w Tajlandii nadzwyczaj surowe.


Tajlandia
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Teraz, gdy już wiemy jak zachować się aby być bezpiecznym w Bangkoku wystarczy zasiąść wygodnie w fotelu i wystukać w wyszukiwarkę wyrażenie: wakacje Bangkok czy wczasy Bangkok oraz zacząć pakowanie walizek.