Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Ekwipunek do survivalu, portfele na pasku - to wszystko artykuły w sklepie online

Interesujące artykuły

Kiedy usłyszymy słowo survival myślimy o tym, że nie będzie łatwo. Jeśli ktoś decyduje się na jakiś wypad survivalowy to trzeba nastawić się na bardzo interesujący czas. Do takiego wyjazdu jednak należy właściwie się przygotować. Musimy na początek ustalić konkretnie gdzie ruszamy i zaopatrzyć się w konieczny sprzęt survivalowy.

obóz survivalowy
Author: piwili
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście w Internecie jest pełno rożnego rodzaju produktów, które powinny nam pomóc przetrwać w każdych sytuacjach. Warto poczytać trochę o survivalowych eskapadach, żeby zyskać świadomość, co faktycznie okaże się niezbędne a z czego powinniśmy zrezygnować. Trzeba też pamiętać, że trzeba wziąć jedynie tyle rzeczy ile będziemy w stanie nieść na swych plecach. Dlatego warto jest porozmawiać z innymi ludźmi, którzy będą brali udział w danej eskapadzie survivalowej może jedna z osób weźmie jedną rzecz, a my zabierzemy inną i dzięki temu nie będzie niepotrzebnych powtórek w sprzęcie i jakiś braków, choć oczywiście są sprzęty, które tak czy siak każdy musi mieć te same. Trzeba jednak pamiętać, że sprzęt, który się ze sobą bierze jest bardzo okrojony. Z tego też powodu producenci zadbali o to, by stworzyć faktycznie bardzo wielofunkcyjne towary. .

Ciekawe rozwiązaniaNie raz, nie dwa wyruszając na przykład na górski szlak, czy to czasem jadąc na rowerze byliśmy zdenerwowani, że nie mamy jak trzymać telefon, a wiadomo, że może się on przydać, nie wspominając o pieniądzach, czy jakimś dokumencie tożsamości, na wszelki wypadek. Dlatego w tego typu sytuacjach idealną opcją jest portfel na pasku. Taki portfel to najczęściej coraz bardziej powszechna nerka, którą zakłada się na biodrach (zobacz portfel na pasku).

Dzięki temu wszystko znajduje się w zasięgu naszych rąk i nie musimy się przejmować, że np. nie zauważymy, kiedy coś nam z niej wypadnie. Dodatkowo taka nerka jest bardzo racjonalnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o kradzieże. Trudno jest ukraść nam coś, jeżeli jest to przed naszym nosem. Dlatego nerki okazują się też fantastyczną opcją na różne imprezy masowe. Jeśli nie posiadamy takiego portfela na pasku, to dobrze go kupić. Cena nie jest duża, a na sto procent będziemy szczęśliwi z takiej rzeczy.