plaża

Interesujące artykuły

Jakie atrakcje do wyboru będą mieć turyści którzy zamierzają spędzić wakacyjny urlop w Polsce

bukowina tatrzańska
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Nasz kraj ma ten ogromny plus, że może zaoferować turystom niezwykle różnorodne miejsca, w jakich będą mogli wypocząć. Obszar południa kraju to bardzo piękne, miejscami dzikie i niedostępne góry, w jakich spędzić można aktywnie czas w zasadzie o każdej porze roku.

Z jakiej przyczyny warto skusić się na wynajęcie nowoczesnego domku przy plaży?

morze
Author: Atos
Source: http://www.flickr.com
Niemało osób chciałoby spędzić wakacje nad morzem, decydując się równocześnie na nocleg o jak najwyższej klasie. W takiej sytuacji warto zdecydować się na wynajem domku, kierując się oczywiście indywidualnymi możliwościami finansowymi. Czasami znakomitym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na znacznie dłuższy wynajem, chociażby na okres całych wakacji.

Podróż poślubna - rewelacyjna okazja na luksusowy wypoczynek i romantyczne wieczory z drugą połówką

Wakacje w Costa Del Sol
Source: iiimillenium.pl
Z pewnością wiele młodych małżeństw pragnie przepięknego ślubu, dopełnionego znakomitą ceremonią i niezapomnianą podróżą poślubną. Aby było to możliwe, konieczne jest spełnienie kilku ważkich warunków – przykładowo zaproszenie korzystnej dla nich liczby przyjaciół, podkreślenie zabawy muzyką, niesamowite otoczenie , a także niezrównana zabawa, a w razie podróży – profesjonalna i idealna organizacja.

W jakim miejscu spędzić tegoroczne wakacje? Zastanawiałeś się, gdzie się wybierzesz?

Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Do wyjazdu na letni urlop wprawdzie zostało jeszcze naprawdę niemało czasu, ale już w tej chwili bardzo dużo osób zastanawia się, gdzie pojechać w tym roku. Dla osób, które stawiają na egzotyczne klimaty, wypoczynek na pełnej piasku plaży połączony ze zwiedzaniem ciekawych miejsc idealnym miejscem wydają się być Karaiby.

Jakiego rodzaju atrakcje mogą czekać na turystów nad polskim morzem?

Plaża nad Bałtykiem
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Wybrzeże Bałtyku od lat przyciąga bardzo sporą grupę turystów. Ogromne większość z nich pragnie odpoczywać w najbardziej znanych miejscowościach wypoczynkowych. Ci, którzy szukają miejsc cichych i spokojnych są w stanie odwiedzić wioska słynąca ze spokoju i ciszy czyli Jantar.

Woda to niebezpieczny żywioł

ratownik
Author: Simone Liberanome
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wyruszamy w góry, zaznaczymy iż gdzieś blisko jest grupa ratowników górskich, którzy w razie jakichś trudów wyruszą nam na ratunek. Na szczęście taką samą pewność, że dobre osoby czuwają nad naszym bezpieczeństwem, możemy posiadać odpoczywając nad wodą. Co więcej, ta pewność jest jeszcze większa, gdyż tutaj właściwie ratownik jest w pobliżu naszego wzroku, pewnie że pod warunkiem, że weźmiemy odpowiedni rodzaj plaży.

Czemu powinniśmy zdecydować się na wyjazd na Dominikanę? Kiedy najlepiej pojechać w tamten rejon?

dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Zawsze w momencie gdy za oknem jest gorsza pogoda zaczynamy marzyć o wyjazdach do odległych krajów. Najlepiej tam, gdzie jest ciepło, słońce świeci, oprócz tego jest morze oraz plaża. Powinna to być dla nas swego rodzaju odskocznia od cogodzinnej szarości. Przeglądając oferty biur podróży można natknąć na dosyć oryginalny, lecz już coraz bardziej popularny kierunek. A może by tak wybrać się na Dominikanę? Dominikana leży na wyspie Haiti w basenie Morza Karaibskiego. Jest to kraj prawie siedem razy mniejszy niż Polska, ale zachwycający roślinnością i pięknymi plażami.

Orientalne podróże lastminute

egzotyka
Author: Grant Montgomery
Source: http://www.flickr.com
Filipiny to wybrzeża i wysepki. Południe archipelagu zdecydowanie bardziej sprzyja wielbicielom plaży i wylegiwania się w słońcu. Tysiące wysp, rajskie plaże, krystalicznie czysta woda, cudownie kolorowe ryby, bujne równikowe dżungle i jedni z najbardziej życzliwych krajowców na świecie.Wakacje Filipiny to relaks bez spalin, zgiełku i internetu, to plaża z białym piachem i lazurową wodą. Ludność żyje biegiem dnia. Pobrzmiewa życiem o wschodzie słońca, i cichnie natychmiast po zachodzie. Pobyt na Filipinach może stać się pięknym przeżyciem pod zastrzeżeniem, że weźmie się pod uwagę przeważające tam okoliczności atmosferyczne.

Dogódź sobie! - wypoczynek nad rodzimym morzem

plaża w Łebie
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Wiosna już na dobre zadomowiła się wśród nas, z pewnością zaczynamy już snuć plany urlopowe. Każdy z nas ma swoje ulubione rejony - niektórzy każdego roku wybierają chorwackie plaże, inni preferują sierpniowy wypoczynek spędzić w Tatrach, jeszcze inni wybierają się nad Bałtyk. Bez względu na to, w którym kierunku pojedziesz na wyjazd, warto obmyślić go wcześniej, określić dokładnie miejscowość, znaleźć nocleg i każde inne potrzebne dane, które usprawnią nam planowanie.

Pages