sylwetka

Interesujące artykuły

Jak wyszukać idealną siłownię?

siłownia - ćwiczenia
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie pojęta kulturystyka stała się ostatnio w naszym kraju dość popularnym tematem, co jednak świetnie świadczy o całym naszym społeczeństwie – w końcu coś takiego pokazuje, że wielu ludzi zaczyna o siebie dbać i marzy o uzyskaniu naprawdę zadowalającej sylwetki. Jeżeli więc ktoś jest tym akurat zainteresowany i sam chciałby zacząć własną przygodę z siłownią to nade wszystko musi wiedzieć o tym, że nie jest to nawet odrobinę proste zadanie. Dosłownie w każdym przypadku trzeba włożyć w to mnóstwo pracy i poświęcać swój czas, gdyż bez czegoś takiego nigdy nie uda nam się osiągnąć faktycznie zadowalających wyników.

Z uprawiania sportu i systematycznych ćwiczeń wypływają jedynie zalety

Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa
Nie wszyscy z nas muszą być pasjonatami sportu i szeroko pojętej rekreacji. Systematyczne ćwiczenia wpływają w niemałym stopniu chociażby na to, w jaki sposób się czujemy oraz ile mamy energii. Paradoksalnie, po mocnym treningu możemy mieć tej energii jeszcze więcej niż przed nim. Nasza sylwetka, którą utrzymujemy w idealnej formie przez cały rok, to nasza wizytówka, o którą z dużą przyjemnością dbamy. Właściwie dobrane zestawy ćwiczeń to świetne rozwiązanie, głównie dla osób opornych.

Walka z nadwagą, czyli ruch jest konieczny

otyłość, nadwaga
Author: Poprostuzdrowo.pl
Source: Poprostuzdrowo.pl
Nasze społeczeństwo nie tylko staje się coraz starsze, ale staje się także coraz cięższe. Już sporo osób boryka się ze zbędnymi kilogramami. Zamiast wyjść na spacer czy postawić na rower wiele osób woli spędzać czas przed komputerem bez względu na to, jaki program TV właśnie możemy obejrzeć.

Wizerunek – co czynić, by zwracać uwagę innych?

dbanie o sylwetkę
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Wygląd – mówi się, że jest istotny szczególnie dla pań. Nic dziwnego, to przecież przeważnie kobiety narzekają na swoje kompleksy i martwią się niedoskonałościami. To one biegają do fryzjerek i kosmetyczek oraz wydają wiele pieniędzy na różne specyfiki, a także na coraz to nowsze ubrania. Z drugiej jednak strony mężczyźni wcale nie myślą o tego rodzaju kwestiach mniej. Oni po prostu się pod tym względem aż tak bardzo nie uzewnętrzniają. Sami jednak także lubią czuć się jak najlepiej i chcieliby być podziwiani przez innych. Aby się o tym przekonać, wystarczy wybrać się na pierwszą lepszą siłownię i sprawdzić, jak wielu ich tam można spotkać.

Kiedy dobrze jest stosować odżywki ?

aminokwasy bcaa
Author: fbb.pl
Source: fbb.pl
W ciągu ostatnich lat coraz więcej ludzi w naszym kraju zaczęło interesować się profesjonalnymi siłowniami albo też przygotowywać nieco bardziej amatorskie miejsca tego typu w swoich domach. Jest to oczywiście fantastyczna wiadomość, gdyż coś takiego oznacza po prostu, że sporo ludzi pasjonuje się sportem i stara się dbać o swoje zdrowie oraz wygląd zewnętrzny, co zawsze jest czymś godnym pochwały. Z drugiej jednak strony warto zwrócić uwagę na to, że wielu ludzi nie podchodzi do tych kwestii w odpowiedni sposób, przede wszystkim od samego początku przyjmując wiele niezbyt prawdziwych założeń, przez co nie osiągają oni zbyt zadowalających rezultatów takich ćwiczeń.

Jak i kiedy można zacząć swoją przygodę z siłownią, znaczenie odpowiedniego rodzaju ćwiczeń.

Kulturystka
Author: Joel Nilsson Nelson
Source: http://www.flickr.com
Niezaprzeczalnie siłowe ćwiczenia mają ogromny wpływ na poprawę zdrowia i kondycji. Już przed wiekami zauważano ich plusy, dawni Rzymianie i Grecy kultywowali silne, zdrowe i wysportowane ciało. Do dnia dzisiejszego osoby ćwiczące będą się wyróżniać wyglądem i sprawnością, można więc samemu zastanowić się nad tym, czy nie zacząć przygody z ćwiczeniami.

Ćwiczenia wyszczuplające - w zgodzie z naturą

Ćwiczenia na brzuch
Source: dbam-o-siebie.pl
Dożyliśmy czasów, gdzie troska o idealną aparycję często wykracza poza granice normy. Budowany w telewizji wizerunek kobiety z idealną skórą,z wzorowymi proporcjami ciała, pieczołowicie wymodelowaną fryzurą oraz idealnie białymi zębami ma coraz mniej wspólnego z naturalnym pięknem kobiet.

Czy warto wykorzystywać filmiki z poradami?

Poradniki treningowe
Internet to niezwykłe źródło informacji. Wielu ludzi nie może już wyobrazić sobie dnia spędzonego bez oglądania portali internetowych, sprawdzania poczty czy rozmów online ze znajomymi. Dostęp do sieci staje się dzisiaj czymś niezbędnym, czymś, bez czego nie możemy się obyć – również w czasie wakacji. Poza czytaniem newsów, słuchaniem muzyki oraz wizytowaniem portali społecznościowych, sporo ludzi ogląda filmy poradnikowe, np. filmy o treningach. Czy powinniśmy trwonić przy nich czas?

Jak choćby zbliżyć się zewnętrznym wyglądem do choćby Pudziana?

ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Łatwo dostrzec, że wśród polskich mężczyzn ostatnio jest bardzo duża chęć znaczącego zwiększenia swojej masy - oraz naturalnie mięśni. Ja to bardzo dobrze rozumiem, bo sam kilka lat temu również całymi godzinami zastanawiałem się, co zrobić, aby najzwyczajniej przypakować. Naprawdę nie ma w tym nic złego - naturalnie trzeba zachować wskazany umiar, lecz to w sumie ze wszystkim właśnie tak jest. W jaki sposób zatem masz okazję zbliżyć się do chociażby Mariusza Pudzianowskiego, a więc tego osobnika, który jest idolem dla tysięcy Polaków?

Pages