wizyta

Interesujące artykuły

Który gabinet lekarski wybrać - dobre wskazówki?

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Odnalezienie dobrego lekarza jest aktualnie bardzo trudnym zadaniem. Szczególnie, jeśli zależy nam na odnalezieniu dobrego lekarza, który miałby względnie nieodległe wolne okienka na przyjęcia. Niestety bardzo często znajdujemy się w położeniach, które wymuszają na nas natychmiastowe działanie, toteż oczekiwanie kilka tygodni na wizytę nie jest dopuszczalne. Jak dać sobie radę w takiej sytuacji? Gdzie poszukiwać najlepszych lekarzy w naszym sąsiedztwie?

Usługi stomatologiczne w Polsce – jeszcze bezpłatne czy już tylko prywatnie

dentysta
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
Próchnica, choroby dziąseł oraz to co najgorsze ciągły ból zęba to wszystko prowadzi nieszczęśnika do gabinetu stomatologicznego. Co raz częściej jednak za te odwiedziny płacimy.Bezpłatne usługi stomatologiczne wciąż istnieją w Polsce, jednakże oczekiwanie na nie jest niejednokrotnie dosyć długie. Jesteśmy [przyzwyczajeni już do kolejek u ortopedy i okulisty, krytykujemy czas potrzebny do załatwienia badania u neurologa, co dziwne nikt nie oburza się na długie oczekiwanie na wizytę u dentysty, co więcej przychodząc do tego specjalisty zawsze mamy przy sobie portfel.

Nie bójmy się seksuologów!

para
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Kiedy miewamy duże kłopoty z pożyciem erotycznym musimy przede wszystkim nie panikować. Szczególnie mężczyźni, którym po prostu straszna jest impotencja, mocno panikują. Oczywiście wszelkiego rodzaju problemów seksualnych w żadnym wypadku nie należy deprecjonować, lecz mężczyzna, któremu co pewien odstęp czasu nawala "sprzęt", nie powinien uważać, że to najzupełniej koniec świata. Spokojna głowa - najważniejsze jest to, aby nigdy nie popadać w swoistą paranoję, ponieważ później jest bardzo duży problem z życiem seksualnym.

Nie bójmy się nigdy internistów i pozostałych lekarzy!

lekarstwa
Author: Flaxe
Source: http://www.flickr.com
Niech wreszcie ludzie częściej chodzą do doktorów - przecież nawet wielkie kolejki do fachowców, na przykład internistów, nie powinny powodować, że najzupełniej zignorujemy konieczność dbania o zdrowie! Zapamiętajmy, iż wyłącznie szybko wykryte choroby dają wielką szansę na zdrowie. Naturalnie to nie oznacza, że jeśli schorzenie zostanie później wykryte, automatycznie utracimy szanse na rekonwalescencję, lecz no niech nikt nie pomyśli, iż tylko hipochondrycy chadzają często do lekarzy.

Psycholog – specjalista od zmęczonych myśli

niepokój cię pożera, biegnące życie daje ci w kość, obowiązki, obietnice, długoletnie kredyty nie dają spać, do tego twoje maleństwo znowu zachorowało, a przełożony każe pozostać ci dużej w pracy. Wiesz, że musisz, bo masz kredyt, co oznacza zobowiązanie niemal na całe życie, wiesz, że musisz, bo masz kochającą familię. Wiesz i wiesz, działasz, robisz… Tak właśnie wyglądają nasze czasy. Nie ma czasu na przemyślenia, nie ma, gdyż raz wplątani w system zależności nie da się z niej wywinąć, musimy sobie w niej dać radę. Potrzebujesz oddechu, świeżego haustu powietrza, otwierasz okno i…

Świat zmysłów

oczy
Author: Nastya Birdy
Source: http://www.flickr.com
Śmiało można powiedzieć, że bez zmysłów nie ma rzeczywistości. Nawet, gdy jest to stwierdzone z przesadą proszę sobie wyobrazić osobę, która nic nie zobaczy, nic nie słyszy, nic nie poczuje… Żyje, ale niestety nie tak jak zwyczajny człowiek. całe szczęście nie jest możliwa pełna utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie słyszymy, możemy odczuwać zapach lub czuć dotyk. Ale jak to jest bez któregoś z nich, jak w takiej sytuacji wygląda realność?