Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Chcesz dobrze zadbać o własne zęby? - licznych porad na temat szczoteczek manualnych

Interesujące artykuły

Współcześnie niestety mnóstwo osób ma trudności z zębami – niemalże każdy dorosły powyżej czterdziestego roku życia co najmniej raz był u stomatologa na leczeniu zębów. Jeżeli Ty także zaliczasz się do ludzi, które niejednokrotnie mają kłopoty z utrzymaniem odpowiedniej higieny jamy ustnej, wówczas niewątpliwie powinieneś zapoznać się z naszym artykułem.

Pasta do zębów
Author: Christopher Alpizar Gaviria
Source: http://www.flickr.com
Dużo mówi się na temat tego, że regularne mycie zębów jest wyjątkowo ważne. Niech jednak pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie położył się do łóżka bez umycia zębów – mogło być to po przyjęciu lub po prostu nie mieliśmy na szorowanie zębów czasu lub zapomnieliśmy. Istotne jest, aby nie tworzyć w sobie niewłaściwych nawyków – jeżeli raz zdarzy Ci się taka wpadka, nic złego się nie stanie, jednak niewątpliwie nie należy nadużywać prawa do chodzenia spać bez wyszczotkowanych zębów.

Teraz dużo mówi się o szczoteczkach elektrycznych. To na pewno niezła opcja dla ludzi leniwych, jednakże my na pewno polecamy przede wszystkim tradycyjne szczoteczki manualne. Dzięki takiej szczotce o wiele lepiej czujesz swoje zęby, dzięki czemu jesteś w stanie dokładniej je wyszorować. Na dodatek szczoteczki manualne są o wiele tańsze, co również nie jest do przecenienia – szczególnie kiedy musisz zakupić szczoteczki dla całej rodziny, np. curaprox CS1560.Jakie rodzaje szczoteczek manualnych możemy Ci polecić? Przede wszystkim na sporą uwagę zasługują szczoteczki firmy Curadent. Jeśli zapoznasz się z ich witryną internetową, wtedy na pewno od razu zauważysz, jak mnóstwo różnego rodzaju akcesoriów do mycia jamy ustnej mają w swojej ofercie. To miejsce, w którym niemal każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli dla przykładu szukasz szczoteczki dla wrażliwych zębów, wówczas bez wątpienia właściwy będzie dla Ciebie model Curaprox 3960. To szczoteczka, która sprawi, że nie tylko będziesz miał czyste zęby i będziesz w stanie dokładnie je wyczyścić, ale również nie będziesz musiał dodatkowo borykać się z problemem bolących dziąseł. Jeśli wolisz nieco twardsze szczoteczki, wówczas bez wątpliwości dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie na przykład Curaprox 1560.