sylwetka

Interesujące artykuły

Jak choćby zbliżyć się zewnętrznym wyglądem do choćby Pudziana?

ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Bardzo łatwo dostrzec, że wśród polskich facetów ostatnimi czasy jest ogromna chęć znacznego zwiększenia swojej masy - i oczywiście mięśni. Ja to doskonale potrafię zrozumieć, bo sam kilka lat temu także nieustannie zastanawiałem się, co zrobić, aby po prostu przypakować. Naprawdę nie ma w tym nic nieodpowiedzialnego - naturalnie trzeba zachować umiar, lecz to w sumie ze wszystkim tak jest. W jaki sposób zatem masz możliwość zbliżyć się do choćby Pudziana, czyli takiego osobnika, który jest niekwestionowanym idolem dla wielu Polaków?

Jeżeli planujemy bardzo ślicznie wyglądać przydadzą nam się efektywne ćwiczenia na brzuch

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Author: Hammerin Man
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie nie dziwi fakt, że coraz to z większym natężeniem tego rodzaju miejsca, jak choćby siłownia i miejsca usilnego treningu są coraz to z większym natężeniem zapełnione ludźmi. Bez wątpienia trwa bowiem kult ciała i ludzie pragną po prostu wyglądać jeszcze lepiej niż do tej pory.

Aktywny program treningowy na rychły przyrost mięśni

siłownia
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Śliczna i zdrowa sylwetka to nie jedynie sylwetka zgrabna, lecz również umięśniona. Tyczy się to zarówno mężczyzn jak także kobiet, gdyż kobieta, która ma ślicznie wyrzeźbione oraz umięśnione ciało przedstawia się istotnie ogromnie dobrze! Wiele ludzi kojarzy sobie wygląd umięśnionej kobiety z kulturystką, niemniej jednak niewielkie i subtelnie zarysowane mięśnie u kobiet powodują, że wygląda ona naprawdę pięknie i nadzwyczaj seksownie. Natomiast mięśnie u mężczyzn też przyciągają uwagę, powodują, że jest on silniejszy i symetrycznie zbudowany co niewątpliwie przyciąga wzrok wielu kobiet.

Jakimi sposobami skutecznie można walczyć z nadwagą, zalety wyjazdów na wczasy z jakąś dietą

dieta
Author: Amelia Crook
Source: http://www.flickr.com
Problem z nadwagą dotyczy całkiem sporej części społeczeństwa. Przyczyn takiej sytuacji jest parę, a z głównych należy wymienić niewłaściwe odżywianie i za mało ruchu. Niestety nawyki żywieniowe bardzo się zmieniły w ostatnich latach. Niezliczone ilości chipsów, ciastek i słodkich napojów nie tylko dają bardzo niewiele, lecz przyczyniają się do odkładania zbędnej tkanki tłuszczowej. A tak wygląda właśnie dieta w niejednym domu, nie tylko u dorosłych lecz również u młodzieży i dzieci.

Wczasy odchudzające w górach? – poznaj ostatnie trendy w odchudzaniu i dbaniu o piękną sylwetkę

góry
Author: Ashley Van Haeften
Source: http://www.flickr.com
Wczasy większości z nas kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem i leżeniem nierzadko nawet całymi dniami na plaży czy na hamaku. Generalnie staramy się w tym czasie jak najwięcej wypoczywać i relaksować się, aby odprężyć umysł i ciało. Jednak najważniejszą cechą wczasów powinna być oczywiście satysfakcja z dobrze wykorzystanego czasu.

Wizerunek – co czynić, by zwracać uwagę innych?

dbanie o sylwetkę
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Wygląd – mówi się, że jest istotny w szczególności dla pań. Nic dziwnego, to przecież przeważnie właśnie kobiety narzekają na swoje kompleksy i martwią się niedoskonałościami. To one biegają do fryzjerek i kosmetyczek oraz wydają wiele pieniędzy na rozmaite specyfiki, a także na coraz to nowsze ubrania. Z drugiej natomiast strony mężczyźni wcale nie myślą o tych kwestiach mniej. Oni po prostu się jeśli o to chodzi aż tak bardzo nie uzewnętrzniają. Sami jednakże również lubią czuć się atrakcyjnie i lubią być podziwiani przez innych. By się o tym przekonać, wystarczy pójść na dowolną siłownię i sprawdzić, jak wielu ich tam można spotkać.

W jaki sposób skutecznie się odchudzać

Suplementy diety
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Razem z nadchodzącą pogodną porą roku mnóstwo osób zaczyna zwracać uwagę na dotychczasową dietę i wygląd. Czy aby na pewno garderoba sprzed sezonu wiosennego będzie dobrze leżała, kiedy dni staną się ciepłe i słoneczne? W przypadku gdy bogatsza w tłuszcz i kalorie zimowa dieta odbiła się na masie i obniżenie atrakcyjności, trzeba przemyśleć zmianę nawyków żywieniowych. Może dobrze było by je zmienić na zawsze, by za rok nie martwić się tym ponownie?

Dbanie o odpowiedni tryb życia i tężyzna fizyczna - co wypada wiedzieć

Sala ćwiczeń
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Obecnie panuje powszechnie moda na zdrowe odżywianie i zachowanie dobrej kondycji. Coraz więcej osób ćwiczy, szuka diety i dba o to, aby lepiej się czuć i prezentować. W związku z tym miejsca takie, jak siłownia Warszawa Bemowo są oblegane i cieszą się ogromną popularnością.

Marzysz o wyrzeźbionym ciele – przeczytaj, co możesz zrobić, by z podziwem patrzeć na własne ciało

zgrabna sylwetka
Author: Dalibor Tomic
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj wiele kobiet, ale i mężczyzn, dba o swoje ciało. Wszyscy są bardziej świadomi tego, co można spożywać i jak trenować, aby wszystko odbywało się według zasady, że w zdrowym ciele jest zdrowy duch. W Rzeczypospolitej walczy się z otyłością, edukuje w zakresie odpowiedniego żywienia. To ogromny rozwój w porównaniu do lat poprzednich.

Ćwiczenia na masę, efektywne ćwiczenia na brzuch

Siłownia
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Kiedy rozpoczynamy przygodę z ćwiczeniami motywów jest naprawdę różne. Niektórym się zdaje, że jedynie osoby mające nadwagę biorą się za ćwiczenia, ale nie jest to jedyny powód. Powoli zaczynamy rozumieć, że bez odpowiedniej dawki ruchu codziennie nie damy rady właściwie działać.

Pages