Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Preparaty na podwyższenie poziomu libido

Interesujące artykuły

Libido – słowem tym określa się popęd płciowy, czyli gotowość i chęć do współżycia seksualnego. Poziom libido uzależniony jest od rozmaitych czynników, takich jak płeć, wiek czy prowadzony tryb życia. Na popęd seksualny składają się zarówno czynniki fizyczne, jak i psychiczne. Obniżony poziom libido jest dolegliwością, dotykającą coraz większą rzeszę ludzi. Dotyka w równym stopniu obu płci. Aktualnie powszechną przyczyną jest zdenerwowanie, pośpiech czy niezdrowy styl życia. Jest bardzo dużo środków, mogących pomóc w podwyższeniu poziomu libido.

Jeżeli bez zadowalających efektów szukasz równie ekscytującego serwisu, to zalecam ten portal (http://krevetki.pl/) - zobaczysz, on też jest bogaty w takiego rodzaju informacje.

Są to preparaty zarówno pochodzenia naturalnego, jak i chemiczne.
Mężczyzna
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Afrodyzjaki
Odpowiedzią na pytanie „ jak poprawić libido?” może być wypróbowanie preparatów naturalnych. Mianem afrodyzjaków obejmuje się wszelkie substancje, mogące wpłynąć korzystnie na popęd seksualny, jak również na erekcję u mężczyzn. Panuje przekonanie, że do afrodyzjaków należy wiele produktów żywnościowych, z którymi ma się do czynienia na co dzień. Są to takie produkty jak: kawa, owoce morza, seler, czekolada oraz banany i pozostałe owoce, jak również różnego rodzaju przyprawy. Jest to więc każdy element czy środki na potencje, mający dobry wpływ na sprawność seksualną.

Do afrodyzjaków należy także alkohol, na przykład w postaci czerwonego wina, którego wypicie powoduje rozluźnienie, zrelaksowanie i ogólne pobudzenie. Analogicznie kwestia ma się w przypadku środków odurzających. Należy jednak pamiętać, że efekt otrzymywany jest przy stosowaniu małych ilości, a uzależnienie od substancji psychoaktywnych wywołuje najczęściej stałe obniżenie libido seksualnego a także sprawności seksualnej.
Dieta po męsku
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Leczenie farmakologiczne W sytuacji znacznego obniżenia popędu płciowego można poddać się terapii - opinie lekarza. Rzecz jasna o jego niezbędności musi zadecydować lekarz. Podnoszenie obniżonego poziomu libido ma miejsce się z pomocą środków na bazie hormonów. Wahania poziomu libido są bowiem spowodowane w większości przypadków wahaniami poziomu hormonów lub niedoborem jednego z nich. Dla kobiet więc będą przeznaczone preparaty na bazie estrogenu, dla mężczyzn natomiast – testosteronu.