Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Którą odzież do sportu zyskowniej jest zakupić: markową czy chińską ?

Interesujące artykuły

Aktualnie w biznesie odzieżowym panuje nadwyżka produktów. Na rynku istnieje wielu biznesmenów, każdy z nich podaje różnoraki wachlarz odzieży. Potencjalny klient nie ma prostego zadania, ponieważ repertuar jest duży. Na sklepowych regałach można odszukać zarazem odzież wysokiej jakości polskich i zagranicznych producentów, jak i sprowadzaną z Chin. Którego wyboru dokonać?
kurtka sportowa
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Wpływ na decyzję ma niewątpliwie sprawa ceny. Dla jednych niska cena jest jak lep na muchy, tymczasem innych klientów odstrasza. Ci wszyscy, dla których zakup taniej odzieży sportowej jest priorytetem, sięgają po odzież importowaną z Chin. Powinno się się natomiast zastanowić, czy cena jest najważniejszym kryterium nabycia. Może się albowiem okazać, że niewielka cena wynika nie tylko z małych kosztów zatrudnienia pracownika w Chinach. Może wynikać z tego, z jakich surowców został zrobiony dany wyrób przeznaczony do uprawiania sportu. Niekiedy tak jest, że do jego wytworzenia są wykorzystane niskiej jakości półprodukty, które nie tylko są nietrwałe, ale również mogą być źródłem licznych chorób. Toteż parametr ceny nie powinien być kluczowym przy dokonywaniu nabycia towarów (na przykład rękawiczki dla rowerzysty).Należałoby więc troszczyć się o markową odzież, jeśli myślimy o przygodzie ze sportem. Da ona nie tylko olbrzymi komfort uprawiania sportu, ale zarówno będzie bardzo trwała. Tak naprawdę ci konsumenci oszczędzają, którzy pozyskują odzież sportową markowych wytwórców, bo są one trwalsze niż wschodnie imitacje. I przede wszystkim nie jest zrobiona ze szkodliwych tworzyw. Sport i rekreacja dadzą nam maksimum przyjemności, jeśli zatroszczymy się o sprawdzoną odzież.

Chociaż trzeba przyznać, że fabryki owych producentów jak Adidas czy Nike są także w Państwie Środka, ze względu na niewielkie koszty produkcji. Jednak wyroby tam wyrabiane są poddawane kontroli jakości, dzięki czemu zapobiega się obniżeniu jakości tych wyrobów. Godnymi polecenia są także producenci z Polski. Chociaż ich produkty nie są aż tak rozpoznawane jak zachodnie, to jednak nierzadko ich produkty nie odbiegają od markowych. Po co więc przepłacać za produkty niekiedy przereklamowane, gdy można mieć za niższe pieniądze dość dobrą jakość. Mogę polecić: kostiumy piłkarskie.