libido

Interesujące artykuły

Preparaty na podwyższenie poziomu libido

mężczyzna
Author: ForElite.pl
Source: ForElite.pl
Libido – słowem tym określa się popęd płciowy, czyli gotowość i chęć do współżycia płciowego. Poziom libido uzależniony jest od rozmaitych czynników, do których zaliczyć można płeć, wiek czy prowadzony tryb życia. Na popęd seksualny składają się zarówno czynniki fizyczne, jak i psychiczne. Zbyt niski poziom libido jest zaburzeniem, dotykającym coraz liczniejszą grupę ludzi. Dotyka w takim samym stopniu obu płci.

Naturalne sposoby na zwiększenie libido

Niskie libido to obecnie kłopot sporej grupy osób. Zwrot ten oznacza obniżoną sprawność seksualną, jak również mniejszą ochotę na seks. Zjawisko to dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet i najczęściej pojawia się w określonym wieku, przykładowo po czterdziestce. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Istnieje bowiem wiele sposobów, aby problem usunąć. Rad na problemy z sexem jest wiele. Powstały na przykład specjalne środki farmakologiczne, najczęściej dostępne bez recepty, które mają za zadanie zwiększyć poziom sprawności seksualnej. Zanim jednak sięgnie się po środki chemiczne czy suplementy diety dobrze jest dowiedzieć się o sposobach naturalnych i od nich rozpocząć.

Metody poprawiania libido

kobieta leżąca w szpilkach
Author: Alan Rampton
Source: http://www.flickr.com
Libido to element, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Kłopoty z tym aspektem dotykają wiele osób, szczególnie po osiągnięciu określonego wieku. Zwykle występuje to po czterdziestym roku życia, choć bywa także wcześniej. Stopień libido uzależniony jest od wielu rozmaitych czynników. Aspekt ten prezentuje się także zupełnie inaczej u kobiet i u mężczyzn. Na przykład poziom popędu seksualnego u pań bardzo często ulega zmianom w zależności od etapu cyklu menstruacyjnego, w którym kobieta się znajduje. W ciągu cyklu bowiem ulega zmianom poziom hormonów, odpowiedzialnych także za poziom libido.

Wskazówki na skuteczne wzmocnienie erekcji

suplement
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Ilość lekarstw oraz substancji wspomagających oferowanych w aptekach i specjalnych sklepach może przyprawić o duży ból głowy. W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich medykamentów czy suplementów diety nie jest zazwyczaj rzeczą łatwą. Suplement diety czy też męczące ćwiczenia? Sporo zależy tu od personalnych pragnień,jak i od przyzwyczajeń klienta. Aby jednak doskonale dokonać wyboru najlepiej zawsze zapoznać się bliżej z konkretnymi firmami robiącymi jedynie dobre oraz sprawdzone preparaty, takie jak choćby suplementy diety.

Problemy współczesnych kochanków

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Relacje dwojga kochających się ludzi są najczęściej bardzo skomplikowane i niezwykle ciężko wysnuwać jakieś wnioski. Ale jednej rzeczy możemy być pewni- dla większości par seks jest bardzo istotnym czynnikiem, spajającym związek. Zazwyczaj temperatura w sypialni jest wyznacznikiem formy całego związku. Nie trzeba nikogo przekonywać, że osoby, które kochają się wzajemnie i posiadają do siebie zaufanie, zdecydowanie częściej oddają się miłosnym uniesieniom.

Mała ochota na seks a spadek libido u panów

Dieta po męsku
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wielu mężczyzn i niewiele mniej pań zadaje sobie obecnie pytanie, jak zwiększyć potencję. Jest to zależne od sposobu życia, genów, jak również podejścia danego pana. Niewątpliwie ze spadkiem libido wiąże się niekorzystnie wpływający na związek brak chęci na seks. Z minimalnym popędem seksualnym wiąże się zwykle niezwykle dużo, rozmaitych przyczyn. Jedną z nich są problemy hormonalne w organizmie mężczyzny. Ingerencja farmakologiczna niesie ze sobą także negatywne skutki, dlatego warto uprzednio poradzić się fachowcy.