Grecja

Interesujące artykuły

Wycieczka na wyspy karaibskie to gwarancja wypoczynku i niezapomnianych wrażeń.

wakacje
Author: J P
Source: http://www.flickr.com
Niejeden z nas marzy o egzotycznych wakacjach. Rajskie plaże, lazur morza, złoty piasek i błękitne niebo to dla wielu wymarzony wakacyjny krajobraz. W wakacje, jeśli mamy szczęście, możemy trafić na piękną i pełną słońca pogodę nad Bałtykiem. Ale każdy, kto choć jeden raz był nad nim, wie, że niestety jest to bardzo trudne. Taka już jest niestety uroda naszego polskiego Bałtyku. Tym, którzy nie wyobrażają sobie wczasów inaczej niż na plaży i w wodzie, pozostaje wyjazd do ciepłych krajów, w których nieomal przez cały rok panują wysokie temperatury.

Szukasz ciekawego pomysłu na urlop? Decyduj się na wyjazd kitesurfingowy z doświadczonym organizatorem

Kitesurfing
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Wakacje są czasem, gdy chce się wypocząć oraz zaznać relaksu. Jednocześnie jednakże w czasie wakacyjnych wypraw dąży się do tego, by zobaczyć jak najwięcej interesujących atrakcji i zaznać emocjonujących przeżyć. Warto postarać się, żeby wakacje stały się niezapomnianym czasem w naszym życiu. Inspiracją na spędzenie świetnych wakacji potrafią okazać się wyprawy na kitesurfing.

Chcesz wyjechać w niezwykłą podróż? Wybierz miejsce, które urzeknie cię własnym pięknem

Bali wyspa
Author: Madalina Ungur
Source: http://www.flickr.com
Któż z nas nie śni o pięknych oraz interesujących podróżach, zwiedzeniu świata oraz poznawaniu najpiękniejszych jego regionów? Dziś orientalne wycieczki nie stanowią już większego problemu, należy tylko zebrać na nie właściwe środki. Prawie każde biuro podróży zapewnia obecnie doskonałe wycieczki w nieznane zakątki globu oraz intrygujące wczasy w dalekich miejscach.

Krótki opis najbardziej słonecznej wyspy z Grecji Rodos, zalety urlopu w tym pięknym miejscu.

Plaża
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Bałtyk ma swój niezwykły urok, ale też jedną ogromną wadę. Pogoda tam bywa nieprzewidywalna, można w okresie urlopu trafić na wysokie upały, lecz można też całe dwa tygodnie przesiedzieć pod parasolem. Zupełnie odmiennie jest w krajach położonych nad Morzem Śródziemnym, tam w zasadzie na okrągło świeci słońce, a pogoda z deszczem występuje naprawdę sporadycznie.

Wakacje już blisko – warto zacząć planować je jak najszybciej!

wakacje - image
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Wakacje tuż tuż, z tego powodu już teraz warto przeglądnąć najnowsze oferty i wziąć się za planowanie podróży. Większość z nas planuje dany czas z sporym wyprzedzeniem, nie tylko z uwagi na tańsze bilety, ale także z racji na wizję podróży, na którą udamy się po męczącym okresie pracy.