widoki

Interesujące artykuły

Perfekcyjne miejsce na urlop

bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Jeśli marzymy o idealnych wakacjach, to na 100% świetną możliwością mogą być góry. A jeżeli nie mamy czasu na ćwiczenia i raczej prędko się męczymy, to powinniśmy wybrać góry, które nas nie przerażą. Dlatego jeżeli zaczniemy plany na wakacje, to niech to będą wakacje w Bieszczadach. Bieszczady to bardzo fajne tereny, gdzie różnice wysokości nie są takie jak w Tatrach, więc na sto procent sobie poradzimy. A osoby bardziej zaprawione w bojach będą mogły wybrać dla siebie dłuższe trasy. To też wyzwanie.

W jakie miejsce warto wybrać się na wakacje? Trudny wybór pomiędzy wakacjami nad morzem, a odpoczynkiem w górach.

szczyty w Bieszczadach
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Planując wczasy warto zdecydować się na odpoczynek w Polsce, ponieważ wciąż mało osób jest w stanie wymienić wszystkie zalety naszego kraju. Imponujące krajobrazy oraz interesujące zabytki pozwalają na aktywny wypoczynek, w czasie którego mamy możliwość, aby dowiedzieć się wielu przydatnych informacji dotyczących naszej historii i kultury.

Jakie hotele w Pieninach zarezerwować i co zabrać w góry, by czuć się komfortowo?

pieniny
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Gdzie wybrać się na jazdę nartami? I co ze sobą zapakować? Te i inne pytania stawiają sobie wszyscy ulubieńcy śnieżnych podbojów. Norm jest kilka, a rejonów do odwiedzenia jest całkiem wiele. Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Zieleniec, Szczyrk, Pieniny to tylko niektóre z topowych regionów gdzie bardzo dobrze można spędzić ferie zimowe.Kolejne najbardziej popularne i oblegane przez miłośników zimowych atrakcji miejsca to Szklarska Poręba, Wisła czy też Kasprowy Wierch. Można tam nie tylko skorzystać z struktury narciarskiej, ale ponadto zwiedzać wdzięczne regiony i widoki. Dlatego też rejony te co roku cieszą się dużą liczbą turystów.

Fantastyczne wczasy za granicą

plaża
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas marzy o niezapomnianych wczasach. Ludzie, którzy już się nie uczą, a mają pracę marzą o wspaniałym urlopie. Marzą nam się miejsca, w których nigdy jeszcze nie wybraliśmy się. I często stawiamy na bardzo egzotyczne miejsce, przynajmniej dla nas Europejczyków. Bo egzotyczne wakacje to 100% pewność tego, że będzie można faktycznie odpocząć.