czas

Interesujące artykuły

Jak efektywnie przygotowywać się do półmaratonu oraz maratonu?

Bieganie na dobry dzień
Author: Georgia National Guard
Source: http://www.flickr.com
Rośnie moda na bieganie - taka moda jest z pewnością OK. W końcu pokazanie zalet częstego bieganie zajmie sporo czasu. Często tak jakby uzależniamy się od biegania: jakby nie patrzeć większy wysiłek fizyczny powoduje, że wydzielamy automatycznie do własnego organizmu endorfiny.

Zadbajmy w każdym przypadku o własne zdrowie!

zdrowie
Polacy, w szczególności mowa w tym momencie o mężczyznach, zasadniczo nie należą do tych osób, które świetnie umieją zadbać o własne zdrowie. A zresztą dosyć często sytuacja jest taka, że nawet mocno oczytany Polak, w zupełności deprecjonuje konieczność dbania o stan własnego zdrowia. A potem są bardzo duże problemy, bo przecież wszystkie zaległości po jakimś okresie czasu zostaną dostrzeżone.

Wybór rzeczy potrzebnych na piknik

Jazda na wrotkach
Author: Jason Hullinger
Source: http://www.flickr.com
Letnie słońce rozgrzewa, soczysta zieleń traw cieszy oczy, a ćwierkanie ptaków ośmiela do kontaktu z naturą. Wykorzystując ten czas warto spędzić go z bliskimi na na łonie natury.

Co tak naprawdę daje regularne pływanie dla zwykłej kobiety?

kobieta z dzieckiem na basenie
Author: Michael Bentley
Source: http://www.flickr.com
Serdecznie polecam częste pływanie, bo tak naprawdę nie ma zbyt wielu ciekawszych form aktywności sportowej. Według mnie bardzo często sądzimy, że regularne pływanie jest co prawda w istocie skuteczne, dające doskonałe efekty, ale jakby nie patrzeć ciężkie na dłuższą metę. W zupełności nie mogę się z tym zgodzić. Choć nie mam odpowiedniej formy, tak czy siak bardzo często jest tak, iż nie chce mi się wyjść z pływalni. Pływanie uzależnia!

Buty do różnych sportów

akcja przy linii koncowej
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Kupno idealnego obuwia do codziennych spacerów i biegów to wyzwanie czasami porównywalne z przebiegnięciem potężnego dystansu. Można wylać z siebie siódmy poty roztrząsając sprawę zakupu obuwia. W galerii online da się dostać markowe lub oryginalne buty sportowe wielu docenianych producentów, na przykład Adidasa. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej kluczowych wyborów co do zakupienia takich butów pochłania w dwudziestym pierwszym wieku bezcenny czas, który wielu osobom ucieka bardzo prędko przez palce. Niełatwo odrobić raz stracony czas z tego powodu należy jak najcudowniej go sobie rozplanować . Buty Adidas czy jakaś kompletnie inna marka obuwia?

Rodzinne odpoczywanie? Wybierz się nad Bałtyckie morze!

wakacje - widok
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach mamy niezwykle sporo alternatyw wakacyjnych. Możemy latać na drugi kraniec świata, jeździć po Europie. Jednak nadal dużo osób woli odpocząć nad polskim morzem. W sezonie letnim każda miejscowość jest oblegana przez rzesze wczasowiczów. Mamy do wyboru pare typów różnych miast. Osoby młode, podróżujące z przyjaciółmi, chcące przede wszystkim wspaniale się zabawić, preferują Międzyzdroje, albo Sopot. Fani sportów wodnych z kolei udają się na półwysep Helski. W końcu rodzice z dziećmi wybierają często Rowy.

Z jakich powodów warto troszczyć się o swoje zdrowie przez różne aktywności fizyczne.

pływalnia
Author: cotaroba
Source: http://www.flickr.com
Siedzenie przez cały czas, zarówno w domu jak również i w pracy powoduje, że coraz więcej osób zaczyna mieć kłopoty z nadwagą, spadkiem kondycji czy nawet najróżniejszymi chorobami. A przecież wystarczy ruszać się chociaż trochę, aby utrzymać całe ciało w odpowiedniej formie. Rozmaitych form aktywności fizycznej jest bardzo dużo, więc każdy bez problemów powinien coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Dużą popularnością cieszy się na przykład pływanie, szczególnie że pływalnie są otwierane nawet w niewielkich miasteczkach, a w większych miastach jest ich nawet kilkanaście. Pływanie ma ten duży plus, że nie wymaga jakiś dużych nakładów finansowych. Typowy bilet powinien kosztować w okolicach kilkunastu złotych, a poza tym będzie potrzebny czepek, kąpielówki lub strój, klapki i ręcznik. No i oczywiście odrobinę chęci na to, żeby się udać na pływalnię, bo bez tego niestety nic się nie da zrobić. Pływanie doskonale modeluje sylwetkę, poprawia siłę mięśni pleców, i jest polecane w szczególności wszystkim, którzy dużo siedzą w pracy i domu.

Pages