testy

Interesujące artykuły

Musimy dobrze dbać o drogi moczowe

tabletki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Kiedy oddajemy się fizjologii, nie myślimy o tym, co wydarza się z naszym organizmem. Nie rozmyślamy, jak wygląda przewód moczowy, ani tym bardziej nie rozmyślamy o tego rodzaju sprawach w momencie seksu. A jednak warto zaznaczyć, że są to kwestie niezwykle delikatne. Tak identycznie jak delikatny i ściśle określony jest moment, kiedy mamy możliwość począć potomstwo, jeżeli tylko zaznaczymy, jeśli wypada nam czas owulacji oraz dni płodnych, to sprawa jest prosta, ale co zrobić kiedy samodzielnie nie potrafimy tego określić?

Porady psychologiczne w dużych miejscowościach

psycholog
Source: http://www.sxc.hu/
Aktualnie coraz więcej ludzi korzysta z pomocy psychologa. Jest tak z paru przyczyn. W dużej mierze więcej osób jest w stanie zaufać specjaliście, jak również uznać, że taka pomoc jest dla nich przydatna. Wizyty u psychologa nie są już swoistym tabu, tak jak to było jeszcze jakiś czas temu. Poza tym aktualnie tempo egzystencji nieustannie rośnie, co skutkuje wieloma niekorzystnymi zjawiskami. Bezustanny stres, brak wolnego czasu czy problemy w komunikacji z ludźmi to tylko część trudności.

Jak funkcjonować z alergią w życiu codziennym ?

Chroń dziecko przed alergią!
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Dzisiejsza medycyna boryka się z wieloma często występującymi schorzeniami. Zaliczają się do nich między innymi bardzo często aktualnie pojawiające się uczulenia. Są one również bardzo różnorodne, dlatego niekiedy ciężko jest zdiagnozować je od razu. Z uczuleniami walczy wielu ludzi, także dzieci. W dużej liczbie przypadków są to dolegliwości, z którymi da się żyć na co dzień, biorąc właściwe lekarstwa.