kibice

Interesujące artykuły

Sportowe ubrania piłkarskie

stroje piłkarskie
Author: Ver en vivo En Directo
Source: http://www.flickr.com
Kiedy małe dzieci biegają na lepiej lub gorzej zorganizowanym boisku grają w piłkę nie jest dla nich ważne to jak są ubrane, to jakie mają buty. Najważniejsza dla tych dzieciaków jest możliwość grania w nogę. Jedni chcą być jak Artur Boruc, a inni chcą być niczym Luis Figo. Jednak rodzice kupują swoim dzieciom komplety piłkarskie. Na taki komplet składa się koszulka i spodenki. Resztę np. getry czy buty trzeba kupić osobno. Kupno kompletu piłkarskiego to kwota kilkudziesięciu złotych. Możemy kupić taki porządny komplet już za sto złotych, a czasem nawet i taniej.

Które kwestie są istotne w czasie mundialu?

Piłka nożna
Author: Costantino Beretta
Source: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliża się do nas jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez piłkarskich na świecie. Kolejne mistrzostwa świata są już niezmiernie blisko nas, niemniej pomimo tego po raz kolejny zabraknie na niej naszych zawodników. W pewnym sensie zdążyliśmy się przyzwyczaić do takiej sytuacji, co bezsprzecznie jest już dla nas bolesne. Kolejne mistrzostwa świata niosą pomimo tego za sobą niesłychanie multum niewiadomych oraz bez wątpliwości ogromną dawkę emocji. Taki stan rzeczy na pewno jest nadzwyczaj atrakcyjny, zwłaszcza dla pragnących futbolu fanów piłki nożnej.

Bo o to chodzi, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika

piłka nożna
Author: Pete Nowakowski
Source: http://www.flickr.com
Mundial 2014. Ten dzień na zawsze wpisze się w pamięć kibiców piłki nożnej. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdołał wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut... Wreszcie po ciężkich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy staną na pudle? Różne głosy się pojawiają, ale w piłce wszystko jest możliwe... I właśnie to jest w niej najpiękniejsze. Z racji tego, że na boisku nie doświadczymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde ze spotkań to dla nas wielka niewiadoma i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.

Jak sprawić szczęście fanowi formuły 1?

formuła2
Source: fanpop.com
Opinia, że każdy mężczyzna ma w sobie coś z chłopca nie jest wyssane z palca. Bardzo dobrze widać to, gdy obserwujemy swoich mężczyzn oglądających z rumieńcami na twarzy rajdy samochodowe a także wyścigi formuły 1. Podobną adrenalinę można porównać jedynie do kobiecych wojaży po centrach handlowych oraz wizycie przyjaciółki i kosmetyczki. Jest to podarunek który z pewnością będziemy wspominać przez całe życie.

Wyjątkowe sprzęty i odzież sportowa na rynku

spodenki
Author: Adidas
Source: Adidas
Przeglądając dziś propozycje sklepów na miejscu oraz punktów sprzedaży w Internecie spotkać można niezwykle interesujące oraz atrakcyjne cenowo oferty. Biorąc pod uwagę różne kombinezony bramkarskie, jakie są możliwe do nabycia już dzisiaj, dostrzec można same zalety. Podstawową zaletą jest rozbudowana baza propozycji oraz niezawodność dostarczenia do klienta zamawianego kombinezonu w niedługim czasie. Najnowsze kolekcje sezonowe dostępne są tak w stacjonarnych, jak i w w Internecie, dlatego każdy klient może się czuć całkowicie dowartościowany.