Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Ferie w Bangkoku

Interesujące artykuły

Tajlandia to wymarzony kierunek dla amatorów egzotycznych podróży. Jest znakomitym punktem dla sympatyków najcudowniejszych na świecie plaż, przyciąga krąg turystów o różnych zamiłowaniach i na pewną będą niezapomniane dla każdego. Wakacje Bangkok to najlepszy pomysł na pierwszy wyjazd w dalekie państwa.

wczasy Bangkok
Author: Quang Pierre
Source: http://www.flickr.com
W Tajlandii znajdziemy miasta dudniące życiem, bujne dżungle, nadmorskie plaże skąpane w słońcu, oszałamiające weekendowe pływające targi, pola ryżowe, plantacje orchidei i wreszcie olbrzymie parki narodowe.

Istnieje polecana strona www, na której znajdziesz ciekawe informacje, które trzeba sprawdzić. Odwiedź ją pod tym linkiem.

W Tajlandii spotkać można górskie szczepy, które pielęgnują tysiącletnie obrządki. Ów kraj pociąga pasjonatów słońca, plaż i hoteli pasujących do różnego gustu i każdej kieszeni.


Tajlandia kipi dynamicznością i pewnością siebie, zawsze roześmianych obywateli. Są mili, zadowoleni z życia i dumni ze swej ojczyzny. W stosunku do obcokrajowców są mili i szczerzy. Ci którzy wybrali się na wczasy (Bangkok), miło wspominają nie tylko cudowne pejzaże i oszałamiającą kolorystykę kraju, ale naturalnie serdeczny stosunek i ciepło jego obywateli. Większa część mieszkańców to buddyści. W każdym mieście znajduje się sporo kościołów, kapliczek i figur Buddy, a mnichów jest możliwość spotkać w każdym miejscu.

Wakacje Bangkok (zarezerwuj) to idealne plaże, a sporty wodne cieszą się ogromną sławą. Bangkok słynie z nocnych klubów znajdujących się zwłaszcza w ogromnych hotelach. Grają w nich zespoły, odbywają się potańcówki i rozmaite inne prezentacje. Popularne są także bary go-go z tysiącami pracujących w nich tancerzy. Smaczne pożywienie jest w Tajlandii tak zwykłe jak plaże. Częstokroć jest również ogromnie ostre, ale jest też cała gama łagodniejszych pokarmów. Każdy rejon posiada swą specjalność, ale są dania słynne na terenie całego kraju. Najbardziej popularną zakąską są sajgonki, lub fragmenty kurczaka otulone w liść i smażone w oleju sezamowym, sosie sojowym i ziołach. Spędzając wczasy (Bangkok), powinno się skosztować też pozostałych potraw tej wspaniałej kuchni. Bangkok jest całkiem bezpiecznym miastem i osoby przyjeżdżające tu na urlop nie powinny obawiać się go więcej aniżeli innej metropolii.