Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Domowa siłownia

Interesujące artykuły

Zimna jesienna pogoda to nie powód, by przestać ćwiczyć. Do lata jeszcze bardzo dużo tygodni, zatem warto ten czas spożytkować na kształtowanie smukłego ciała. Regularnie chadzanie na siłownię w rzeczywistości jest dosyć kosztowne. Wyjściem z tej sytuacji jest jednorazowe wyłożenie pieniędzy na sprzęt treningowy, który można zamontować w domu. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w małym pomieszczeniu.

odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Rowerek treningowy (poradnik: rowerki treningowe - jaki wybrać) to wspaniała sprawa dla każdego, kto boi się szarugi i woli nie jeździć rowerem po dworze. To znana sprawa, że jesienią nietrudno się zaziębić, a leżeć w domu z katarem i wysoką temperaturą raczej nikt nie uwielbia. Magnetyczny rower to solucja z wszystkich kłopotów – jeździć na nim można w ciepłym domu, spoglądając na dobry film bądź słuchając muzyki.

Trenażer to urządzenie analogiczne do rowerka, ale silniej uniwersalne. Człowiek trenuje na maszynie równocześnie nogi, jak i ramiona, ponieważ jest zmuszony na zmianę pchać lub ciągnąć rozporowe drążki, które razem ze swego rodzaju pedałami tworzą ruch. Trening całego ciała jest fundamentalny dla osiągnięcia maksymalnego palenia tłuszczu i pozwala na wykształcanie ogólnej kondycji.Bieżnie do biegania to świetne zastępstwo joggingu na dworze. Dobre urządzenie tego typu ma sporo praktycznych trybów pracy, które umożliwiają udawanie truchtania po ciężkim obszarze.

Interesuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Bieżnie do biegania perfekcyjnie pasują do wykonywania treningu HIIT, który lepiej spala tłuszcz, niż normalny trening aerobowy. Zasadza się on na przeplatanych okresach biegu szybkiego, gdzie tętno sięga górnego pułapu, oraz spokojnego truchtu.

Atlas do ćwiczeń (atlasy do domu) to bardzo praktyczne urządzenie. Markowe modele pozwalają na trenowanie wszystkich rejonów klatki piersiowej, ramion oraz kończyn dolnych. Atlas to niezwykła oszczędność metrażu. Trzeba mimo to pamiętać, że nic tak efektywnie nie buduje umięśnienia, jak trening na wolnych obciążeniach, takich jak sztanga.


Source: