Malediwy

Interesujące artykuły

Każdy z nas marzy o niezapomnianych wakacjach, zwłaszcza, gdy za oknem panuje ziąb, sypie śnieg i w zasadzie nie mamy chęci na wyjście

Malediwy
Author: Marcus
Source: http://www.flickr.com
Wolimy raczej planować następny urlop, który choć czeka nas dopiero za parę miesięcy, już teraz wart jest przemyślenia. Pomysłem, który z pewnością ci się spodoba, są chociażby wyspy Malediwy. Malediwy to archipelag wysp, tworzony przez atole, a zatem grupy wysp, które opasają płytką lagunę i stanowią specyficzny pierścień. Dlatego tak rewelacyjnie prezentują się fotografie wykonywane z góry. Malediwy kuszą podróżnych z całego świata. Nie da się zaprzeczyć, że to niezaprzeczalny raj.

Malediwy – idealny pomysł na wypoczynek w zacisznym miejscu

Malediwy
Author: Saïda Hächler
Source: http://www.flickr.com
Każdy często myśli o zobaczeniu czegoś zupełnie nowego w trakcie swoich wakacji. Współcześnie dzięki interesującym ofertom wakacyjnym można udać się do rzeczywiście interesujących i egzotycznych krajów. Pod tymi względami bardzo odznaczają się Malediwy – jedyny w swoim rodzaju archipelag położony na Oceanie Indyjskim, słynny z wyjątkowo pięknych plaż, spokoju, przejrzystej czystej wody , a także przyjemnego wyspiarskiego klimatu.