ubiór

Interesujące artykuły

W jaki sposób ubrać się do jazdy konnej

koń
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy doskonale wie, że strój do ćwiczeń są bardzo istotne. Nie można ot tak w skórzanych spodniach i pierwszych z brzegu sandałach zacząć biegać. Owszem dawniej wszystkie dzieciaki biegały w najzwyklejszych spodniach dresowych i byle, jakich sportowych butach, ale przeważnie grały one w piłkę lub zwyczajnie bawiły się na podwórku. Jednak im mamy więcej lat tym większą wagę przykładamy nawet przy wyborze sportowych ciuchów, bo doskonale wiemy, że dobrze dopasowany strój ułątwi nam w odpowiednim wysiłku.

Sezonowe trendy sportowe – sport dla dwojga

Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Jeśli chodzi o modę to jedno jest pewne: sport nigdy z niej nie wyjdzie! Zadbane, zdrowe ciało, szczupła, ale zdrowa figura oraz znakomite samopoczucie są ważne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sport dla dwojga to najlepsze rozwiązanie, które do biegania motywuje obie płcie. Parom z pomocą śpieszy moda sportowa, którą lansuje coraz więcej marek na rynku. Wspólne bieganie w połączeniu ze zbliżonym ubiorem dodatkowo łączy dwie osoby. Stroje damskie oraz męskie, którym moda sportowa nadała styl oraz kolory, znaleźć można również w sieciówkach.

Jaki ekwipunek turystyczny jest niezmiernie niezbędny w górach

Author: www.nartyslowacja.pl
Wycieczka w góry jest przedsięwzięciem, które nierzadko wymaga od uczestników posiadania określonego wyposażenia. Oczywiście bardzo dużo zależy od tego, jak wysokie jest pasmo górskie, które wybiera się na wycieczkę. Są bowiem, też w Polsce, pasma górskie niezbyt wysokie, a miejscami całkowicie płaskie. Tego rodzaju tereny nadają się do niezbyt wymagających wypraw, a wręcz do spacerów.

Troszkę oryginalniejszy wygląd jest czymś na wagę złota!

ciuchy sportowe
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Moda uliczna to w dzisiejszych czasach coś niezmiernie rozpowszechnionego. Pewnie z tego powodu, że nareszcie mieszkańcy naszego kraju mają możliwość manifestować własne "ja" na bardzo wiele sposobów. Można w sumie powiedzieć, iż w szczególności streat wear to powszechny prąd wśród pań - przede wszystkich młodych.