Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Niezapomniana wycieczka na Dolny Śląsk, pełna pięknych krajobrazów oraz atrakcji turystycznych

Interesujące artykuły

Województwo dolnośląskie to świetne miejsce na wakacyjny odpoczynek. Przepiękne krajobrazy oraz leśne ścieżki co roku przyciągają turystów na te tereny. Warto więc pojechać tam, chociaż raz, by zobaczyć wspaniałe atrakcje.


Szklarska Poręba - wodospad
Author: Karol K
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wybraliśmy Dolny Śląsk jako kierunek naszej podróży, najlepszym miastem na przystanek jest Szklarska Poręba. Miasto to niezwykle często odwiedzane jest przez narciarzy a także turystów kochających piesze wycieczki po górach. Chcąc zarezerwować noclegi w miejscowości Szklarska Poręba hotele oferują nam mnóstwo atrakcyjnych ofert, tym bardziej w okresach wakacyjnych, kiedy stoki pozbawione są osób jeżdżących na nartach. Decydując się na hotele w Szklarskiej Porębie możemy blisko tak samo do Karkonoszy i do Gór Izerskich, a okolice tego miasta z pewnością będą pełne wszelkiego typu atrakcji dla odwiedzających. Wspaniałym miejscem jest niewielki rynek, który otaczany jest przez kamieniczki, różnego typu restauracje oraz hotel BossaNova szklarska poza atrakcjami dla narciarzy ma do zaoferowania wiele innych atrakcji- historycznych tudzież kulturowych.

Po zwiedzeniu miasta, w którym wynajmujemy hotel można wybrać się na wycieczkę po Karkonoszach. Najsłynniejszym miejscem z pewnością jest Śnieżka, którą powinniśmy odwiedzić. Niezależnie od pory roku, Karkonoski Park Narodowy zachwyci nas cudownymi widokami jak również leśnymi trasami turystycznymi, które usatysfakcjonują każdego turystę.


Karkonosze
Author: Anna Więckowska
Source: Anna Więckowska
Możemy zobaczyć malownicze wodospady jak również ciekawe formacje skalne znajdujące się na terenie Parku Narodowego. Miejsce to będzie rajem zarówno dla narciarzy jak i dla turystów lubiących piesze wycieczki po górach. Wizyta w województwie dolnośląskim jest także świetną okazją, by odwiedzić czeskich sąsiadów, gdyż granica jest bardzo blisko. Można zaznajomić się z czeską kulturą a także tradycjami oraz poznać regionalną kuchnię w sąsiednim państwie.

Niesamowite krajobrazy Dolnego Śląska sprawią, iż zapragniemy wrócić w to miejsce jeszcze raz.

To nie kres ciekawych artykułów. Chcesz następne? Więc zamieszczam tu mój link (http://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/o-hotelu) do swojej strony. Przeglądaj bez ograniczeń.

Podróż pełna atrakcji turystycznych a także przepięknych widoków na szlakach turystycznych z pewnością będzie udana niezależnie od pory roku.