Czy wiedziałeś, że odpowiedni wybór naciągu tenisowego jest równie ważny jak decyzja o wyborze dobrze dobranej rakiety?

Interesujące artykuły

Wielu rozpoczynających przygodę z tenisem graczy nie zdaje sobie sprawy, że naciągi tenisowe odgrywają tak samo istotną rolę jak pozostałe składniki sprzętu. Na dodatek, wielu z nich nie ma także pojęcia o tym, iż taki naciąg należy wymieniać. Pracownicy sklepów z akcesoriami sportowymi mają nierzadko powód do żartów, gdy zdarza się, że na świeżo sprzedane rakiety składane są reklamacje z powodu wad naciągu założonego przez producenta. Aby zatem wiedzieć co robić, musimy zadać na początku podstawowe pytanie: jak często należy wymieniać taki naciąg? Wszystko zależy od jego rodzaju.
tenis
Author: Harald Deischinger
Source: http://www.flickr.com
Istnieją takie, które posłużą nam przez tylko dziesięć godzin rozgrywek. Napopularniejszy naciąg - powinien być całkowicie funkcjonalny przynajmniej piętnaście godzin.

Czy uzupełniające materiały odnoszące się do poruszanej tutaj sprawy byłyby dla Ciebie użyteczne? Jeśli tak, kliknij ten link - to wiarygodne informacje (https://www.skalnik.pl/buty-b-scarpa).

Są też takie, z których będziemy korzystać przez co najmniej dwadzieścia godzin. Decyzja jednak nie sprowadza się jedynie do określenia zależności kosztów do okresu przydatności.

O problemach dotyczących rozmaitych kwestii dowiedzieć się można z sieci. Wówczas wystarczy zobaczyć artykuł o omawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://motoargo.pl/firm-pol-1549373079-S100.html).

Co przykre nie jest to takie proste - naciągi tenisowe). Jakość, a zarazem wytrzymałość konkretnego naciągu zależy od podstawowych czynników: grubości struny oraz tworzywa z jakiego jest stworzona. Co za tym idzie te cechy sprawiają, że zupełnie różnie będzie się nam grało w zależności od decyzji jaką podejmiemy.

Aby nie popełnić pomyłki, która przyczyni się co oczywiste do straty pieniędzy, lecz poza tym zniechęci nas do tenisa, udajmy się do dobrze wyposażonego sklepu, zatrudniającego odpowiednich dobrze przeszkolonych profesjonalistów, których będziemy mogli zapytać o radę. To nie żaden wstyd - a takie postępowanie pomoże nam w wyborze.Gdy w końcu będziemy dysponowali odpowiednimi: rakietą, naciągiem, kostiumem i humorem - zostanie nam tylko zabrać się do gry, pamiętając mniej więcej ile czasu minęło od założenia poprzedniego naciągu. Aby czas wymiany nas nie zaskoczył, można podczas zakupów zrobić sobie małe zapasy (zobacz ofertę na buty tenisowe męskie).