Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Czy warto wykorzystywać filmiki z poradami?

Interesujące artykuły

Internet to niebywałe źródło wiedzy. Wielu ludzi nie może już przeżyć dnia spędzonego bez oglądania serwisów internetowych, sprawdzania poczty czy czatowania z przyjaciółmi. Dostęp do sieci jest obecnie czymś niezbędnym, czymś, bez czego nie możemy się obyć – nawet w trakcie wakacji. Poza czytaniem newsów, słuchaniem muzyki i śledzeniem portali społecznościowych, sporo użytkowników ogląda videa instruktażowe, np. filmy o treningach. Czy powinniśmy trwonić przy nich czas?
Ćwiczenia dla formy
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Takie video poradniki są korzystne wtedy, jeśli robią je osoby obeznane z zagadnieniem, co niestety nie zawsze ma miejsce. Gdy osoba ćwicząca na siłowni zobaczy filmy o sterydach i kupi leki bez skonsultowania z lekarzem, może to negatywnie działać na jej zdrowie.Na wszelkie sugestie zwłaszcza podatni są młodzi ludzie, którzy pragną błyskawicznych rezultatów i z chęcią poddadzą się rozmaitym kuracjom, by bezzwłocznie osiągnąć wyznaczone sobie cele. Dlatego wszelkie poradnikowe o sterydach muszą być oglądane z rozumem. O wiele lepiej jest wykorzystać naturalne metody, które nie zagrożą funkcjonowaniu naszego organizmu. To samo tyczy się osób, które przeglądają filmy o dietach.

Treningi z planem
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie różnorakich zaleceń wzrasta razem z nadejściem wiosny, kiedy zaczynamy zrzucać z siebie zbędne ciuchy i musimy pokazać światu swoją figurę. Wielokrotnie wpadamy w panikę, albowiem przez zimę zaniedbaliśmy treningi, jedliśmy więcej, niż powinniśmy, a obwód pasa zdecydowanie się powiększył.

Przypadł Ci do gustu ten tekst? Więc czytaj to terapia małżeńska, na co masz chęć na nowej stronie, którą z radością dla Ciebie stworzyliśmy.

W takiej sytuacji szybko szukamy pomocy i chętnie sprawdzamy, co pomogło innym odchudzającym się osobom. Tutaj też nie możemy wpadać w nagły zachwyt, bowiem nie wszystko musi być prawdą. Jeżeli mamy możliwość, powinniśmy raczej wybrać się do dietetyka, który dobierze dla nas właściwy program żywieniowy, dzięki któremu stracimy niepotrzebne kilogramy.

Filmy poradnikowe są wartościowym rozwiązaniem, jeśli wybieramy porady od znających się na rzeczy specjalistów albo trenerów. Trzeba jednak za każdym razem przeanalizować sensowność rozwiązań w nich przedstawionych, ponieważ nie wszystko, co jest dobre dla innych, okaże się właściwe dla nas. Najistotniejsze jest w związku z tym racjonalne myślenie, a na pewno osiągniemy wymarzone cele.