wizyta

Interesujące artykuły

Usługi stomatologiczne w Polsce – jeszcze bezpłatne czy już tylko prywatnie

dentysta
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
Próchnica, choroby dziąseł oraz to co najgorsze ciągły ból zęba to wszystko wiedzie człowieka do gabinetu stomatologicznego. Co raz częściej jednak za te wizyty płacimy.Bezpłatne usługi stomatologiczne nadal istnieją w Polsce, jednakże oczekiwanie na nie jest często dosyć długie. Jesteśmy [przyzwyczajeni już do kolejek u ortopedy i okulisty, krytykujemy czas potrzebny do załatwienia badania u neurologa, natomiast nikt nie uskarża się na długie czekanie na wizytę u dentysty, co więcej udając się do tego lekarza zawsze zabieramy ze sobą portfel.

Nie bójmy się nigdy internistów i pozostałych lekarzy!

lekarstwa
Author: Flaxe
Source: http://www.flickr.com
Niech wreszcie ludzie częściej chadzają do lekarzy - przecież nawet długotrwałe kolejki do specjalistów, przykładowo internistów, nie powinny sprawiać, że całkowicie olejemy konieczność zadbania o stan zdrowia! Pamiętajmy, iż wyłącznie błyskawicznie wykryte choroby dają ogromną szansę na powrót do zdrowia. Naturalnie to nie oznacza, że jeśli choróbsko zostanie później wykryte, z automatu stracimy szanse na zdrowe życie, ale niech nikt nie pomyśli, iż wyłącznie hipochondrycy chodzą często do lekarzy.

Świat zmysłów

oczy
Author: Nastya Birdy
Source: http://www.flickr.com
mężnie można stwierdzić, iż bez zmysłów nie ma rzeczywistości. Nawet, gdy jest to stwierdzone na wyrost proszę sobie wyobrazić osobę, która nic nie widzi, nic nie dosłyszy, nic nie poczuje… egzystuje, lecz niestety nie tak jak normalny zjadacza chleba. Na szczęście nie jest możliwa całkowita utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie słyszymy, możemy odczuwać zapach lub poczuć dotknięcie. Ale jak to jest bez jednego z nich, jak wtedy prezentuje się świat?

Nie bójmy się seksuologów!

para
Author: JKehoe_Photos
Source: http://www.flickr.com
Kiedy miewamy poważne problemy z pożyciem seksualnym musimy na wstępie nie wpadać w panikę. W szczególności panowie, którym po prostu straszna jest impotencja, bardzo panikują. Oczywiście wszelkiego rodzaju problemów seksualnych w żadnym przypadku nie można ignorować, lecz facet, któremu co jakiś czas nawala "sprzęt", nie powinien sądzić, że to całkowicie koniec świata. Spokojnie - najbardziej znaczące jest to by nigdy nie popadać w swoistą paranoję, bo potem jest bardzo duży kłopot z życiem seksualnym.

Psycholog – specjalista od zmęczonych myśli

niepokój cię pochłania, biegnące życie daje ci w kość, zobowiązania, przyrzeczenia, wieloletnie kredyty nie pozwalają zasnąć, do tego twoje maleństwo znowu rozchorowało się, a pracodawca nakazuje zostać ci dużej w pracy. Wiesz, że musisz, gdyż masz kredyt, co oznacza zobowiązanie niemalże na całe życie, wiesz, że musisz, bo posiadasz kochającą rodzinę. Wiesz i wiesz, działasz, robisz… Tak właśnie prezentują się obecne czasy. Nie ma czasu na refleksje, nie ma, bo raz wplątani w machinę zależności nie da się z niej wyrwać, musimy sobie w niej dać radę. Potrzebujesz oddechu, świeżego haustu powietrza, otwierasz okno i…

Który gabinet lekarski wybrać - dobre wskazówki?

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Odnalezienie dobrego lekarza jest aktualnie bardzo trudnym zadaniem. Szczególnie, jeśli zależy nam na odnalezieniu dobrego lekarza, który miałby względnie nieodległe wolne okienka na przyjęcia. Niestety bardzo często znajdujemy się w położeniach, które wymuszają na nas natychmiastowe działanie, toteż oczekiwanie kilka tygodni na wizytę nie jest dopuszczalne. Jak dać sobie radę w takiej sytuacji? Gdzie poszukiwać najlepszych lekarzy w naszym sąsiedztwie?