Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Bo o to chodzi, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika

Interesujące artykuły

Mundial 2014. Ten dzień na zawsze wpisze się w pamięć kibiców piłki nożnej. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdołał wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut... W końcu po długich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy znajdą się w finale? Opinie są podzielone, jednak w piłce wszystko jest możliwe... I właśnie to jest w niej najbardziej emocjonujące. Dzięki temu, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każdy mecz to dla nas wielka niewiadoma i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.
korki adidas
Author: Sascha Erni, .rb
Source: http://www.flickr.com
Poza tym, futbol to w Polsce cały czas sport (sprawdzone wyjazdy na mecze piłkarskie) mający najwięcej kibiców, a przy tym niesamowicie emocjonujący. Polscy kibice w krótkim czasie wybaczają naszej reprezentacji ich potknięcia, dalej wiernie kibicując swej drużynie. A w przerwach nie próżnują i zdarza się, że sami wbiegają na boiska. Wiejskie, miejskie i Orliki. Bo piłka nożna to nie tylko zdobywane gole, ale zdrowa rywalizacja.Atmosfera we wspomnianych klubach miejskich lub na obszarach prowincjonalnych sprzyja spotkaniom i zapoznaniu się z bieżącymi sprawami miejscowości. Aby wprawić piłkę w ruch, nie musimy posiadać sporych pieniędzy na sprzęt czy szkolenia. Jedyne co musimy mieć to dobre buty i zaangażowanie. A buty są sprawą priorytetową, i to nie tylko z uwagi na komfort, ochronę i bezpieczeństwo nóg. Model butów, ich wygląd a także tworzywo z którego są wykonane ma istotne odbicie na jakości naszej gry. odpowiednio dostosowane do stopy obuwie ułatwi poruszanie się na trawie w konsekwencji czego poprawi precyzję podań i uderzeń. Buty muszą więc być ponad wszystko wygodne.

buty adidas
Author: Sunil Soundarapandian
Source: http://www.flickr.com
Tajemnica sukcesu reprezentacji Niemiec? Nietrudno zgadnąć, długie godziny treningów a także , które poniosły ich do zwycięstwa. Jeśli więc marzymy o podobnych osiągnięciach, powinniśmy zainteresować się „brazylijską kolekcją”. Adidas zademonstrował niedawno kolekcję Samba Copa Mundial – unikalną stylizację butów z kolorowej linii Samba, inspirowaną gorącą Brazylią. Została onaMundial (sprawdź ofertę)czona z kultową serią Copa Mundial – najlepiej sprzedającymi się butami piłkarskimi w historii. Zaprojektowane w 1982 roku, cały czas cieszą się opinią najczęściej kupowanych butów piłkarskich, zaś od tego czasu sprzedało się ponad 10 milionów par.