boisko

Interesujące artykuły

Sportowe ubrania piłkarskie

stroje piłkarskie
Author: Ver en vivo En Directo
Source: http://www.flickr.com
Kiedy małe dzieci biegają na lepiej lub gorzej zorganizowanym boisku grają w piłkę nie jest dla nich ważne to jak są ubrane, to jakie mają buty. Najważniejsza dla tych dzieciaków jest możliwość grania w nogę. Jedni chcą być jak Artur Boruc, a inni chcą być niczym Luis Figo. Jednak rodzice kupują swoim dzieciom komplety piłkarskie. Na taki komplet składa się koszulka i spodenki. Resztę np. getry czy buty trzeba kupić osobno. Kupno kompletu piłkarskiego to kwota kilkudziesięciu złotych. Możemy kupić taki porządny komplet już za sto złotych, a czasem nawet i taniej.

Wygrana na murawie - idealne obuwie piłkarskie

Nike CTR 360
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Za chwilę wiosna... Lecz jak spostrzeżemy, że rozpoczęła się na dobre? Decydując się na wycieczkę poza teren miasta. Świeże powietrze zawsze mile widziane, więc wsiadamy na rowery! W trakcie naszego wypadu mijamy spragnionych ruchu,słonecznej pogody ludzi: z rowerami, w czasie energicznego marszu, czy biegu. Wspaniałe widoki, jednak ruszamy dalej - cała naprzód ku nowej przygodzie, taka gratka nie zdarza się co dzień!

Jakie są stroje do piłki

piłka nożna
Author: Jon Candy
Source: http://www.flickr.com

Piłka nożna obecnie jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Jest powszechnie lubiana również na terenie Polski. Dlatego na przykład marzeniem sporej liczby młodych chłopców jest zostanie w przyszłości zawodowym piłkarzem. Młodzi ludzie mogą wstąpić do klubu piłkarskiego, gdzie nabywają umiejętności uczeni przez wykwalifikowanego trenera. Wielu chłopców również preferuje grę samodzielną w ramach spędzania wolnego czasu.

Atrakcyjne obuwie na mecz piłki nożnej

Nike T90
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. W tej jakże nieskomplikowanej, lecz bardzo trafnej myśli skupia się pojęcie piłki nożnej. Z całą odpowiedzialnością można rzec o Kazimierzu Górskim, że był Sokratesem polskiej piłki. Mimo prostego przekazu zawsze mówił niezwykle istotne rzeczy. Przekształcając słowa mistrza można też rzec, że piłka jest okrągła a nogi są dwie. I jedynie od umiejętności oraz szczęścia zależy której drużynie kibicie nie zaśpiewają „nic się nie stało”.

Odpowiednie obuwie to dobry mecz

obuwie nike
Author: Josh Podolske
Source: http://www.flickr.com
Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego społeczeństwa i zapytać o główną - ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większa liczba pytanych zdecydowanie odpowiedziała: piłka nożna. Zaskakująca reakcja zważywszy na to, że nasza reprezentacja od kilku już sezonów nie zapewniła nam zbyt wielu powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Ano stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki.

Piłka nożna firmy adidas, a także torby adidas

Piłka nożna
Author: Pete Nowakowski
Source: http://www.flickr.com
Kiedy rozpoczynamy treningi nie myślimy o wspaniałych ubraniach sportowych, skupiamy się na tym, żeby zrobić trening jak najlepiej. To jest nasz cel, zrobić trening, poćwiczyć więcej niż poprzedniego dnia. Nie jest to łatwe zadanie, bo nie zawsze posiadamy predyspozycje do wybranego sportu. Ale prawda jest taka, że jeżeli mowa o piłce nożnej to niemalże każdy chłopiec, a i trochę dziewczynek lubi pograć w piłkę.

Rękawice – atrybut każdego piłkarza

na meczu
Author: Artur Potosi
Source: http://www.flickr.com
Gdyby przeprowadzić sondę wśród polskiego narodu i zadać pytanie o główną - według nich, narodową dyscyplinę sportu, ewidentnie większość pytanych zdecydowanie odpowiedziała: piłka nożna. Zadziwiające zważywszy na to, że nasza drużyna ostatnimi czasy nie zapewniła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki.

Nike Hypervenom, Nike Mercurial Vapor

Nike Mercurial
Author: Jenifer Corrêa
Source: http://www.flickr.com
Najnowsze trendy na wiosnę – lato 2014? Wyszukana forma, zdecydowana kolorystyka oraz zaawansowana technologia. Chwila, czy na pewno myślimy o tym samym? Tak, dziś moda dosięgła nawet do linii boiska . A były czasy w których wszystkie buty piłkarskie były czarno-białe... Jakiś czas temu zachwyt wzbudzały pomalowane na złoto korki Zinedine Zidane'a lub Ronaldinho. Następnie świat zapragnął olśnić – w pełnym tego słowa znaczeniu, pewien zawodnik Borussi Dortmund i zamówił sobie kilka modeli kunsztownie dekorowanych kryształami korków.