Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Bałtyckie morze - idealne lokalizacje na odpoczynek

Interesujące artykuły

We współczesnych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy udać się na wycieczkę na drugi jej koniec, bez przymusu oszczędzania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie dłoni, w trakcie kilku godzin możemy się tam znaleźć, w cenie kilkuset złotych. Jednak nie każdy lubi latać w przestworzach, nie każdy również lubi skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, nadal tabuny Polaków wyprawiają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego fenomen?

pokój hotelowy nad morzem
Author: Greenland Travel
Source: http://www.flickr.com
Zwróćmy uwagę na zakwaterowanie - proponowane przez Sopot, Jastarnię czy Dąbki noclegi, są na najwyższym poziomie.

Intrygujący artykuł? Jeśli tak sądzisz, kliknij ten link. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów - one także Cię bardzo zainteresują!

Możemy zamówić sobie pokój internetowo, zapłacić zaliczkę i mieć gwarancję, że będziemy mieli gdzie spać. Poza tym, są to zazwyczaj miejsca usytuowane bardzo blisko morza, z tego powodu nie musimy obawiać się codziennych, półgodzinnych spacerów nad wodę. A jeśli o plażach już mówimy - ich stan poprawił się widocznie przez minione dziesięć lat. Nie są już zaśmiecone, swoim standardem nie są dalekie od tych francuskich czy hiszpańskich. Woda w Bałtyku jest naprawdę fenomenalna - nigdzie indziej, przy tak pięknej pogodzie, nie dostajemy przy okazji takich atrakcji. Zimna bryza koi nasze ciała, chroniąc od spiekoty, człowiek naprawdę czuje, że jest nad morzem - Ruszaj w Polskę.

Organizujesz wypad na polskie plaże? Nic łatwiejszego! Na początku wybierz miasto i odszukaj tam pensjonat, wpisując do wyszukiwarki właściwą frazę, np. "Dąbki noclegi" - pamiętajmy, im szybciej zarezerwujemy pokój, tym mniej za niego zapłacimy . Następnie trzeba wybrać plan podróży. Możemy udać się tam własnym autem, pociągiem lub komercyjnym autobusem. W zależności od odległości od naszego miejsca docelowego, każda spisze się inaczej. Jeżeli wybieramy się z południowych krańców kraju, może dobrze by było wziąć samochód i po drodze poświęcić jeden dzień na odwiedzenie, np. Bydgoszczy? Wtenczas droga nie będzie nam się tak ciągnąć.Bałtyk
Author: mariaaantonina
Source: http://www.flickr.com
Jednak jakąkolwiek metodę wybierzemy, każda będzie świetna, bowiem istnieje pełno połączeń z większości miast, wiodących nad polskie morze. Jeśli jako miejsce przeznaczenia typujemy Dąbki noclegi nie sprawią nam kłopotu. Internet nas w tym poratuje, nie będziemy nawet musieli wykonać telefonu. Dojazd jest niezwykle korzystny z każdego miasta. Ale najważniejsza jest atmosfera - nad Bałtykiem człowiek wie, że jest nad morzem.