ubiór

Interesujące artykuły

Sezonowe trendy sportowe – sport dla dwojga

Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Biorąc pod lupę modę to jedno jest pewne: sport nigdy z niej nie wyjdzie! Umięśnione, zdrowe ciało, szczupła, lecz zdrowa figura oraz dobre samopoczucie są istotne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sport dla dwojga to wyjątkowe rozwiązanie, które do uprawiania sportu zachęca kobiety i mężczyzn. Parom z pomocą śpieszy moda sportowa, którą promuje coraz więcej firm na rynku. Bieganie we dwójkę razem ze zbliżonym ubiorem dodatkowo łączy parę. Ubrania damskie oraz mężczyzn, którym moda sportowa nadała styl oraz kolory, znaleźć można również w popularnych sieciach odzieżowych.

Jaki ekwipunek turystyczny jest niezmiernie niezbędny w górach

Author: www.nartyslowacja.pl
Wycieczka w góry jest przedsięwzięciem, które nierzadko wymaga od uczestników zakupienia określonego sprzętu. Oczywiście bardzo wiele zależy od tego, jak wysokie jest pasmo górskie, jakie wybiera się na wyprawę. Istnieją bowiem, także w Polsce, pasma górskie niezbyt wysokie, a w niektórych miejscach całkowicie płaskie. Tego rodzaju tereny nadają się do niezbyt wymagających wypraw, a wręcz do spacerów.

W jaki sposób ubrać się do jazdy konnej

koń
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy dobrze wie, że ciuchy do ćwiczeń są bardzo istotne. Nie możemy po prostu w skórzanych spodniach i pierwszych z brzegu sandałach zacząć biegać. Owszem kiedyś wszystkie dzieciaki biegały w najzwyklejszych spodniach dresowych i jakichkolwiek sportowych butach, ale przeważnie grały one w piłkę albo zwyczajnie bawiły się na świeżym powietrzu. Jednak im mamy więcej lat tym większą wagę zwracamy nawet do sportowego stroju, bo doskonale wiemy, że dobrze dobrany strój pomoże nam w odpowiednim wysiłku.