Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Nie bójmy się nigdy internistów i pozostałych lekarzy!

Interesujące artykuły

Niech nareszcie Polacy i nie tylko częściej chodzą do doktorów - przecież nawet długotrwałe kolejki do fachowców, na przykład dermatologów, nie mogą sprawiać, że najzupełniej zignorujemy konieczność dbania o stan zdrowia! Zapamiętajmy, iż tylko szybko wykryte choroby dają wielką szansę na zdrowie. Oczywiście to nie znaczy, że jeżeli choróbsko zostanie później wykryte, z automatu utracimy szanse na rekonwalescencję, ale no niech nikt nie pomyśli, iż tylko hipochondrycy chodzą często do doktorów.
Są co prawda lepsze rzeczy, aniżeli składanie wizyt u lekarzy, lecz nie zapomnijmy, że i tak to lepsze, aniżeli życie z chorobą, która nie została wykryta. Wyłącznie samobójca powie, iż konieczność dbania o stan własnego zdrowia to nic interesującego. Zatem garść porad dla tych, którzy nie uważają, że nie trzeba dbać o stan własnego zdrowia.
leki
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Weźmy choćby internistę pod uwagę. Ekspert od wnętrza człowieka powinien być w istocie swoistym geniuszem, dzięki to któremu wewnątrz naszego ciała dosłownie wszystko będzie w porządku. To jasne: o geniusza trudno, lecz tak czy siak byłoby kapitalnie gdybyśmy jakoś się dowiedzieli, który poznański, wrocławski bądź białostocki internista ciągle się edukuje, cechuje się przyjemnym usposobieniem, zawsze służy pomocą. Nieco kontrowersyjne źródło pozyskiwania informacji odnośnie internistów, dermatologów, gastrologów i reszty - przecież doskonałym rozwiązaniem jest rozejrzenie się w serwisach pozwalających zamieścić opinię na temat danego lekarza. Dlaczego tego typu źródło jest dosyć kontrowersyjne? Przede wszystkim z takiej przyczyny, że w wielu przypadkach negatywne opinie są błyskawicznie usuwane. W końcu pacjenci powinni mieć zapewnione prawo do zaznajomienia się z także negatywnymi opiniami, to zapewne oczywiste.Ludzie w wielu przypadkach mają dziwną tendencję do tego by niejako popadać w skrajności. Czyli to oznacza, że mocno realny scenariusz to taki, gdzie osoba, która na początku negatywnie podchodziła do lekarzy, z dnia na dzień nie tylko się przekona do badań, lecz na dodatek niejako zdoła się uzależnić od tego. To pokazuje, iż zdrowie jest istotne, również psychiczne.