Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Poszukujesz roweru do miasta? Wybierz single speed

Interesujące artykuły

Kiedy tylko nadchodzi wiosna, wiele osób zaczyna intensywniej myśleć o podjęciu wysiłku fizycznego, z powodu chęci poprawienia swej formy na wakacje. Wykupują karnet na siłownię, chodzą na basen, grają w tenisa.Jednak nie każdy człowiek potrafi wygospodarować sobie wystarczającą ilość godzin każdego dnia, żeby móc przeznaczyć go na ćwiczenia. Dlatego dobrym pomysłem jest rower.


rower
Author: ruerto42
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz polepszyć swoją kondycję, jednak nie masz chwili ani koncepcji na dodatkową aktywność, przerzuć się na rower - ważne źródło. Wielu z nas każdego dnia musi podróżować do pracy albo szkoły, dlatego dobrze odłożyć profesjonalny tuning samochodów i wysilić się nieco w czasie pedałowania. Mamy do wyboru wszelkie opcje, rower na zamówienie, kolarzówkę, miejski. Ta trzecia opcja będzie najciekawsza jeśli żyjesz w dużym mieście. Masz szansę zamówić sobie wehikuł typu single speed. jest to rodzaj miejskiego jednośladu, który zupełnie pozbawiony będzie przerzutek. Dzięki temu jest o wiele lżejszy, oraz mniej kosztowny. Niestety single speed nie nada się do miasta bardzo górzystego, bowiem trudno będzie pokonać nam większe wzniesienia. Jednak w większości miast będzie nam służyć bardzo dobrze.

Przejdź do wpisu, który jest pod podanym linkiem oraz czytaj więcej automaty z nagrodami na ten temat, który najwidoczniej Cię zainteresował. Nie wahaj się!

Jest również mniej podatny na wszelkie zepsucia, bowiem ma mniej skomplikowaną budowę. Można zlecić taki rower na zamówienie, jeżeli w twoim lokalnym salonie go nie sprzedają. Jednak w dużych miastach, takich jak Wrocław czy Gdańsk, gdzie ukształtowanie terenu będzie płaskie, w większości salonów można znaleźć model tego typu. Dzięki temu, że jest niezwykle lekki, nada się szczególnie dla pań, które muszą wnosić swój rower kilka pięter do domu.


Pragniesz mieć kondycję? Zaopatrz się w rower.

Zobacz też:


Jeśli masz w planach podróżować nim po mieście, najwłaściwszą alternatywą będzie taki w rodzaju single speed. Jest niezwykle lekki, niedrogi, mocny, oraz dzięki temu, że nie posiada przerzutek, można na nim solidnie poćwiczyć.