zwierzęta

Interesujące artykuły

Odwiedzanie ciekawych miejsc z fantazją, z daleka od cywilizacji

las
Author: SarahMcD
Source: http://www.flickr.com
Czasami wystarczy niewiele poświęcenia, trochę umiejętności ale i inwencji, by spędzić fantastyczny weekend, nabrać sił i powrócić w poniedziałek skoro świt do pracy z plecakiem pełnym nowej energii. Istnieją wioski, otoczone ze wszystkich stron leśnym drzewostanem a dodatkowo ten las w każdą stronę rozciąga się po kilkanaście kilometrów.

Jazda konna - to super sport a także hobby dla każdego

Jazda konna, zawody jeździeckie
Author: Doha Stadium Plus Qatar
Source: http://www.flickr.com
Jazda konna uchodziła za popularną formę spędzania czasu oraz sportu już stulecia temu. W dawnych czasach również długotrwale była jedynym, a zarazem najlepszym środkiem transportu. Chodzi w tym miejscu zarówno o jazdę konną indywidualnie, jak i stosowanie wozów ciągniętych przez konie. Ta forma transportu aktualnie wykorzystywana jest raczej tylko w celach rozrywkowych.

Urlop w Bangkoku czyli garść informacji o tym, co powinno się wiedzieć planując wylot w to niezwykłe miejsce.

Bangkok
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Malejące ceny za połączenia lotnicze powodują, że dalekie, egzotyczne kraje zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością wśród turystów. Jednym z chętniej wybieranych miejsc na wakacyjne wyjazdy są kraje południowej Azji, pośród jakich zdecydowanie największą popularnością cieszy się Tajlandia.