internista

Interesujące artykuły

Jak znaleźć kompetentnego internistę?

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Choroba może przytrafić się każdemu, chociaż nikt na nią nie czeka i raczej nie jest ucieszony, gdy nadejdzie. Z tej racji każdemu potrzebny jest od czasu do czasu kompetentny internista. Warszawa jest miastem, w jakim swoje usługi proponuje wielu lekarzy, tylko jak wybrać tego odpowiedniego? Najważniejsze to zweryfikować kilka czynników.

Nie bójmy się nigdy internistów i pozostałych lekarzy!

lekarstwa
Author: Flaxe
Source: http://www.flickr.com
Niech nareszcie Polacy i nie tylko częściej chodzą do doktorów - w końcu nawet wielkie kolejki do fachowców, np. dermatologów, nie mogą sprawiać, że w zupełności zignorujemy konieczność zadbania o stan zdrowia! Pamiętajmy, iż wyłącznie od razu wykryte choroby dają wielką szansę na wyzdrowienie. Naturalnie to nie znaczy, że jeżeli schorzenie zostanie później wykryte, z automatu utracimy szanse na rekonwalescencję, ale no niech nikt nie pomyśli, iż wyłącznie hipochondrycy chodzą często do lekarzy.

Jak odnaleźć dobrego lekarza w sercu Małopolski

Lekarz
Source: sxc.hu
Nikt nie lubi wizyt u lekarza, zwłaszcza jeśli mówimy o publicznej służbie zdrowia. Dalekie terminy wizyt, kolejki i niezbyt wysoka jakość świadczonych usług coraz częściej skłania nas do skorzystania z prywatnego gabinetu lekarskiego. Część przychodni ma również stosowne umowy z NFZ, więc przynajmniej z podstawowych usług możemy skorzystać nieodpłatnie w ramach naszego ubezpieczenia zdrowotnego. Jak zatem znaleźć odpowiedniego lekarza?