Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Romantyczny weekend z najukochańszą osobą w niezapomnianej scenerii, czyli gdzie?

Interesujące artykuły

Czas spędzony z ukochaną osobą to dobra inwestycja w przyszłość , a także okazja do wymarzonego relaksu. Jak zaplanować wypad, aby nic nie było w stanie zburzyć tych upragnionych chwil?

polecamy
Author: Wyatt Fisher
Source: http://www.flickr.com
Podstawowym pytaniem powinno być: „gdzie na weekend we dwoje”? Czy będą to górskie kurorty czy nadmorskie domki letniskowe odpowiemy sobie samodzielnie. Doskonale znamy swoje oczekiwania, więc bez problemu zdecydujemy się na aktywny wypoczynek lub błogie lenistwo. Jeżeli jesteśmy ekstrawertykami, nie zabieramy ze sobą bliskich. Skoncentrujmy się na drugiej osobie, poświęćmy jej calutki swój czas i uwagę.

Jeśli bardzo ekscytuje Cię podnoszona w tym miejscu problematyka, dodatkowo koniecznie zobacz tekst w serwisie (http://statkiempotrawie.com/cennik) omawiającym zbliżone zagadnienia.

To doskonały pretekst do tego, by bardziej dokładnie się poznać. Idealną okazją do tego mogą być wczasy świąteczne 2015.


Bieżący rok nie sprzyja powstawaniu długich weekendów, tak kochanych przez Polaków. Zawsze jednak można wziąć niedługi urlop i spędzić trochę czasu we dwoje. Ale gdzie na weekend we dwoje? Tam, gdzie czujemy się dobrze. Mały ośrodek wypoczynkowy w środku lasu. Cichy szum strumyka w tle. Wymienione elementy wprowadzają romantyczny klimat. Kilkugodzinny spacer w blasku księżyca lub o poranku to świetny pomysł. Dowiedzmy się, czy w hotelu zostało wyznaczone specjalne miejsce do zrobienia ogniska. Jeśli tak, to kupmy ulubione wino, które umili nam czas spędzony wspólnie. Wyjątkowy nastrój podkręci odpowiednia muzyka. Zrezygnujmy ze szybkich kawałków rockowych, na rzecz spokojnych ballad. Nie bójmy się poprosić ukochaną osobę do tańca. Taniec wyjątkowo zbliża do siebie i, co ciekawe, cementuje związek. Zapomnijmy o reszcie świata. Wybierzmy miejsce, w którym nie ma zasięgu. Dzięki temu nikt nie przeszkodzi nam w tym wspaniałym wypoczynku. Nie wskazane jest również zabieranie ze sobą obowiązków służbowych.

Komputery powinny pójść w odstawkę. Świąteczne oferty 2015 powinny minąć bez filmów. Tylko wtedy poczujemy, co to znaczy naprawdę wypocząć. Całkowicie oddamy się drugiej osobie, omówimy plany na najbliższy czas. Wyjaśnimy wszystkie nieporozumienia. Wybierzemy się do małej restauracji, by spożyć smakowitą kolację. A później może zdecydujemy się na film. Dobra komedia romantyczna wywoła upragniony uśmiech na twarzy i wprawi w wesoły klimat. Czego można chcieć więcej? Więc gdzie na weekend we dwoje? Tylko tam, gdzie będziemy sobą. Ale ważniejsze pytanie brzmi, z kim na wczasy świąteczne 2015? Przede wszystkim z kimś wyjątkowym, przy kim serce zaczyna bić coraz mocniej, a cały smutny świat schodzi na drugi plan. Tylko takie romantyczne wczasy będą miały sens. A jeśli tak będzie, to weekend we dwoje będziemy mogli spędzić chociażby na końcu świata!