futbol

Interesujące artykuły

Bo o to chodzi, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika

piłka nożna
Author: Pete Nowakowski
Source: http://www.flickr.com
Mundial 2014. Ten dzień na zawsze wpisze się w pamięć kibiców piłki nożnej. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdołał wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut... Wreszcie po ciężkich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy staną na pudle? Różne głosy się pojawiają, ale w piłce wszystko jest możliwe... I właśnie to jest w niej najpiękniejsze. Z racji tego, że na boisku nie doświadczymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde ze spotkań to dla nas wielka niewiadoma i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.

Atrakcyjne obuwie na mecz piłki nożnej

Nike T90
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. W tej jakże nieskomplikowanej, lecz bardzo trafnej myśli skupia się pojęcie piłki nożnej. Z całą odpowiedzialnością można rzec o Kazimierzu Górskim, że był Sokratesem polskiej piłki. Mimo prostego przekazu zawsze mówił niezwykle istotne rzeczy. Przekształcając słowa mistrza można też rzec, że piłka jest okrągła a nogi są dwie. I jedynie od umiejętności oraz szczęścia zależy której drużynie kibicie nie zaśpiewają „nic się nie stało”.

Nike Vapor – obuwie na każdą aurę pogodową

buty marki nike
Author: Craig Sunter
Source: http://www.flickr.com
Zadbanie o kondycję to kwestia nadzwyczaj często odkładana na później przez wielu ludzi. Jaki okres jest perfekcyjny, aby wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary z własną kondycją? Dbałość o swoje zdrowie i umiejętności nie zna pór roku. Bez wyśnionego oraz trwałego obuwia sportowego ciężko jednak teraz czerpać pełną przyjemność z uprawiania różnych sportów.

Co kupić dla młodego piłkarza?

Sprawa jest smutna – większy odsetek naszej młodzieży uwielbia siedzenie przed odbiornikiem telewizyjnym lub pecetem. O ile komputerowa zabawa może dać dziecku jakieś dobre strony, to już oglądanie telewizji jest całkowitym marnowaniem czasu i może zaprowadzić do zatrzymania rozwoju inteligencji. Jeśli masz potomka, który rzadko opuszcza dom, powinieneś nakłonić go do jakiegoś sportu.