Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Nie tylko na ekstremalne przygody – latarki black diamond zyskującoraz większą popularność

Interesujące artykuły

W zdrowym ciele zdrowy duch – mówi stare polskie przysłowie. A jak widać, z każdym rokiem coraz więcej Polaków bierze je sobie do serca. Które sporty najbardziej fascynują Polaków? Jednym z tradycyjnych i najbardziej znanych aktywności świata jest bieganie. Nie wymaga on bowiem wielu narzędzi oraz specjalnych warunków do treningu. Wystarczające są tylko komfortowy strój a także dobre obuwie, przeznaczone specjalnie do biegania i gotowe!

bieganie
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
Kto nie przepada zbytnio za bieganiem, lub lubi, lecz nie pozwalają mu na to kolana, może pozwolić sobie na dość nową formę sportu, jaką jest Nordic Walking – to sport polegający na szybkim marszu przy użyciu specjalnych kijów. Wbrew pozorom sport ten dobrze odciąża stawy i zmniejsza nacisk na kolana, piszczele, biodra oraz plecy. Nordic walking to coraz bardziej wybierany rodzaj sportu, szczególnie w dojrzalszej grupie wiekowej. Osoby, które lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, mogą go przeznaczyć na jazdę rowerową, co też wiąże się z zakupem sprzętu. Dla pełnego komfortu podczas treningów firmy, takie jak np. 4F proponują bogaty wybór odzieży i akcesoriów (przejrzyj produkty tej marki), które uprzyjemnią nam czas przeznaczony na bieganie, rower, fitness, trekking, tenis, sporty zimowe lub też wodne. Mocno zajęci mogą skorzystać z zakupów online, gdzie znajdą odpowiednią odzież oraz buty, dostępne w wielu wzorach i kolorach, w dopasowaniu dla każdej grupy docelowej. Żądni bardziej ekstremalnych wrażeń będą usatysfakcjonowani z oferty przeznaczonej pod wspinaczkę lub nurkowanie – w sklepie 4 f wyposażysz się we wszystko, co potrzebne, od A-Z.

Wejdź na zamieszczony tu link prowadzący do innego tego rodzaju studium - ono bez wątpienia także będzie dla Ciebie ekscytujące.

Niezależnie, czy planujesz wędrówkę w góry, wspinaczkę, rower, czy rodzinny biwak pod namiotem, w twoim bagażu nie może zabraknąć jednej konkretnej rzeczy - latarki black diamond – jednej z najlepszych spośród latarek czołowych. Dlaczego? Otóż w odróżnieniu od standardowych latarek ta jest zdecydowanie mocniejsza i ma znacznie wyższą klasę wodoodporności. A przy tym jest niespotykanie lekka i niewielka, przez co zmieścisz ją właściwie wszędzie.Sporty ekstremalne
Author: Robert Tadlock
Source: http://www.flickr.com
Stosując latarki black diamond masz do wyboru kilka trybów działania - , w tym: światło pojedyncze, rozproszone lub skupione o regulowanej intensywności, światło czerwone, stroboskop, blokada przypadkowego włączenia. To doskonały wybór zarówno do biwakowania jak i wspinaczki skałkowej czy wysokogórskiej oraz narciarstwa. Nie znaczy to jednak, że nie możesz jej użyć także w czynnościach pozasportowych – możesz zastosować ją wszędzie, gdzie potrzebna jest mocna dawka światła umożliwiająca poruszanie się bez przeszkód.Wiele osób zdążyło się już przekonać o pozytywnym działaniu sportu na stan umysłu i stan zdrowia. W większości przypadków nieistotne jest, jaki sport (polecana wypożyczalnia kajaków) wybierzesz – ważne, żeby sprawiał Ci przyjemność. Pamiętaj tylko, żeby dopasować ubiór i obuwie do rodzaju aktywności i w drogę na trening!