plaża

Interesujące artykuły

W jakim miejscu spędzić tegoroczne wakacje? Zastanawiałeś się, gdzie się wybierzesz?

Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Do wyjazdu na letni urlop wprawdzie zostało jeszcze naprawdę sporo czasu, ale już w tej chwili naprawdę dużą ilość osób zastanawia się, jakie miejsce wybrać na wypoczynek w tym roku. Dla osób, które stawiają na egzotyczne klimaty, wypoczynek na wypełnionej piaskiem plaży połączony ze zwiedzaniem historycznych miejsc doskonałym miejscem wydają się być Karaiby.

Egzotyczna Aruba idealna na tegoroczne wczasy

Aruba
Author: Misty Johnson
Source: http://www.flickr.com
Dużymi krokami zbliża się okres wakacyjny, a z nim konieczność zdecydowania, gdzie tym razem pojedziemy na urlop. Rzecz jasna możliwości mamy w tym względzie wiele i nie powinniśmy mieć problemów z dobraniem oferty do posiadanych potrzeb. Może tym razem warto postawić na jakieś egzotyczne wakacje? Tym razem mogą być to chociażby wczasy na Arubie…

Krótki opis najbardziej słonecznej wyspy z Grecji Rodos, zalety urlopu w tym pięknym miejscu.

Plaża
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Morze Bałtyckie ma swój niezwykły urok, ale też jeden ogromny minus. Pogoda nad nim bywa nieprzewidywalna, można w czasie urlopu trafić na trzydziestostopniowe upały, ale można też cały tydzień moknąć w deszczu. Zupełnie odmiennie będzie w krajach leżących na południu Europy, tam praktycznie na okrągło świeci słońce, a deszczowa pogoda występuje naprawdę sporadycznie.

Marzysz o niezwykłych przygodach? Wszystko jest możliwe, biura podróży proponują coraz ciekawsze wyjazdy do odległych rejonów na świecie

samolot na lotnisku
Author: ERIC SALARD
Source: http://www.flickr.com
Zagraniczne wyjazdy stwarzają idealną okazję, by poznać obcą kulturę, zetknąć się z przedstawicielami obcych narodowości, posmakować niezwykłych smakołyków i zobaczyć wspaniałe miejsca. Pośród Polaków zainteresowaniem cieszą się wycieczki po Europie, nasi rodacy z chęcią wybierają się także na urlop nad Morzem Śródziemnym, w Chorwacji czy Turcji.

Jakie atrakcje do wyboru będą mieć turyści którzy zamierzają spędzić wakacyjny urlop w Polsce

bukowina tatrzańska
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Nasz kraj ma tę ogromną zaletę, że może zaoferować turystom bardzo zróżnicowane miejsca, w których mogą wypocząć. Całe południe kraju to wspaniałe, w wielu miejscach niedostępne i dzikie góry, w których można aktywnie spędzać czas praktycznie o każdej porze roku.

Aranżujesz najbliższe wakacje? Wybierz Kaszuby!

kaszuby
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Razem z początkiem wiosny i nadejściem pierwszych, pogodnych dni, wielu z nas zaczyna snucie planów wakacyjnych. Cześć ludzi chce udać się w daleką przeprawę na inny kontynent. Inni zaspokoją się tygodniowym wyjazdem na włoskie plaże. Jeszcze inni preferują intensywny wypoczynek w pobliskich górach.

Pages