trening

Interesujące artykuły

Szeroka dziedzina aktywności sportowej będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania.

trening
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
W triathlonie – sportowiec kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a do całkowitego czasu wlicza się także zmianę odzieży sportowej. Szykując się do triathlonu trzeba pamiętać o ćwiczeniach siłowych, sprawnościowych, stabilizujących, rozciągających a także o podstawie treningu - tzn. prostych ruchach rozgrzewających czy też dogrzewających . Taką gimnastykę warto zastosować przed każdym treningiem pływackim , treningiem kolarskim i bieganiem. Bardzo istotne jest, aby główne mięśnie a także stawy były przystosowane do wysiłku.

Jak najbardziej profesjonalnie ćwiczyć oraz co jeść, ażeby zbudować piękną sylwetkę? Jak to dobrze robić? O jakich sprawach najlepiej wiedzieć?

wizja - sport
Author: Miguel Discart
Source: http://www.flickr.com
Tak jest, że wiele osób niezależnie od diety, celu ćwiczeń, zapomina, że nasz organizm, aby prawidłowo działał potrzebuje paliwa. Dlatego zawsze powinniśmy jeść śniadania, gdyż w ten sposób oferujemy mu dużo energii niezbędne do „rozruchu”.

Rola aktywności sportowej w życiu codziennym, w jaki sposób najlepiej wybrać treningowy rowerek.

siłownia
Author: Agnieszka Mieszczak
Source: http://www.flickr.com
Fizyczna aktywność ma bardzo duże znaczenie dla naszego samopoczucia i zdrowia. Osoby prowadzące aktywny styl życia cieszą się lepszym zdrowiem, mniej chorują i mają lepsze samopoczucie. Dość istotny jest także wygląd - nawet w czasie normalnego spacerowania spala się pewną liczbę kalorii, pomagając tym samym w zachowaniu odpowiedniej sylwetki.

Co zrobić, żeby ćwiczenia po urazie nie powodowały bólu?

Kobieta ćwiczy
Source: http://dbam-o-siebie.pl/
To nieprawda, że sport uprawia się tylko w celu utrzymania smukłej figury. Odpowiednia aktywność ruchowa może pomóc w odzyskaniu sprawności motorycznej po przebytym urazie i poprawić nasze samopoczucie. By bezpiecznie wykonywać samodzielne treningi po przebytym urazie, warto zainwestować w profesjonalne akcesoria rehabilitacyjne.

Jakie akcesoria do ćwiczeń wybrać?

nordic walking
Author: Nordic Walking Zaragoza
Source: http://www.flickr.com
Troska o kondycję to kwestia niezwykle często odkładana na potem przez wielu ludzi. Lato to jednak świetny okres, aby wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary z własną kondycją. Jak jednak to zrobić? Perfekcyjnym pomysłem będzie zorientowanie się w miejscowych sklepach sportowych, które oferują dla przykładu kijki do chodzenia perfekcyjne na loto. Każdy dobry i sklep sportowy posiada niewątpliwie bardzo bogaty wybór wysokiej klasy ciekawych produktów sportowych.

Odzież rowerowa w najniższych cenach

Author: Kross SA
Uprawianie sportu opiera się szczególnie na systematycznej oraz kompletnej rozgrzewce przed przystąpieniem do wykonywania ćwiczeń właściwych. Najistotniejsze jest też to, co ubierze pasjonat sportu i nie o modę tu chodzi. Dopasowana odzież na aerobik to podstawa wygody i czerpania jeszcze większej radości ze z rekreacji. Siłownie oraz centra rekreacyjne oferują dzisiaj swoim klientom oraz klientkom rewelacyjnej jakości sprzęt fitness, dzięki czemu ćwiczenia mogą być wciąż modyfikowane i tym samym urozmaicane.

Domowa siłownia

odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Smutna jesienna atmosfera to nie wymówka, by przestać trenować. Do wakacji jeszcze sporo miesięcy, zatem dobrze ten okres przeznaczyć na kształtowanie smukłego ciała. Systematyczne chadzanie na siłownię niestety jest dosyć kosztowne. Rozwiązaniem jest jednorazowe uzbieranie pieniędzy na sprzęt ćwiczeniowy, który da się zainstalować w domu. Taki rowerek treningowy zmieści się nawet w najmniejszym pomieszczeniu.

Pages