sylwetka

Interesujące artykuły

W jaki sposób wytrenować dobrą kondycję?

rowery
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Jesienne miesiące to świetny czas na wyrabianie sylwetki. Zdobycie wejściówki do klubu fitness jednak to dość nietania kwestia. O wiele bardziej opłacalne jest urządzenie prywatnej siłowni w mieszkaniu. Jeżeli znajdziesz odpowiedni metraż, np. w altance bądź w piwnicy, powinieneś zainwestować w atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i szlifować formę o dowolnej porze. Bez towarzystwa i głośnej muzyki.

Aktywny program treningowy na rychły przyrost mięśni

siłownia
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Ładna i zdrowa sylwetka to nie tylko sylwetka wiotka, lecz także umięśniona. Tyczy się to zarówno mężczyzn jak także kobiet, bo kobieta, która ma ładnie wyrzeźbione i umięśnione ciało przedstawia się faktycznie bardzo dobrze! Niemało ludzi kojarzy sobie wizerunek umięśnionej kobiety z kulturystką, niemniej niewielkie i łagodnie zarysowane mięśnie u kobiet powodują, iż wygląda ona naprawdę kapitalnie i niesłychanie podniecająco. Natomiast mięśnie u mężczyzn również przyciągają uwagę, sprawiają, iż jest on silniejszy i symetrycznie zbudowany co z pewnością przyciąga wzrok wielu kobiet.

Walka z nadwagą, czyli ruch jest konieczny

otyłość, nadwaga
Author: Poprostuzdrowo.pl
Source: Poprostuzdrowo.pl
Nasze społeczeństwo nie tylko się starzeje, ale staje się także coraz cięższe. Już duża grupa osób boryka się ze zbędnymi kilogramami. Zamiast pójść na spacer czy zdecydować się na rower wolimy spędzać czas przed laptopem bez względu na to, jaki program TV w tym czasie można obejrzeć.

Kiedy dobrze jest stosować odżywki ?

aminokwasy bcaa
Author: fbb.pl
Source: fbb.pl
W ostatnich latach coraz więcej ludzi w Polsce zaczęło interesować się profesjonalnymi siłowniami albo też urządzać nieco bardziej amatorskie miejsca tego typu we własnych domach. Jest to naturalnie doskonała wiadomość, ponieważ w praktyce oznacza to po prostu, że całe mnóstwo ludzi pasjonuje się sportem i usiłuje troszczyć się o swoje zdrowie oraz wygląd zewnętrzny, co zawsze jest czymś godnym pochwały. Równocześnie jednak trzeba wspomnieć o tym, że sporo ludzi nie podchodzi do tych kwestii w odpowiedni sposób, nade wszystko od samego początku przyjmując szereg niezbyt prawdziwych założeń, przez co nie osiągają oni zbyt zadowalających rezultatów takich ćwiczeń.

Chodzenie na siłownie jako niezwykle popularny sposób na poprawianie sylwetki

siłownia
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Trening na siłowni intensyfikuje poziom endorfin, co jednocześnie wiąże się z poprawą humoru. Dodatkowo osoby uczęszczające na siłownię czują się bardziej pewne siebie i znacznie bardziej pociągające, co także ma niebagatelny wpływ na właściwe samopoczucie.Przed zaczęciem treningu siłowego trzeba przede wszystkim zgłosić się do doktora, ażeby zdobyć potwierdzenie o braku przeciwwskazań do ćwiczeń takiego gatunku. Dobrze jest jeżeli siłownia Warszawa Bemowo oferuje trenera, który wspomógłby ustalić poprawny plan treningowy.

W jaki sposób skutecznie się odchudzać

Suplementy diety
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Wraz z idącą wielkimi krokami pogodną porą roku mnóstwo osób zaczyna zwracać uwagę na stosowaną dietę a także odbicie w lustrze. Czy na pewno garderoba sprzed roku będzie dobrze leżała, kiedy nadejdą cieplejsze dni? Jeżeli bogatsza w tłuszcz i kalorie dieta zimowa spowodowała wzrost masy i obniżenie atrakcyjności, dobrze jest przemyśleć zmianę nawyków żywieniowych. Może dobrze było by je zmienić na zawsze, by przd kolejną wiosną nie musieć się tym zamartwiać?

Czy warto wykorzystywać filmiki z poradami?

Poradniki treningowe
Internet to niesamowite źródło wiedzy. Wielu ludzi nie potrafi już wyobrazić sobie dnia spędzonego bez oglądania portali internetowych, zaglądania do e-maili czy czatowania z przyjaciółmi. Dostęp do sieci jest obecnie czymś niezastąpionym, czymś, bez czego nie obędziemy się – również podczas urlopu. Poza czytaniem wiadomości, słuchaniem muzyki oraz wizytowaniem portali społecznościowych, wiele osób ogląda videa poradnikowe, m.in. filmy o treningach. Czy opłaca się trwonić przy nich czas?

Jak choćby zbliżyć się zewnętrznym wyglądem do choćby Pudziana?

ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Bardzo łatwo dostrzec, że wśród polskich mężczyzn ostatnimi czasy jest ogromna chęć znacznego powiększenia własnej masy - oraz oczywiście mięśni. Ja to bardzo dobrze rozumiem, bo sam przed kilkoma laty także ciągle myślałem sobie, co zrobić, aby po prostu przypakować. Nie ma w tym nic nieodpowiedzialnego - oczywiście trzeba zachować umiar, ale to chyba ze wszystkim właśnie tak jest. Jak zatem możesz zbliżyć się do choćby Pudziana, a więc tego człowieka, który jest niekwestionowanym idolem dla wielu ludzi w naszym kraju?

Jeżeli planujemy bardzo ślicznie wyglądać przydadzą nam się efektywne ćwiczenia na brzuch

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Author: Hammerin Man
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie nie dziwi fakt, że coraz to z większym natężeniem tego rodzaju miejsca, jak choćby siłownia i miejsca usilnego treningu są coraz to z większym natężeniem zapełnione ludźmi. Bez wątpienia trwa bowiem kult ciała i ludzie pragną po prostu wyglądać jeszcze lepiej niż do tej pory.

Pages