widoki

Interesujące artykuły

Fantastyczne wczasy za granicą

plaża
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas marzy o niezapomnianych wczasach. Osoby, które już się nie uczą, a mają pracę marzą o niepowtarzalnym urlopie. Marzymy o miejscach, gdzie nigdy jeszcze nie dotarliśmy. I często stawiamy na dość egzotyczne miejsce, przynajmniej dla nas Europejczyków. Bo egzotyczne wakacje to stu procentowa pewność tego, że będzie można faktycznie odpocząć.

W jakie miejsce warto wybrać się na wakacje? Trudny wybór pomiędzy wakacjami nad morzem, a odpoczynkiem w górach.

szczyty w Bieszczadach
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na wakacje warto wybrać na odpoczynek w Polsce, gdyż nadal mało osób zdaje sobie sprawę ze wszystkich walorów naszego kraju. Piękne krajobrazy oraz różnorodne zabytki pozwalają na aktywny wypoczynek, w czasie którego możemy dowiedzieć się wielu przydatnych informacji dotyczących naszej historii i tradycji.

Jakie hotele w Pieninach zarezerwować i co zabrać w góry, by czuć się komfortowo?

pieniny
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Gdzie wybrać się na jazdę nartami? I co ze sobą zabrać? Te i inne pytania stawiają sobie wszyscy amatorzy śnieżnych wypraw. Zasad jest kilka, a miejsc do odwiedzenia jest całkiem wiele. Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Zieleniec, Szczyrk, Pieniny to tylko niektóre z najbardziej popularnych regionów gdzie bardzo dobrze można spędzić ferie zimowe.Inne znane i oblegane przez turystów miejsca to Szklarska Poręba, Wisła czy też Kasprowy Wierch. Można tam nie tylko skorzystać z infrastruktury narciarskiej, ale ponadto zwiedzać fascynujące okolice i widoki. Nie dziwi więc, że regiony te co roku cieszą się sporą liczbą turystów.

Perfekcyjne miejsce na urlop

bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Jeśli marzymy o idealnych wakacjach, to na 100% świetną możliwością mogą być góry. A jeżeli nie mamy czasu na ćwiczenia i raczej prędko się męczymy, to powinniśmy wybrać góry, które nas nie przerażą. Dlatego jeżeli zaczniemy plany na wakacje, to niech to będą wakacje w Bieszczadach. Bieszczady to bardzo fajne tereny, gdzie różnice wysokości nie są takie jak w Tatrach, więc na sto procent sobie poradzimy. A osoby bardziej zaprawione w bojach będą mogły wybrać dla siebie dłuższe trasy. To też wyzwanie.