cel

Interesujące artykuły

Wygrana na murawie - idealne obuwie piłkarskie

Nike CTR 360
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Lada moment nadejdzie wiosna... Lecz jak zauważymy, że już przyszła? Organizując eskapadę za miasto. Świeże powietrze zawsze mile widziane, więc wsiadamy na rowery! W trakcie naszego wypadu obserwujemy spragnionych ruchu,słonecznej pogody ludzi: na rowerach, w czasie spaceru, czy biegu. Zachwycające widoki, ale jedziemy dalej.

Jak zacząć przygodę z kulturystyką?

kulturystyka
Na czym polega kulturystyka i czy jest to sport dla każdego?


kulturystyka
Kulturystyka to dość specyficzny sport, który polega głównie na pracy nad naszymi mięśniami. U osób, które zajmują się tym regularnie, są one bardzo rozwinięte i osiągają imponujące rozmiary, którymi zwykli ludzie nie mogą się pochwalić.

Jakim sposobem zadbać o atrakcyjny ogród?

sport - odwzorowanie
Author: Lock the Gate Alliance
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada własny dom, wie dobrze, że jednym z jego elementów może stać się ogród. Nierzadko nie zwracamy dużej uwagi na jego wygląd, a jest to raczej błąd. Jeśli nie zadbamy o ogród, pozostaje brzydki i nieatrakcyjny, z kolei piękny i zadbany ogród to miejsce, jakie warto w wolnej chwili odwiedzić
.

Czy wiemy jakie odżywki na masę możemy zażywać?

ćwiczenia
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy troszczyć się o własne ciało

Jeśli chcemy poczuć się odpowiednio sami ze sobą, to musimy troszczyć się o swoje ciało. Im będzie ono lepsze, tym większa będzie nadzieja, że dłużej będziemy się radować z idealnego zdrowia, a też lepiej będziemy się czuć w swojej skórze. Przez to trzeba ćwiczyć, odpowiednio się odżywiać, tak żeby okazać się zadowolonym z własnego wizerunku.