Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Pragniesz interesującej formy spędzania wolnych dni? Zwróć uwagę na triathlon!

Interesujące artykuły

Osoby aktywne potrzebują przebywać cały czas w ruchu i nie potrafią znieść bezczynności. Poszukują ciągle innych zajęć, które przyniosą zadowolenie. Interesującą postacią sportu ma szansę okazać się triathlon, który łączy w sobie aż trzy przeróżne dyscypliny.


czepki pływackie
Author: Meredith Bell
Source: http://www.flickr.com
Co to jest triathlon?

Triathlon jest dyscypliną sportową, którą niejednokrotnie nazywa się trójbojem. Łączy on w sobie fragmenty biegu, pływania, a także kolarstwa. Kolejność wybranych części jest stała i odbywa się w takim schemacie: pływanie, jazda na rowerze, a na końcu bieg. Zawodnikom mierzy się całkowity czas, który uwzględnia również wymianę stroju, która jest potrzebna przy aż trzech różnych częściach. Od 2000 roku triathlon jest również kategorią olimpijską. Mistrzostwa Polski w triathlonie organizowane są od 1988 roku, podziwiać można też liczne imprezy na niższym szczeblu.

Triathlon dla profesjonalistów


Osoby, które interesują się regularnym uprawianiem tej dyscypliny, mogą poszukać klubu, w którym przeprowadzany jest przygotowywanie się do triathlonu.

Chciałbyś dowiedzieć się coś równie użytecznego? Ekstra, ta strona www obozy konne na pewno okaże się dla Ciebie użyteczna, ponieważ odnajdziesz tam dużo tego typu informacji.

Tego rodzaju kluby zlokalizowane są w większości dużych miast. Z ich wykazem można zapoznać się na przykład w internecie, gdzie poza wymienionymi triathlonowymi wyszukać można także ważne wskazówki dotyczące samodzielnych treningów triathlonowych, jak również dzieje tej dyscypliny. W sieci można zdobyć informacje, jaki sprzęt okaże się odpowiedni, jaki strój należy nabyć, a także jaki tryb żywienia najlepiej się sprawdzi przy trybie życia triathlonisty.

Zajęcia dla przyszłego triathlonisty

Kiedy ma się zamiar podjąć trening do triathlonu, najlepszą porą do tego okaże się późniejsza wiosna albo lato.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, poznaj ten link (https://zawodtyper.pl/kod-promocyjny-fortuna/) na zaprezentowany temat. Wskażemy Ci dodatkowe dane!

Jednak nie oznacza to, iż zimą musi się zaprzestać aktywności fizycznej. Kiedy na dworze panuje przykra aura, można pokusić się o jogging, treningi na basenie, a także jazdę na rowerze, naturalnie, kiedy na przeszkodzie na stoją oblodzone chodniki. Z pewnością pomoże to zachować ciało w doskonałej formie przed przyjściem ciepłych miesięcy i startem sezonu i zawodów triathlonowych.