boisko

Interesujące artykuły

Wygrana na murawie - idealne obuwie piłkarskie

Nike CTR 360
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Lada moment nadejdzie wiosna... Lecz jak zauważymy, że już przyszła? Organizując eskapadę za miasto. Świeże powietrze zawsze mile widziane, więc wsiadamy na rowery! W trakcie naszego wypadu obserwujemy spragnionych ruchu,słonecznej pogody ludzi: na rowerach, w czasie spaceru, czy biegu. Zachwycające widoki, ale jedziemy dalej.

Atrakcyjne obuwie na mecz piłki nożnej

Nike T90
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. W tej jakże nieskomplikowanej, lecz bardzo trafnej myśli skupia się pojęcie piłki nożnej. Z całą odpowiedzialnością można rzec o Kazimierzu Górskim, że był Sokratesem polskiej piłki. Mimo prostego przekazu zawsze mówił niezwykle istotne rzeczy. Przekształcając słowa mistrza można też rzec, że piłka jest okrągła a nogi są dwie. I jedynie od umiejętności oraz szczęścia zależy której drużynie kibicie nie zaśpiewają „nic się nie stało”.

Jakie są stroje do piłki

piłka nożna
Author: Jon Candy
Source: http://www.flickr.com

Piłka nożna obecnie jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w skali świata. Jest powszechnie lubiana także na terenie Polski. Dlatego przykładowo pragnieniem wielu młodych chłopców jest zostanie kiedyś zawodowym zawodnikiem. Młodzi chłopcy mają możliwość wstąpienia do klubu sportowego, gdzie nabywają umiejętności uczeni przez profesjonalnego trenera. Spora liczba chłopców także preferuje grę samodzielną w ramach spędzania wolnego czasu.

Odpowiednie obuwie to dobry mecz

obuwie nike
Author: Josh Podolske
Source: http://www.flickr.com
Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego społeczeństwa i zapytać o główną - ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większa liczba pytanych zdecydowanie odpowiedziała: piłka nożna. Zaskakująca reakcja zważywszy na to, że nasza reprezentacja od kilku już sezonów nie zapewniła nam zbyt wielu powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Ano stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki.

Piłka nożna firmy adidas, a także torby adidas

Piłka nożna
Author: Pete Nowakowski
Source: http://www.flickr.com
Kiedy rozpoczynamy treningi nie myślimy o wspaniałych ubraniach sportowych, skupiamy się na tym, żeby zrobić trening jak najlepiej. To jest nasz cel, zrobić trening, poćwiczyć więcej niż poprzedniego dnia. Nie jest to łatwe zadanie, bo nie zawsze posiadamy predyspozycje do wybranego sportu. Ale prawda jest taka, że jeżeli mowa o piłce nożnej to niemalże każdy chłopiec, a i trochę dziewczynek lubi pograć w piłkę.

Rękawice – atrybut każdego piłkarza

na meczu
Author: Artur Potosi
Source: http://www.flickr.com
Gdyby przeprowadzić sondę wśród polskiego narodu i zadać pytanie o główną - według nich, narodową dyscyplinę sportu, ewidentnie większość pytanych zdecydowanie odpowiedziała: piłka nożna. Zadziwiające zważywszy na to, że nasza drużyna ostatnimi czasy nie zapewniła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki.

Sportowe ubrania piłkarskie

stroje piłkarskie
Author: Ver en vivo En Directo
Source: http://www.flickr.com
Kiedy małe dzieci biegające na lepiej lub gorzej zaaranżowanym boisku grają w piłkę nie jest dla nich ważne to co mają na sobie, to czy mają ekstra buty, czy zwykłe trampki. Najważniejsza dla tych dzieciaków jest możliwość grania w nogę. Jedni chcą być jak Jerzy Dudek, a inni chcą grać jak Zinedine Zidane. Jednak rodzice kupują swoim dzieciom komplety piłkarskie. Taki komplet, to koszulka i spodenki. Cała resztę typu getry czy korki musimy kupić osobno. Jednak zakup samego kompletu piłkarskiego to kwota kilkudziesięciu złotych. Możemy kupić taki porządny komplet już za sto złotych, często jak dobrze poszukamy znajdziemy tańsze opcje.

Nike Hypervenom, Nike Mercurial Vapor

Nike Mercurial
Author: Jenifer Corrêa
Source: http://www.flickr.com
Najnowsze trendy na wiosnę – lato 2014? Wyszukana forma, zdecydowana kolorystyka oraz zaawansowana technologia. Chwila, czy na pewno myślimy o tym samym? Tak, dziś moda dosięgła nawet do linii boiska . A były czasy w których wszystkie buty piłkarskie były czarno-białe... Jakiś czas temu zachwyt wzbudzały pomalowane na złoto korki Zinedine Zidane'a lub Ronaldinho. Następnie świat zapragnął olśnić – w pełnym tego słowa znaczeniu, pewien zawodnik Borussi Dortmund i zamówił sobie kilka modeli kunsztownie dekorowanych kryształami korków.