ruch

Interesujące artykuły

Sklep turystyczny oferujący damskie buty trekkingowe w wielu rozmiarach

buty trekkingowe
Author: Susanne DaDavidsson
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, gdzie ludzie zaczynają przykładać coraz większą uwagę na zdrowy tryb życia. Często stykamy się z popularnymi reklamami, bilboardami, czy akcjami społecznymi, których celem jest zwrócenie uwagi ludności na rosnący problem nadwagi bądź innych coraz częstszych chorób cywilizacyjnych.

Domowa siłownia

odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Zimna jesienna atmosfera to nie wymówka, by przestać dbać o formę. Do lata jeszcze wiele dni, więc dobrze ten sezon spożytkować na kształtowanie zgrabnego ciała. Systematyczne uczęszczanie na siłownię w rzeczywistości tanie nie jest. Wyjściem z tej sytuacji jest jednorazowe uzbieranie gotówki na sprzęt ćwiczeniowy, który można zamontować w domu. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w kameralnym pokoju.

Ruszajmy się na zdrowie!

Author: Sport-shop.pl
Okres urlopowy się zbliża i czas zacząć organizować zasłużone wczasy. Większość z nas na pewno marzy o cudownym wypoczynku nad lazurowym morzem. Perspektywa beztroskiego leniuchowania na złotej plaży pozwolą nam w jakiś sposób przeżyć jeszcze jedną godzinę w pracy.

Jak zachować niezłą kondycję mimo upływających lat? Oto nasze wskazówki!

Ćwiczenia na rowerku
Author: StaciGrove
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy człowiek zdaje sobie obecnie sprawę z faktu, że właściwie przez całe życie trzeba właściwie dbać o swoje zdrowie, zwłaszcza o kondycję fizyczną - jeśli tego nie zaniedbasz, niewątpliwie organizm odpłaci nam pięknie na późniejsze lata. Zachowanie właściwej kondycji nie jest jednakże zawsze takie proste - oto nasze wskazówki dla tych, którzy teraz już borykają się z problemami ze zdrowiem.

Uprawianie sportu jest zdrowe i sprzyja i doskonałemu samopoczuciu

Author: malouette
Stawiając na ciągłe ruszanie się w połączeniu z dietą spodziewać możemy się świetnych efektów w krótkim czasie. Warto prędko znaleźć dyscyplinę sportu, która najbardziej będzie nam pasować, ponieważ tylko wówczas będziemy całkowicie usatysfakcjonowani i ochoczo podejmować będziemy aktywność fizyczną. Sport musi być dla nas w szczególności przyjemnością i najlepszym relaksem, byśmy nie poddali się za prędko. Znakomite efekty przynosi głównie systematyczność w ćwiczeniach.

Rolki zyskują współcześnie coraz wyższą popularność – czemu dobrze jest na nich często jeździć?

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Po modzie na rower, następnie modzie na bieganie, przyszła kolej na rolki. W szczególności w Warszawie oraz innych sporych aglomeracjach widać mocno, że o wiele więcej osób interesuje się rolkami i na nich jeździ. Cóż, jest to z pewnością bardzo ciekawy sport, dzięki jakiemu można obcować ze środowiskiem i być bliżej ludzi.

Niezbędne fragmenty pełnej odzieży sportowej - kurtki sportowe męskie, ochraniacze głowy

kurtki
Author: Big Star
Source: Big Star
Dzisiaj moda na czynne uprawianie sportu jest bardzo duża i coraz więcej osób poszukuje atrakcyjnej dla siebie dyscypliny, w której będzie się rozwijać. Jest to ważne, bowiem ruch i aktywność fizyczna ma niezmiernie duży wpływ na zdrowie człowieka i sprzyja dłuższemu życiu. Każda osoba, która regularnie uprawia sport może bez wahania stwierdzić, że czuje się zdecydowanie lepiej.

Zacznij się ruszać - poznaj ofertę sklepów sportowych

deskorolka
Author: Sport-Shop
Source: http://www.sport-shop.pl/
Wszyscy chórem powtarzają, że sport to samo zdrowie – nie ma w tym ani trochę przesady, jeśli rzecz jasna bierzesz się za to z rozmysłem i spokojem. Przede wszystkim, nim odwiedzisz sklep sportowy i kupisz dla siebie wyśniony sprzęt, warto jest sprawdzić, czy ta upragniona dyscyplina stanowi tą, co sprawi tyle satysfakcji, ile oczekujesz... i tutaj też trzeba wykazać się choć kapką cierpliwości, bo wyczynowa jazda rowerem, deskorolki, nawet jogging – wszystko to stanowi wyzwanie dla ciała i jeśli po pierwszym dniu rausz endorfinowy wywołuje euforię, drugiego dnia należy przeczekać zakwasy, doprowadzić do porządku przeciążone stawy i dać organizmowi nieco wytchnienia.

Specyfika zajęć w klubach fitness. Jakie programy są teraz trendy /

zajęcia fitness
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób zważa na korzyści z podejmowania aktywności fizycznej. Ma to bezpośredni związek z epidemią otyłości, jaką obserwuje się na chwilę obecną w dużej liczbie krajów. Niektórzy więc starają się z tym radzić zapisując się na zajęcia ruchowe. Rzecz jasna w tego rodzaju ćwiczeniach udział biorą nie tylko osoby walczące z problemem otyłości.

Pages