morze

Interesujące artykuły

Stegna – niewielka miejscowość, w której można przeżyć idealne wakacje i wynająć komfortowe domki letniskowe.

Domek letniskowy
Author: Niall Williams
Source: http://www.flickr.com
Są takie chwile, o których praktycznie każdy człowiek marzy i czeka na nie cały rok. Przeważnie związane są one z wolnymi dniami, kiedy człowiek ma chwilę wytchnienia i może w ich trakcie odpocząć i się zrelaksować. Dla sporej liczby ludzi jest to najistotniejszy czas w trakcie całego roku.

Planujesz urlop nad morzem? Dowiedz się, gdzie najlepiej jest znaleźć nocleg

plaża
Author: Cha già José
Source: http://www.flickr.com
Każde wakacje to konieczność znalezienia noclegu, chyba że mamy w planie spędzić je u rodziny. Jednak zawsze większy komfort będziemy czuć we własnym lokum, nie zadręczając się, iż całą rodziną zjechaliśmy komuś na głowę. Jeżeli rozważasz wakacje nad morzem, do wyboru jest sporo opcji. Jaką z nich wybrać?

Atrakcje turystyczne i noclegi w Sopocie

sopot pensjonaty
Author: Jonathan Rolande
Source: http://www.flickr.com
Sopot to jeden z najbardziej popularnych kurortów w Polsce. Plaża i woda to jednak nie jedyne atrakcje turystyczne Sopotu. Na co warto zwrócić uwagę wybierając odpoczynek?

Niebanalne wakacje: dokąd pojechać, aby spędzić urlop inny, niż wszystkie?

Bali
Author: Dimos Paraskevas
Source: http://www.flickr.com
Nieciekawe wybrzeże, nie zawsze czyste morze oraz mnóstwo urlopowiczów – tak najczęściej wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeśli znudziły Ci się popularne kierunki, obierane w każdym roku przez rzesze urlopowiczów i szukasz czegoś nietypowego, warto zaplanować wakacje w mniej popularnych lokalizacjach.

Wyjazdy windsurfingowe - które miejsca kraju są dobre, aby uprawiać ten sport?

morze
Author: Albert Torelló
Source: http://www.flickr.com
Choć wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest dość popularny w naszym kraju, nie jest to wcale prawda, a coraz więcej osób decyduje się na taki typ aktywności. To połączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z wodą, lecz także ukształtować kondycję oraz przekonać się o własnych umiejętnościach. Windsurfing dostarcza również duże dawki prawdziwej adrenaliny, co jest zdecydowanie ogromnym plusem tej dyscypliny.

Gdzie należy współcześnie się wybrać na wakacyjny odpoczynek?

dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że czas wakacji to niezmiernie wyczekiwany przez nas okres w czasie całego roku. To właśnie w nim przeważnie planujemy swoje urlopy ze względu na duże temperatury, które tworzą nam świetną okazję do wypoczynku. Należy w tej sytuacji uświadomić sobie, że nasze możliwe miejsca wyjazdów bywają niebywale różne.

Cel na wypoczynek nad morzem 2014 – Pobierowo

dzieci
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. Dawniej turyści przybywający do Pobierowa, mogli korzystać głównie z niewielkich drewnianych domków letniskowych. W dzisiejszych czasach czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo do tej pory zachowuje przytulny czar i na pewno należy go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w spokojnej atmosferze.

Bałtyckie morze - idealne lokalizacje na odpoczynek

morze bałtyckie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy wybrać się na wycieczkę na drugi jej koniec, bez przymusu oszczędzania na to przez całe życie. Tanie linie lotnicze nas rozleniwiają, śródziemnomorskie plaże są na wyciągnięcie reki, w trakcie paru godzin można się tam znaleźć, w cenie kilkuset złotych. Lecz nie każdy lubi latać w przestworzach, nie każdy również preferuje skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, wciąż tabuny Polaków wyprawiają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego fenomen?

Pages