hotel

Interesujące artykuły

Wypoczynek w zimowej stolicy Polski. Apartamenty ogólnodostępne w sezonie i poza nim

Zakopane zimą
Author: Greger Ravik
Source: http://www.flickr.com
Organizując wypad na wakacje albo kilkudniowy wyjazd w Tatry, zawsze bezpieczniej jest zabukować sobie apartamenty w Zakopanem z większym wyprzedzeniem, bo Zakopane to miejscowość wczasowa i ciesząca się dużym zainteresowaniem turystów przez wzgląd na piękną okolicę i historyczne zabytki. Poza tym, ogólnie wiadomo, że chociaż miasto to uchodzi za miejscami tandetne i zapełnione turystami, to po prostu grzech nie zobaczyć chociaż raz w życiu miasta okrzykniętego mianem „zimowej stolicy Polski”, która powodzeniem cieszy się przez okrągły roczek.

Szklarska Poręba pozdrawia!

hotel
Author: nhow
Source: Kaldewei
W dzisiejszych czasach chcielibyśmy móc wypoczywać w świetnych warunkach. Tak, więc gdy jedziemy na wczasy w Polsce rezerwujemy sobie nocleg w najlepszym pokoju w hotelu lub wynajmujemy mieszkanie – apartament na czas naszego pobytu w wybranym mieście. Na szczęście górale również o tym wiedzą i postanowili wyjść naprzeciw zachciankom turystów.

Wycieczka górskim szlakiem – co dobrze jest spakować do plecaka?

turystyka
Author: Paxson Woelber
Source: http://www.flickr.com
Z roku na rok jest coraz więcej osób wybierających aktywne formy wypoczynku. Spędzanie czasu na piasku dawno przestało być popularne. Staje się raczej sygnałem tego, że nie dbamy o własne zdrowie oraz kondycję fizyczną, a równocześnie nie posiadamy określonych zainteresowań. Ci, którzy lubią wyprawy w góry, powinni pamiętać o właściwym ekwipunku. Z pewnością przydatne okażą się palnik turystyczny i żywność liofilizowana.

W jaki sposób łączyć wypoczynek ze służbowymi obowiązkami - skrótowa rozprawa o podróżach na południowe krańce Polski

hotel
Author: Prayitno
Source: http://www.flickr.com
Południe Polski większości obywatelom kojarzy się z zimowym bądź sierpniowym pobytem w górach. Ośrodki wczasowe pozostają jednak otwarte przez cały rok i turystów przyjmują również wczesną wiosną oraz późną jesienią. Zresztą nie miejmy tutaj na myśli jedynie osób wyjeżdżających na wczasy - w końcu w dużych miastach, przykładowo w stolicy Podkarpacia, organizowane są spotkania poświęcone sprawom ogólnopolskim czy zloty naukowców z okolicy.

Zastanawiasz się nad urlopem? Sprawdź, dlaczego dobrze jest skorzystać z usług biura podróży

Wakacje na Majorce
Author: helmuthess
Source: http://www.flickr.com
Wraz z coraz cieplejszymi dniami zaczynamy sprawdzać oferty na wakacje. W jakie miejsce jechać? W góry, nad jezioro, a może poza granice? Jeżeli zdecydujemy się na ostatnią opcję, najkorzystniej jest iść do jednego z biur podróży, jakie specjalizują się w organizowaniu wypoczynku dostosowanego do danych potrzeb. Dlaczego warto jest skorzystać z ich usług?

Wybierz na wakacje kraj jakim jest Sri Lanka - wycieczki w te okolice cieszą się każdego roku dużym powodzeniem

architektura Sri Lanki
Author: lelebella
Source: http://www.flickr.com
Chciałbyś pojechać na wakacje spędzone w cudownym, malowniczym miejscu, gdzie ciągle jest gorąco, a udając się w głąb lądu można spotkać dzikie stworzenia typu słonie, krokodyle czy lamparty? Jeśli chciałbyś właśnie takie egzotyczne wakacje, postaw na kraj jakim jest Sri Lanka, wycieczki w te okolice cieszą się bowiem każdego roku dużym powodzeniem.

Podróż biznesowa do Olsztyna. W jakim miejscu się zatrzymać?

Olsztyn
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy osobą na pewnym stanowisku i nieraz w ramach naszego zawodu przychodzi nam odbywać wycieczki po całej Polsce, zapewne parokrotnie musieliśmy nocować w hotelach. W zależności od tego, kto pokrywał koszty, preferowaliśmy inne wymagania. Jednak jeśli ciekawią nas warunki mieszkaniowe jakie mają hotele Olsztyn powinien trafić nam do gustu. Jeżeli wybieramy się na Mazury w interesach, na pewno przyjdzie nam wypróbować tamtejsze hotele Olsztyn, który jest największym miastem wojewódzkim, posiada niezwykle atrakcyjne warunki zakwaterowania.

Dubaj last minute może być świetną opcją

Dubaj
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Dzięki rozwiniętej technologii podróże, nawet te na naprawdę dużą odległość zaczynają zająć nam coraz mniej czasu, a dodatkowo mają miejsce w wielkiej wygodzie. To właśnie sprawia, że znacznie częściej spoglądamy na ofertę egzotycznych wycieczek, które nierzadko mają miejsce daleko od naszego miejsca zamieszkania. Ale gdzie powinniśmy się wybrać, kiedy wymyślamy wyjazd za granicę?

Ekskluzywne wakacje i wycieczki i ich charakterystyka

Morze
Author: picturesofyou-
Source: http://www.flickr.com
Na chwilę obecną wielu ludzi zainteresowanych jest zagranicznymi podróżami. Jest to jednak takie hobby, jakie wymaga przede wszystkim dysponowania sporą gotówką, o ile nie planuje się przemieszczać się autostopem i spać w namiocie. Sporo ludzi stara się przynajmniej raz na jakiś czas zafundować sobie ekskluzywne wczasy, by móc odpocząć od obowiązków zawodowych.

Inspirująca i piękna Majorka

egzotyczne wakacje
Author: __Samir_
Source: http://www.flickr.com
Spora część Polaków na dźwięk słowa “Majorka” przypomina sobie melodię wielkiego hitu zespołu Loft sprzed 20 lat. Lecz, Majorka to nie tylko taniec i zabawa do późnych godzin nocnych w popularnych klubach. Majorka to największych rozmiarów i z całą pewnością najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym. Co wywiera na nich największe wrażenie? Na pewno ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki "molinos", a także wiele innych atrakcji, które czekają na przybyłych ze wszystkich stron świata.

Pages