Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Jak dobrze wybrać rakietę do tenisa do swoich umiejętności, wzrostu i wielkości ręki.

Interesujące artykuły

Tenis to jeden z bardziej popularnych sportów, i w praktyce może grać w niego każdy, bez względu na formę czy wiek. Oczywiście jeśli będzie się myśleć o osiąganiu jakiś sukcesów w tym sporcie, to należy się mu całkowicie poświęcić, zarówno finansowo jak i czasowo. Lecz do amatorskiej gry zupełnie powinna wystarczyć rakieta, wygodne buty i kawałek kortu. No i rzecz jasna jakiś partner do gry, bo tenis jest sportem typowo dwuosobowym.
tenis
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
Jeśli będzie się zamierzać grać kilka razy do roku, to zakup swojej rakiety mija się z celem, lecz jeżeli ktoś chciałby się nieco bardziej zaangażować w ten sport, to dobrze, aby pomyślał jednak o tego typu zakupie. Wielu osobom może się wydawać, że wszystkie rakiety będą takie same, niczym się od siebie nie różnią i nie jest istotne, co się trzyma w ręce. Być może przy pierwszej grze nie będzie się widzieć żadnej istotnej różnicy, lecz już po paru spotkaniach nawet początkujący gracz będzie mógł ocenić, czy dany model będzie mu odpowiadał czy jednak nie (zobacz dodatkowe informacje na I jeżeli będzie się chciało kontynuować przygodę z tym sportem, to powinien dobrać dobrą rakietę do grania.

Jednak nie jest to prosta rzecz, bo rakiet jest taka ogromna ilość, i mają one takie zróżnicowane parametry, że dla początkujących tenisistów może to być bardzo ciężkie zadanie. Decydując się na zakup można poprosić o wybór jakiegoś doświadczonego tenisisty, albo skorzystać z pomocy sprzedawców w profesjonalnym sklepie tenisowym. Typowe rakiety tenisowe dla początkujących powinny charakteryzować się paroma elementami, dzięki którym gracz przez cały czas będzie sobie utrwalał prawidłowe nawyki. Kiedy zdobędzie już trochę doświadczenia i poczuje się już odpowiednio na korcie, to wówczas będzie mógł wymienić sprzęt na bardziej zaawansowany, lecz wówczas już sam powinien dobrze wiedzieć, co mu będzie potrzebne (sprawdź rakiety wilson).

Odwiedź moje www (http://www.scootive.pl/buty). Tam mamy jedynie najlepszej jakości artykuły. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości, to z przyjemnością służymy pomocą.

Częstym błędem początkujących amatorów tenisa jest kupno rakiety, do używania której potrzeba pewnego doświadczenia, w takim przypadku nie spełni ona swojego zadania, a wręcz może zniechęcić do dalszej gry.