wizyta

Interesujące artykuły

Nie bójmy się nigdy internistów i pozostałych lekarzy!

lekarstwa
Author: Flaxe
Source: http://www.flickr.com
Niech wreszcie Polacy i nie tylko bardziej regularnie chodzą do doktorów - przecież nawet wielkie kolejki do fachowców, np. internistów, nie powinny powodować, że w zupełności zignorujemy konieczność zadbania o własne zdrowie! Zapamiętajmy, iż tylko szybko wykryte choroby dają wielką szansę na powrót do zdrowia. Naturalnie to nie znaczy, że jeżeli schorzenie zostanie potem wykryte, automatycznie utracimy szanse na rekonwalescencję, ale niech nikt nie pomyśli, iż wyłącznie hipochondrycy chadzają często do doktorów.

Psycholog – specjalista od zmęczonych myśli

niepokój cię pochłania, biegnące życie daje ci w kość, zobowiązania, przyrzeczenia, wieloletnie kredyty nie pozwalają zasnąć, do tego twoje maleństwo znowu rozchorowało się, a pracodawca nakazuje zostać ci dużej w pracy. Wiesz, że musisz, gdyż masz kredyt, co oznacza zobowiązanie niemalże na całe życie, wiesz, że musisz, bo posiadasz kochającą rodzinę. Wiesz i wiesz, działasz, robisz… Tak właśnie prezentują się obecne czasy. Nie ma czasu na refleksje, nie ma, bo raz wplątani w machinę zależności nie da się z niej wyrwać, musimy sobie w niej dać radę. Potrzebujesz oddechu, świeżego haustu powietrza, otwierasz okno i…

Świat zmysłów

oczy
Author: Nastya Birdy
Source: http://www.flickr.com
Śmiało można powiedzieć, iż bez zmysłów nie ma realności. Nawet, jeśli jest to stwierdzone z przesadą warto sobie wyobrazić osobę, która nic nie zobaczy, nic nie słyszy, nic nie poczuje… egzystuje, lecz niestety nie tak jak normalny człowiek. Na szczęście nie jest możliwa całkowita utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie dosłyszymy, możemy odczuwać zapach lub poczuć dotyk. Ale jak to jest bez jednego z nich, jak wtedy wygląda rzeczywistość?

Nie bójmy się seksuologów!

para
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Kiedy miewamy poważne problemy z życiem erotycznym musimy na wstępie nie wpadać w panikę. Szczególnie panowie, którym najzwyczajniej straszna jest impotencja, wielce panikują. Naturalnie wszelkiego rodzaju problemów erotycznych w żadnym przypadku nie należy deprecjonować, lecz mężczyzna, któremu co pewien okres czasu nawala "sprzęt", nie powinien sądzić, że to całkowicie koniec świata. Spokojna głowa - najważniejsze jest to, aby nigdy nie popadać w swoistą paranoję, ponieważ potem jest ogromny kłopot z pożyciem erotycznym.

Usługi stomatologiczne w Polsce – jeszcze bezpłatne czy już tylko prywatnie

dentysta
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
Próchnica, chore dziąsła i to co najgorsze stały ból zęba to wszystko prowadzi człowieka do gabinetu dentystycznego. Co raz częściej jednak za te odwiedziny słono.Nieodpłatne usługi stomatologiczne wciąż istnieją w Polsce, jednakże oczekiwanie na nie jest niejednokrotnie dosyć długie. Przyzwyczailiśmy się już do kolejek u ortopedy i okulisty, krytykujemy czas potrzebny do przeprowadzenia badania u neurologa, co dziwne nikt nie oburza się na długie czekanie na przyjęcie do dentysty, co więcej udając się do tego specjalisty zawsze mamy przy sobie pieniądze.

Który gabinet lekarski wybrać - dobre wskazówki?

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Odnalezienie dobrego lekarza jest aktualnie bardzo trudnym zadaniem. Szczególnie, jeśli zależy nam na odnalezieniu dobrego lekarza, który miałby względnie nieodległe wolne okienka na przyjęcia. Niestety bardzo często znajdujemy się w położeniach, które wymuszają na nas natychmiastowe działanie, toteż oczekiwanie kilka tygodni na wizytę nie jest dopuszczalne. Jak dać sobie radę w takiej sytuacji? Gdzie poszukiwać najlepszych lekarzy w naszym sąsiedztwie?