obozy

Interesujące artykuły

Nigdy nie jest za późno na naukę jazdy konnej

Konie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W naszym kraju jazda konna, od kilku sezonów zdobywa coraz większą liczbę fanów. Wielu ludzi urzeczonych jest tak bliskim obcowaniem z koniem, a satysfakcję daje im zdobywanie jeździeckich umiejętności. A przy tym dociera do nich, że jazda konno nie jest ani bardzo droga, ani trudna.

Jazda konna - to super sport a także hobby dla każdego

Jazda konna, zawody jeździeckie
Author: Doha Stadium Plus Qatar
Source: http://www.flickr.com
Jazda konna uchodziła za popularną formę spędzania czasu oraz sportu już stulecia temu. W dawnych czasach również długotrwale była jedynym, a zarazem najlepszym środkiem transportu. Chodzi w tym miejscu zarówno o jazdę konną indywidualnie, jak i stosowanie wozów ciągniętych przez konie. Ta forma transportu aktualnie wykorzystywana jest raczej tylko w celach rozrywkowych.

Rola aktywności fizycznej i uprawiania sportów na odpowiednie nawyki naszych dzieci.

buty nike vapor
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Sport jest ważny w życiu większości z nas, niestety nadal za dużo ludzi zupełnie nie przykłada uwagi do sportowej aktywności. Tak naprawdę wszystko zaczyna się już w wieku dziecięcym - jeżeli w dzieciakach nie zacznie się szczepić zamiłowania do uprawiania sportów, to trudno może być oczekiwać tego, że w wieku dorosłym zechce im się systematycznie ćwiczyć. Tak więc to od rodziców musi wyjść odpowiedni przykład, to oni muszą pokazać swoim potomkom, jak jeździ się na rowerze, biega za piłką czy pływa.

Aktywny wypoczynek dziecka na obozach konnych

Kucyk i dziewczynka
Author: pxlcookies
Source: http://www.sxc.hu/
Obozy konne to najlepsza dla malców opcja aktywnego spędzania czasu poza domem z rówieśnikami. Zaprzyjaźnienie się z końmi może przesądzić także o relacjach malucha z ludźmi, dlatego rekomendowane jest inwestować w poznawanie przez niego świata od tej strony. Wybierając aktywny wypoczynek, troszczymy się również o systematyczny ruch dziecka. Będzie to miało pozytywne odzwierciedlenie w ciągu całego życia. Wskazane jest zwrócić uwagę na szeroką ofertę obozów konnych, jaka w sieci jest nieustannie aktualizowana.

Wakacje z końmi

koń
Source: flickr.com
Wakacje są rewelacyjnym terminem aby uzupełnić zaległości. Regularnie odkładamy coś „na jutro” tylko z tej przyczyny, iż nie dysponujemy wystarczającą ilością czasu. Przeważnie natłok obowiązków, praca lub szkoła nie pozwalają nam na rozwój osobisty.