zabiegi

Interesujące artykuły

Zabieg botuliną we Wrocławiu

Kwas hialuronowy, zabiegi kosmetyczne
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Co roku w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale grono jego fanek rośnie. O czym mowa? Botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak rozgrzane żelazko z pogniecionymi ciuchami. Pomyśl o tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki na Sylwestra! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod niwelowania zmarszczek. W badaniu pracowni TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botoksu przyznało się 13% obywatelek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. Po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% badanych. Fanów botoksu przybywa zwłaszcza w sezonie zimowym. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce wyglądać pięknie w sylwestrową noc i w czasie karnawału.

Botoksem w zmarszczki

Moda na zabiegi lunchowe
Author: Der-Med
Source: Der-Med
Co roku w Stanach Zjednoczonych decyduje się na ten zabieg 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale grono jego fanek rośnie. O czym mowa? Botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak rozgrzane żelazko z pogniecionymi ubraniami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek mimicznych. W badaniu pracowni TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botoksu przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. zaraz po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% badanych. Zwolenników botoksu jest coraz więcej zwłaszcza w sezonie zimowym. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce wyglądać pięknie w sylwestrową noc i w czasie karnawału.

NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA A IN VITRO

ciązą
Author: Jerry Lai
Source: http://www.flickr.com
NFZ to system, który często zdaje się przychylny pacjentom. W naszym państwie ludzie bez ustanku „wieszają psy” na wiele aspektów powiązanych z funkcjonowaniem tego instytucji. Nie chodzi jedynie o długie kolejki, ale również o zbyt mała ilość lekarzy specjalistów wszystko, to prowadzi do tego, że trudno myśleć w superlatywach o Narodowym Funduszu Zdrowia. Jednak niektóre rzeczy pokazują jak ważny jest w naszym kraju NFZ m.in. jeżeli mowa o refundowanie niektórych leków czy operacji. In vitro nfz to opcja dający możliwość starania się o dzieci większej ilości osób. Dla sporej części osób to jedyna szansa na stworzenie pełnej i szczęśliwej rodziny.

Działanie lasera na cerę twarzy

Laser na nieestetyczne blizny
Author: Dreamstime
Source: Dreamstime
Skazy i przebarwienia na skórze mogą zabrać pewność siebie i sprawić, że czujemy się nieatrakcyjnie. Powodem powstania plam jest nadmierne gromadzenie się melaniny w komórkach skóry. Na powstawanie przebarwień mają wpływ czynniki hormonalne i dziedziczne, a też długie przebywanie na słońcu.

Wypoczynek i kurację jesteśmy w stanie ze sobą łączyć. Wystarczy wyjechać w odpowiednie ku temu miejsce

plaża w Kołobrzegu
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Zimą zapadamy w pewnego rodzaju sen, każdego dnia rozmyślamy o tym, ażeby przeżyć następny chłodny wschód słońca i natychmiastowo pojawić się o zachodzie słońca w domu pod grubym pledem. W ten dusimy nasze skryte tęsknoty oraz możliwości. Jedynie, gdy świat budzi się do życia przypominamy sobie, iż niedługo lato i warto byłoby dokonać przeglądu naszego ciała.

Musimy wiedzieć co zrobić, kiedy coś niedobrego rozpoczyna się dziać z naszymi kolanami

Bieganie
Author: iStock
Source: iStock
Przeważnie nie przykładamy zbyt sporej wagi do własnego zdrowia, kiedy nic nam nie doskwiera, przez to sporo ludzi jest zaskoczonych, gdy zjawiają się kłopoty ze stawami i dowiadują się, iż zużywają się one z upływem czasu. Przeważnie zużywaniu ulega chrząstka stawowa, co doprowadzić może do bólu podczas chodzenia, do zmniejszenia sprawności ruchowych, a czasem nawet i do stałego kalectwa.

Choroby siatkówki - przyczyny, objawy i terapia lecznicza

oko
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Kiedy blask dostaje się do naszego oka, kroczy przez rogówkę, soczewkę i ciało szkliste, nim finalnie dojdzie do siatkówki. Tu jest konwertowane na impulsy elektryczne. One sąza pomocą nerwu wzrokowego do mózgu, gdzie są zamieniane na jasne, chromatyczne malowidła, jakie widzimy. Jeżeli w tym procesie dojdzie do zakłóceń, mamy do czynienia z zakłóceniami widzenia. Schorzenia siatkówki przybierają masę form, a przyczyny ich tworzenia się są także różne.

W procesie rehabilitacji właściwe wyposażenie bardzo się przyda, gwarantuje ono wygodę dochodzenia do zdrowia

rehabilitacja, ćwiczenia
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Bywają sytuacje, w których nawet najprostsze zabiegi kosmetyczne i higieniczne robią człowiekowi trudność oraz czynią, że nie jest w stanie sobie samemu poradzić. Wypadki te dotyczą zarówno osób w starszym wieku oraz niepełnosprawnych, jak także pacjentów dochodzących do zdrowia po skomplikowanych zabiegach bądź wypadkach. Takie osoby nie są w pełni sprawne ruchowo więc muszą liczyć na pomoc w czasie najprostszych czynności takich, jak chodzenie czy korzystanie z łazienki. Profesjonalne wyposażenie jest w stanie zapewnić im maksimum możliwego komfortu.

Trudności z modelowaniem figuryumężczyzny

mężczyzna
Author: Blue Inc
Source: http://www.flickr.com
Często myślimy, że tylko przedstawicielki płci pięknej szaleją na punkcie fit figury, jednak i panowie są często przewrażliwieni na tym punkcie. Próbują często zrobić wszystko żeby świetnie wyglądać, ale niestety przez swą genetykę nie za każdym razem osiągają takie efekty, na jakich im zależy. Z tego powodu warto by rozejrzeli się za tym, co może im pomóc. Zdarza się, że mężczyznom przeszkadza zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w okolicach klatki piersiowej.

Pages