rower

Interesujące artykuły

Rower - nasze hobby

Author: Kross SA
Dużo osób jest posiadaczem dobrego roweru, niżeli nowoczesnego auta. Fakt ten wynika z tego, że niektórzy po prostu nie widzą życia bez wycieczek rowerowych, jakie regularnie odbywają na tyle często ile się da.

Najlepsza jest aktywność, kiedy ruszamy w nieznane. W jaki sposób się przygotować na wyprawę w górach?

Wyprawa
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com
Jaka aktywność jest najlepsza gdy mamy wolne? Dla każdego pewnie coś odmiennego, jednak nie ulega wątpliwości, że nasze działania w wolnym czasie są do siebie podobne. Nie licząc oryginalnych i być może nawet nietuzinkowych pomysłów na organizację takiego czasu, zdobywamy określone sposoby, jak sobie ułożyć taki czas. Warto pomyśleć o nim jako o zainwestowaniu w nasze wspaniałe samopoczucie, w coś dzięki czemu będziemy bardziej zmobilizowani i gotowi do ciekawych wyzwań. Na taki tytuł na pewno zasłuży aktywność fizyczna.

Jeżeli kochasz sport, dowiedz się, co warto zakupić, by i ćwiczyć, i fantastycznie spędzać czas

Rower
Author: Ken Ratcliff
Source: http://www.flickr.com
Sport to zdrowie – wie to każdy nasz rodak. W ostatnich latach w Polsce przeróżnego rodzaju dyscypliny okazały się bardzo popularne. Sport po prostu okazał się modny. Sporo osób codziennie wychodzi z domu, aby pobiegać, pojeździć na rowerze, czy iść do siłowni.

Czy wybór roweru musi być trudny?

Jazda na rowerze to forma rozrywki zdobywająca coraz więcej fanów. Pedałując dzielnie przed siebie nie tylko zdobywamy piękną oraz smukłą sylwetkę i wyrabiamy mięśnie. Rezygnując z pozostałych form transportu nie niszczymy przy okazji otoczenia. Plusy na pewno są ważne jednak zainteresowanie musimy w pierwszym rzędzie skupić na najważniejszym elemencie opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy wybrać?

Szczęśliwi i sprawni latem

sport
Author: Adidas
Source: Adidas
Różne są motywy uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych. Jogging, pływanie, jazda na rowerze to sporty uprawiane przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą i zdrowie i troskę o sylwetkę. Zaś przyjemność to zasadniczy powód uprawiania piłki nożnej czy Nordic Walkingu. Nieważne którą formę ruchu wybierzemy, ważne by systematycznie się ruszać. Musimy tylko wybrać taką, która dostarczy nam najwięcej przyjemności.

Wysokiej klasy sprzęt sportowy

Author: Sport-shop.p
Aktualnie coraz więcej osób pragnie prowadzić zdrowy tryb życia. Z tego powodu zaczynają zwracać większą uwagę na to, co spożywają. Przede wszystkim jednak należy zminimalizować lub całkowicie wyeliminować z codziennego życia wszelkie używki, jak na przykład papierosy czy kawa. Wskazane jest jedzenie wielu warzyw i owoców, ponieważ mają dużo witamin wpływających korzystnie na organizm.

Na jaki namiot się zdecydować?

namiot
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Spędzenie nocy pod gołym niebem nie jest miłe, w szczególności gdy pogoda, albo fruwające owady nie dadzą nam spokojnie zasnąć. Na ekspedycjach na łonie natury znakomicie sprawdzają się namioty. Ich głównym zadaniem jest osłona przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi, opadami, czy palącym słońcem jak też wiatrem, a również zapewnienie możliwe wygodnego snu.

Trening na rzeźbę, dobry trening na brzuch

Siłownia
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy dobrze wyglądać musimy spróbować. Jednak nie będzie to łatwa sprawa, bo dobra figura równa się ciężka praca. O ile możemy powiedzieć, że odpowiednia dieta nie jest monotonna i w sumie jest smaczna, to trening powinien zawsze być ciężki. Oczywiście, jeśli okaże się, że odczuwamy ból sensowniej odpuścić niż mieć kontuzję, ale należy pamiętać, że ból bywa częścią treningów. Jeśli chodzi o trening na rzeźbę, to najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na wybranie się na siłownię.

Eskapada na rowerze doda ci energii w weekend

przejażdżka rowerowa
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Weekendowa wycieczka rowerem za miasto, to dobry sposób, by zrelaksować się i zregenerować siły. Odpoczynek na łonie natury daje duży zastrzyk energii każdemu, dlatego warto o tym pomyśleć chociaż raz na jakiś czas. Łączymy wówczas przyjemne z pożytecznym, bowiem relaksujemy się, ale też wzmacniamy swoją kondycję.

Pages