klif

Interesujące artykuły

Domki jako świetny pomysł na urlopowy wyjazd

Wakacje nad morzem
Author: Fons Heijnsbroek
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku sporo rodzin ma problem gdzie wyjechać z pociechami na wczasy, aby nie przeżyć rozczarowania, a wczasy były przywoływane z uśmiechem przez cały rok. Dobór pozycji na jeżdżenie z maluchami jest przebogaty. Jedni wolą odludne piaszczyste wybrzeża, inni interesujące muzea, w których nie ścigają za dotykanie eksponatów, a jeszcze inni gwarne akwaparki.

Wakacje Ustronie Morskie - najlepsza forma na tegoroczny urlop

Kuter na Bałtyku
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – głosi słynne przysłowie. A i tak się składa, że znaczna część Polaków bardziej kojarzy egipskie piramidy, niż piękne, nasze polskie morze. Na szczęście, coraz więcej z nich zmienia kierunek swoich wczasów na polskie kurorty turystyczne.

Co trzeba zobaczyć na Krecie? Jakiego rodzaju atrakcje oferuje ta wyspa? Jakie powinny być obowiązkowe punkty w czasie zwiedzania?

zabytki greckie
Author: Les Chatfield
Source: http://www.flickr.com
Kreta, to znaczy największa z greckich wysp różni się bogatą przeszłością i kulturą. Na Krecie warto obejrzeć najpiękniejsze jak i słynne pałace minojskie, zabytki weneckie oraz tureckie i oczywiście malownicze plaże, góry i jaskinie.