Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Najnowszy sport narodowy?

Interesujące artykuły

Jakie zawody sportowe są ukochane przez Polaków? Z pewnością piłka, pomimo tego, że nasi piłkarze kiepsko wypadli podczas Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych występów były śledzone przez rzesze rodaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Podobnie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Author: adidas
Source: adidas
Agnieszka Radwańska latem doszła aż do finału wielkoszlemowego Wimbledonu, a w generalnym rankingu najświetniejszych zawodniczek świata zajęła rewelacyjną drugą pozycję. Jej zwycięstwa sprawiły, że rodacy zaczęli interesować się tenisem. Ludzie z radością widzieli ją w roli niosącej polską chorągiew podczas rozpoczęcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w stolicy Zjednoczonego Królestwa. Polacy bardzo zasmucili się, kiedy w złym stylu odpadła z turnieju olimpijskiego. Wielkie zafascynowanie sportem łączy się niestety z dużymi apetytami na sukces, z tym widocznie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie potrafi radzić. Lecz to się z pewnością skończy, gdy dorośnie do swojej roli w oczach kibica.A popularność tenisa da się sprawdzić spoglądając na wzrastające rezultaty widowni jej zawodów, a również po aktywności mieszkańców Polski. Wielu studentów wybiera w ramach wychowania fizycznego tenis ziemny (zestawy do tenisa na Coraz częściej można napotkać w parkach ludzi odbijających piłeczkę na darmowych kortach. Zauważalną popularnością cieszą się hale, w których da się wynająć kort na kilka setów. Rośnie procent pubów, w których da się popatrzeć na tenis live.

Też w Internecie funkcjonuje kilka stron, których problematyką jest tenis ziemny na żywo. Wyniki, relacje live, opinie ekspertów – wszystko w jednym miejscu. Można sądzić, że takich stron powstanie jeszcze więcej. Przed naszą najlepszą tenisistką jeszcze dużo lat grania, dopingujmy ją, by zwyciężała, gdyż wtedy sport ma szansę na zawsze już wkroczyć do panteonu dyscyplin narodowych.