wizyta

Interesujące artykuły

Nie bójmy się nigdy internistów i pozostałych lekarzy!

lekarstwa
Author: Flaxe
Source: http://www.flickr.com
Niech nareszcie Polacy i nie tylko częściej chodzą do doktorów - w końcu nawet wielkie kolejki do fachowców, np. dermatologów, nie mogą sprawiać, że w zupełności zignorujemy konieczność zadbania o stan zdrowia! Pamiętajmy, iż wyłącznie od razu wykryte choroby dają wielką szansę na wyzdrowienie. Naturalnie to nie znaczy, że jeżeli schorzenie zostanie później wykryte, z automatu utracimy szanse na rekonwalescencję, ale no niech nikt nie pomyśli, iż wyłącznie hipochondrycy chodzą często do lekarzy.

Który gabinet lekarski wybrać - dobre wskazówki?

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie godnego zarekomendowania lekarza jest obecnie bardzo trudnym zadaniem. Zwłaszcza, jeśli zależy nam na odnalezieniu rekomendowanego lekarza, który miałby stosunkowo nieodległe wolne okienka na przyjęcia. Na nieszczęście bardzo często odnajdujemy się w położeniach, które wymuszają na nas natychmiastowe działanie, toteż oczekiwanie tygodniami na wizytę nie jest dopuszczalne. Jak dać sobie radę w tego rodzajuj sytuacji? Gdzie poszukiwać najlepszych lekarzy w naszym sąsiedztwie?

Usługi stomatologiczne w Polsce – jeszcze bezpłatne czy już tylko prywatnie

dentysta
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
Próchnica, chore dziąsła oraz to co najgorsze ciągły ból zęba to wszystko wiedzie człowieka do gabinetu dentystycznego. Co raz częściej jednak za te odwiedziny słono.Nieodpłatne usługi stomatologiczne wciąż istnieją w Polsce, jednakże oczekiwanie na nie jest niejednokrotnie dość długie. Jesteśmy [przyzwyczajeni już do kolejek u ortopedy i okulisty, krytykujemy czas potrzebny do umówienia badania u neurologa, natomiast nikt nie oburza się na długie oczekiwanie na przyjęcie do dentysty, co więcej przychodząc do tego lekarza zawsze mamy przy sobie portfel.

Nie bójmy się seksuologów!

para
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Gdy miewamy porządne kłopoty z pożyciem erotycznym powinniśmy na wstępie nie wpadać w panikę. W szczególności panowie, którym po prostu straszna jest impotencja, mocno panikują. Naturalnie wszelkich problemów erotycznych w żadnym razie nie należy ignorować, ale facet, któremu co pewien czas nawala "sprzęt", nie może myśleć, że to całkowicie koniec świata. Spokojna głowa - najbardziej znaczące jest to by nigdy nie popadać w swoistą paranoję, ponieważ później jest wielki kłopot z życiem seksualnym.

Świat zmysłów

oczy
Author: Nastya Birdy
Source: http://www.flickr.com
mężnie można stwierdzić, iż bez zmysłów nie ma rzeczywistości. Nawet, gdy jest to stwierdzone na wyrost proszę sobie wyobrazić osobę, która nic nie widzi, nic nie dosłyszy, nic nie poczuje… egzystuje, lecz niestety nie tak jak normalny zjadacza chleba. Na szczęście nie jest możliwa całkowita utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie słyszymy, możemy odczuwać zapach lub poczuć dotknięcie. Ale jak to jest bez jednego z nich, jak wtedy prezentuje się świat?

Psycholog – specjalista od zmęczonych myśli

niepokój cię pochłania, biegnące życie daje ci w kość, zobowiązania, przyrzeczenia, wieloletnie kredyty nie pozwalają zasnąć, do tego twoje maleństwo znowu rozchorowało się, a pracodawca nakazuje zostać ci dużej w pracy. Wiesz, że musisz, gdyż masz kredyt, co oznacza zobowiązanie niemalże na całe życie, wiesz, że musisz, bo posiadasz kochającą rodzinę. Wiesz i wiesz, działasz, robisz… Tak właśnie prezentują się obecne czasy. Nie ma czasu na refleksje, nie ma, bo raz wplątani w machinę zależności nie da się z niej wyrwać, musimy sobie w niej dać radę. Potrzebujesz oddechu, świeżego haustu powietrza, otwierasz okno i…